Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 - ועכשיו דגמי הבנזין והדיזל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@CX25GTI אתה מחזיר אותי לדיון שפתח @discoTD5 לפני זמן לא רב על כל נושא המותגים והבחירה.

אם אתה מחפש מכונית כמו שאתה מחפש קרטון חלב 3% של תנובה, ההשוואה של 135K מול 138K או 145K היא נכונה.

אבל אם אתה מחפש סיטרואן, כזאת שלא נראית כמו כל מכונית אחרת על הכביש, ה C4 החדשה היא מה שתרצה שיהיה לך... ואז - 5K או 10K או 15K כבר לא ישנו שום דבר - אם זה מה שאתה רוצה שיהיה לך. וכן, ה C4 החדשה לא ממש דומה למתחרות שלה על הכביש - וזה מה שעושה את הסיטרואן לסיטרואן, היא ייחודית כנראה כמו שרק סיטרואן יודעים לעשות... (נראה שהפעם ה C4 היא סוג של האצ'בק+קופה עם נגיעות של קרוסאובר קטן).

איציק

• אהבתי 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הציבור הישראלי רואה את סיטרואן כרכב בעייתי עם שמירת מחיר שאינה קיימת, תמחיר גבוהה כמו שהיבואן מציע ישאיר אותה באולם התצוגה.

בעולם של היום מותג חזק מוכר , סיטרואן אינה כזו בארץ ולכן צריך להציע מחיר אטרקטיבי וחבילת שירות.

לובינסקי מעולם לא ידעו לתת את זה ולכן סיטרואן היא מותג זניח בארץ, והC4 החדשה בתמחיר הנוכחי לא תשנה את המצב.

ועם כל הכבוד לסיטרואן (כבעלים לשעבר של BX, CX , קסרה פיקאסו) לרכב הנ"ל אין יתרון על הגולף מלבד עיצוב שצריך עדין לראות במציאות .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, איציק נ. כתב:

@CX25GTI אתה מחזיר אותי לדיון שפתח @discoTD5 לפני זמן לא רב על כל נושא המותגים והבחירה.

אם אתה מחפש מכונית כמו שאתה מחפש קרטון חלב 3% של תנובה, ההשוואה של 135K מול 138K או 145K היא נכונה.

אבל אם אתה מחפש סיטרואן, כזאת שלא נראית כמו כל מכונית אחרת על הכביש, ה C4 החדשה היא מה שתרצה שיהיה לך... ואז - 5K או 10K או 15K כבר לא ישנו שום דבר - אם זה מה שאתה רוצה שיהיה לך. וכן, ה C4 החדשה לא ממש דומה למתחרות שלה על הכביש - וזה מה שעושה את הסיטרואן לסיטרואן, היא ייחודית כנראה כמו שרק סיטרואן יודעים לעשות... (נראה שהפעם ה C4 היא סוג של האצ'בק+קופה עם נגיעות של קרוסאובר קטן).

איציק

זו בדיוק השאלה - האם אתה רוצה למכור רק למי שמחפש סיטרואן, או גם למי שמחפש קרטון חלב.

כי אם האפשרות הראשונה נכונה אז צפי המכירות שלך יהיה כנראה נמוך עד לא כלכלי, וזה יוצר מעגל קסמים - גם מי שרוצה סיטרואן לא מוכן בסוף לירידת ערך מטורפת, אז גם הוא נאלץ לקנות משהו אחר.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CX25 - אני איתך אבל ההנחות שניתנו בליסינג על הגולף כמעט לא קיימות ובסיטרואן בדרך כלל יש אז לחברות גדולות יציעו יותר C4 ללא קשר לשווי מס,

יכול להיות לה עדנה רק אם השינויים בחישוב שווי מס לרכבים היברדים ירד, ואז בהתאם גם חלק מהביקוש לרכבים אלו ועליה לרכבים הקונבנציונאלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, איציק נ. כתב:

מאזדה 3 עולה 147-149,

סדאן קומפורט עולה 136K

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

סדאן קומפורט עולה 136K

Screenshot_20210707_155313.thumb.jpg.043aa90d4c5bd3449adad064734d0fa3.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזה עשה סוג של ממוצע בין מה שאני אמרתי למה שאתה אמרת 🤣

אז זה לא 136 ולא 147 

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אז זו לא באמת השוואה של תפוזים לתפוזים.

גם הסיטרואן כנראה תגיע ל-0 ק"מ

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בזה בשיט ולכן כל מספר שאזרוק זה כמו מילוי לוטו.

אולי ל-@PriceDevil יש תובנות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה כזה מלהיב בסיטרואן שאני אמור לרצות לשלם עליה אקסטרא?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lanosforce בא אליך הביתה ולוחש לך באוזן "מרד אלור!"

אולי יש בה דברים מגניבים כמו בסיטרואנים אחרות (C3 Aircross, C5 Aircross) שהמושב האחורי נוסע על מסילה?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סהכ הגיוני לשם המחירים הולכים, כך היה עם 208 החדשה ושלל הסופר מיני האחרות שהגיעו כבר בתמחור של 110+ בלי שום בעיה וזה ממשיך גם בקטגוריה של המשפחתיות, להפך אין פה הפתעות המגמה פשוט ממשיכה.  כמה זמן עד שנראה אותם ב0 ק"מ ? כנראה שלא הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

לא מבין בזה בשיט ולכן כל מספר שאזרוק זה כמו מילוי לוטו.

אולי ל-@PriceDevil יש תובנות

גירסת ציי הרכב עדיין לא הוצגה (ככל הנראה רמת גימור FEEL)

נראה שמחיר הדיזל לא יהיה 150990 ש"ח אלא 144990 ש"ח.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...