Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 - ועכשיו דגמי הבנזין והדיזל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ייתכן כי זה מהלך שיווקי של לובינסקי, לשים מחיר יקר כדי שאנשים יחשבו "וואלה, אחלה מוצר, אבל יקר בעיניי" ואז להוריד את המחירים כדי להגדיל את הביקוש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Just now, חולה רכב#1 כתב:

ייתכן כי זה מהלך שיווקי של לובינסקי, לשים מחיר יקר כדי שאנשים יחשבו "וואלה, אחלה מוצר, אבל יקר בעיניי" ואז להוריד את המחירים כדי להגדיל את הביקוש. 

מהלך רע מאוד, התדמית של סיטרואן בארץ אינה של אחלה מותג , ולכן הגישה צריכה להיות מחיר אטרקטיבי, אחריות ארוכה וטרייד אין אשר מגבה את היצרן.

לבקש 140K על הרכב זה מהלך מטופש ויהיר.

• אהבתי 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הליין של המוצרים טוב מאוד. 

אבל אין מוניטין כמו של השאר, יקח כמה שנים טובות בכדי לצאת מסטיגמת האמינות הגרועה שהייתה בעבר.  

אבל מצד שני לובינסקי מציעה את ה C5 איירקרוס עם 5 שנות אחריות, אולי יציעו גם ב C4. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, CX25GTI כתב:

שקלתי את הסיטרואן אבל לאור המחיר המופרך אני ככל הנראה אגיע לצמפיון ואצטייד בגולף ואשאר עם עודף ביד.

המחיר הזה הוא פשוט גזר דין מוות למותג אשר ממילא אינו זוכה להצלחה יתרה בשוק.

המחיר היה צריך להיות בגיזרה של ה 125K לדגם המצויד , ב 139K לרכב הזה הביקוש יהיה אפסי אם בכלל ואו תמורת הנחות מפליגות בערוצי היד 2 0ק"מ.

מישהו בלובינסקי חייב להתעורר. 

+1

אם היו מתמחרים לפי אזור המשפחתיות הזולות כמו סקאלה היה יותר הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, JohnnyEnglish כתב:

+1

אם היו מתמחרים לפי אזור המשפחתיות הזולות כמו סקאלה היה יותר הגיוני.

זה צריך להיות האיזור מחיה של הרכב הזה , תחרות בסיגמנט של "מיני-משפחתיות" , התמחור כיקר יותר מגולף תמוהה עד מעורר גיחוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, CX25GTI כתב:

שקלתי את הסיטרואן אבל לאור המחיר המופרך אני ככל הנראה אגיע לצמפיון ואצטייד בגולף ואשאר עם עודף ביד.

המחיר הזה הוא פשוט גזר דין מוות למותג אשר ממילא אינו זוכה להצלחה יתרה בשוק.

המחיר היה צריך להיות בגיזרה של ה 125K לדגם המצויד , ב 139K לרכב הזה הביקוש יהיה אפסי אם בכלל ואו תמורת הנחות מפליגות בערוצי היד 2 0ק"מ.

מישהו בלובינסקי חייב להתעורר. 

לדעתי, ההשוואה שלך לא מדוייקת ולטעמי אתה טועה כשאתה אומר שהמחיר צריך להיות בגזרת ה 125K ש"ח (ועוד לדגם המצוייד...).
אני מהמר שהם כיוונו למחירים הממוצעים של הקטגוריה, פחות או יותר כמה לירות לכאן או לשם.
מאזדה 3 עולה 147-149, קיה אקסיד 142-148, יונדאי I30 עולה 138, גולף מנוע 1 ליטר עולה 138K אבל ה 1.5 עולה בין 147 ל 158...

לכן אני חושב שמחיר שנע בין 139 ל 145K ש"ח הוא מחיר הגיוני לטווח הזה של הקטגוריה. אין שום סיבה למכור את הרכב בזול (את הדיזל בכוונה החרגתי כי לדוגמאות הנ"ל אין גרסאות דיזל)

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, איציק נ. כתב:

לדעתי, ההשוואה שלך לא מדוייקת ולטעמי אתה טועה כשאתה אומר שהמחיר צריך להיות בגזרת ה 125K ש"ח (ועוד לדגם המצוייד...).
אני מהמר שהם כיוונו למחירים הממוצעים של הקטגוריה, פחות או יותר כמה לירות לכאן או לשם.
מאזדה 3 עולה 147-149, קיה אקסיד 142-148, יונדאי I30 עולה 138, גולף מנוע 1 ליטר עולה 138K אבל ה 1.5 עולה בין 147 ל 158...

לכן אני חושב שמחיר שנע בין 139 ל 145K ש"ח הוא מחיר הגיוני לטווח הזה של הקטגוריה. אין שום סיבה למכור את הרכב בזול (את הדיזל בכוונה החרגתי כי לדוגמאות הנ"ל אין גרסאות דיזל)

הגולף עולה על פי אתר היבואן 134,900 , הסיטרואן המקבילה יקרה ב 5000 שקל , עם כל הכבוד לובינסקי חיים בסרט אם הם חושבים שזה מחיר ראלי לרכב.

ועם כל הכבוד סיטרואן לא נמצאת במקום שהיא יכולה לאתגר מותג כמו מאזדה (כמה 3 חדשות ראית על הכביש ??) , האקסיד נמכרת בהנחות גדולות של קרוב ל 10K מהמחיר שנקבת , והיונדאי כבר לא מוצעת באתר היבואן.

לכן לדעתי כאשר המותג שלך חלש למכור אותו במחיר גבוהה יותר מזו של מובילת הקטגוריה הוא מעשה מטופש להחריד , עם כל הכבוד 125K אינו מחיר זול במיוחד כאשר היבואן עצמו אינו תומך במותג בטרייד אין הרשמי שלו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מחירי המשפחתיות זלגו למעלה בשנתיים האחרונות ואני לא רואה סיבה למה שסיטרואן (שבשנים האחרונות לא היו בסט סלר באף קטגוריה) לא יצטרפו לחגיגת עליית המחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, 
קאמיק חזקה (1.5 ל') מאובזרת עד לקצה (כולל גג פנורמי) זה עניין של 142K
וזה רכב שנמכר טוב מאוד ומהווה אופצייה מול ה-C4

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו לא עולה כמה שאתה משלם עליו במעמד הרכישה. המחיר האמיתי הוא ההפרש בין מה שאתה משלם לבין מה שאתה מקבל כשאתה מוכר (אפשר להוסיף לתחשיב גם ריביות והפסדי תשואה)

הסיטרואן באמת המחירים הנ"ל "תעלה" פי3 ממזדה 3, לפחות

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטגוריה הזו לא כל כך נמכרת (בהנחה שמתייחסים לרכב הספציפי הזה כמשפחתית קומפקטית ולא כ-suv כזה או אחר, אבל אפילו סיטרואן לא הוסיפו לו אירקרוס לשם, אז כנראה שהוא יותר משפחתית מ-suv).

לדעתי הצנועה, כשיש לך מותג פחות "מוצלח" (בלי קשר לתדמיתית או באמת, אנשים קונים לפי תדמית) אתה חייב לתת איזשהו יתרון כדי להתגבר על המותג הבעייתי, תמחור נכון יכול להיות יתרון כזה. לתמחר בול בפוני של מתחרות לא פחות מוצלחות, בקטגוריה שגם ככה בקושי מוכרת, זו לא בדיוק נקודת פתיחה מוצלחת. אלא אם אתה מביא איזשהו יתרון ייחודי, אני לא בטוח שיש פה משהו כזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתכון למחירי השקה שלא נגמר, מבצעי מועדון חבר/הוט/אשמורת/שקר כלשהו, מחירי 0 ק"מ לליסינג. תהיה גם גרסה זולה יותר כנראה

שם לדעתי הרכב יככב

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yulianx כתב:

אז היא המחליפה של הקקטוס?

בשנת 2016 כשהופסק ייצור הדור הקודם של C4, חשבו להחליף אותה בקקטוס, אפילו השם המלא הוא C4 Cactus למרות שאין לה קשר ל C4. 

אבל גם עובר האירופאיים הקקטוס הייתה מיוחדת מידי ולא מכרה מספיק, גם אחרי מתיחת הפנים שהורידה חלק מהיחודיות. 

אז חוזרים ל C4 ה"רגילה". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, מלטבשי כתב:

זה מתכון למחירי השקה שלא נגמר, מבצעי מועדון חבר/הוט/אשמורת/שקר כלשהו, מחירי 0 ק"מ לליסינג. תהיה גם גרסה זולה יותר כנראה

שם לדעתי הרכב יככב

גירסאת הליסינג סביר שתופשט מחלק מכובד מהאיבזור , וגם אז אני צופה הוזלה של לא יותר מ 10K כלומר 130K.

כאשר הגולף מאובזרת עם מנוע ליטר נמכרת ב 135K ??

מישהו בלובינסקי ממש מבולבל , הגירסא המאובזרת צריכה להיות בגיזרה של לא יותר מ 129,900 , ליסינג גג ב 124,900 .

שווי השימוש יהיה אטרקטיבי מספיק כדי למשוך לקוחות שיעדיפו את הסיטרואן על הסקודה המשמימה ועל האקסנט המיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...