Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת רכב לגז

שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב סובארו בי 3 2008 עם 100,000 ק"מ. קניתי דווקא אותו בגלל שהוא מתאים מאוד להסבה לגז. כעת אני מעוניין להתקין את המערכת. מחפש המלצות או להיפך על מתקיני מערכות גז לרכב. יש את הגדולים  ג'י גז בצפון ועידן הגז במרכז ועוד עשרות מתקינים גדולים וקטנים. אשמח מאוד לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, אלחנן בני ברק כתב:

ברשותי רכב סובארו בי 3 2008 עם 100,000 ק"מ. קניתי דווקא אותו בגלל שהוא מתאים מאוד להסבה לגז. כעת אני מעוניין להתקין את המערכת. מחפש המלצות או להיפך על מתקיני מערכות גז לרכב. יש את הגדולים  ג'י גז בצפון ועידן הגז במרכז ועוד עשרות מתקינים גדולים וקטנים. אשמח מאוד לקבל המלצות.

אני מרוצה מאוד מJGAS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן מבאר-שבע (עובד במוסך "מרכבת המשנה") נחשב למתקין הכי טוב (באים אליו מכל הארץ כולל כאלה שנוסעים מהצפון כדי לתקן בעיות, בד"כ שנעשו ע"י מתקינים פחות טובים או פחות מקצועיים). אבל זה קצת רחוק לך אני מבין...

אם אתה מעוניין אני יכול להכניס אותך לקבוצות וואטסאפ שמתקיני גז נמצאים בה, תוכל לדבר איתם ישירות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פריג'י כתב:

נראה שכדאי לך לרדת מזה.

עברנו את המסה הקריטית, כנראה שיוסיפו בלו לגז לתחבורה:

https://m.ynet.co.il/articles/bj4r1f40d

זיהום אויר בתחת שלי, הממשלה הזאת דופקת את מי שהיא רוצה לדפוק.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הסיבה / תירוץ.

היה ברור שבשנייה הראשונה שהחברים באוצר ישימו לב לעליה משמעותית בכמות הרכבים שעוברים הסבה לגז, יטילו עליו מס. 

אני באופן אישי מופתע שזה לא קרה קודם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחת בשם סער שהוא נמצא בחיפה,בג'י גז (אולי הוא אפי' הבעלים )שקיבלתי דשים מכמה אנשים שהוא מאסטר בכל תחום גז לרחבים, עד כדי שאני מכיר משהו שגר באזור ראשון לציון והוא התקין ומטפל רק אצל סער בחיפה למרות שבראשון לציון גם יש ג'י גז.

אם כבר פתחו שרשור זה 

מעניין אותי לדעת כמה סיכון יש ברכב על גז שילך לרכב המנוע

אני מדבר על התקנה שנעשתה כיאה וכראוי 

או שבכלל אין סיכון?????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, קצת נהג יותר אוטו כתב:

אם כבר פתחו שרשור זה 

מעניין אותי לדעת כמה סיכון יש ברכב על גז שילך לרכב המנוע

אני מדבר על התקנה שנעשתה כיאה וכראוי 

או שבכלל אין סיכון?????

אני מצטט את ערן שנחשב למתקין הכי תותח בארץ:

אין דבר כזה שגז הורס את המנוע, יש התקנה לא טובה, יש כיוון לא טוב של המערכת. מערכת שמותקנת כמו שצריך בהתאם לרכב\מנוע (ז"א עם\בלי משמנת וכו') ומכוונת טוב, ומטופלת כמו שצריך אין שום סיבה שיילך מנוע או ראש.

תוספות שלי: אחרי הכל הבעיה העיקרית של הגז היא שהוא יבש ולא כולל שימון (דלק שומני יותר וזה בריא לשסתומים), אז יש שתי דרכים לפצות על זה: 1. משמנת 2. תוספת בנזין כשצריך דרך הכיוון של המערכת (למשל בעומס גבוה). ממה שאני מכיר אחד מאלה או שילוב של שניהם (גם יכול להיות) אמור למנוע נזק. יש רכבים שצריכים משמנת ויש שלא, תלוי מנוע.

מבחינה פרקטית - יש קורולה שהגיעה ל 660K ק"מ עם מערכת גז, יש לנסר שעשתה 400K וראיתי גם תמונה של מד של מאליבו מנוע 2.4 עם 760K (לא יודע אם זה אותו מנוע אבל אפילו חצי זה מרשים עם מערכת גז)

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי ב Jgas.

אז ראשית ביקשו שאשלח צילום רישיון רכב, לראות את הקוד מנוע, האם הוא מתאים.

לגבי משמנת זה תלוי גם במנוע וגם בנסועה השנתית.

אצלי לדוגמא אמרו שלא צריך.

המערכת יודעת להזרים דלק כאשר צריך, תלוי עומס/סלד. מה שלא היה בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, elimalka כתב:

לגבי משמנת זה תלוי גם במנוע וגם בנסועה השנתית.

אין קשר לנסועה שנתית, אגדה אורבנית.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...