Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווידג'ט מולטימדיה ברכב

סטס84
שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי מולטימדיה שקניתי מחו"ל 

הכל טוב ויפה, מותקן עובד טוב, התקנתי עליו launcher וסידרתי יפה את כל מסך הבית. 

הבעייה שאני לא מצליח לשים ווידג'ט על מסך הבית

יש לי כרגע ווידג'טים של שעון ושל נגן המוזיקה על מסך הבית

אבל כל דבר אחר אני לא מצליח לשים

וזה לא בעיה של חוסר מקום על המסך כי ניסיתי לשים על דף ריק. 

ברגע שאני עושה נגיעה ארוכה על המסך הוא נותן לי לבחור תמונת רקע בלבד תמונה למסך הבית במקום לתת לי לבחור ווידג'טים או יישומים. 

השאלה שלי אם הדבר הזה נובע בגלל ששמתי לאונצ'ר חדש או שאין קשר ויש אפשרות בהגדרות לאפשר את העניין הזה למרות שממה שחיפשתי לא מצאתי שום הגדרה לעניין הזה. 

אשמח לתשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, DubelBoom כתב:

זה בגלל הלאונצ'ר. בלי לדעת איזה התקנת לא יהיה איך לעזור לך. תנסה למצוא את ההגדרות שלו, או להתקין אחד אחר במקומו.

טוב לאחר בדיקה מעמיקה בהגדרות הלאונצ'ר לא מצאתי שום הגדרה לגבי הווידג'טים

אולי זה לא קשור ללאונצ'ר אלא בהגדרות האנדרואיד? למרות שגם בזה לא מצאתי משהו שקשור (לפחות מהידע שלי.. אולי יש עוד הגדרות שאני לא מכיר) 

העניין הוא שאני בסהכ רוצה ווידג'ט לחיוג מהיר של אנשי הקשר

הורדתי את האפליקציה כבר מהמרקט הבעייה שאני לא מצליח לשים אותה על המסך.. 

כל תשובה תעזור או אפליקצייה אחרת מומלצת לחיוג מהיר.. 

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק הלאונצר מגדיר את הווידגטים (אין מגבלה מצד מערכת ההפעלה באנדרואיד, אולי חוץ ממקרים מאוד חריגים).

מהמעט שראיתי בcar launcher, ההתייחסות לווידגטים היא לכאלה פנימיים של התכנה ולא לרגילים, וצריך את הגרסא בתשלום כדי להוסיף אותם (וזאת בהנחה שיש אחד שמתאים לחיוג מהיר). אם עוד לא עשית את זה - הייתי מציע פשוט להתחיל לנסות עוד לאונצרים עד שתמצא אחד שמתאים.

אישית, היה לי ברכב לאונצר רגיל של טלפונים (Nova launcher) שהיה לי נוח כי ניתן להגדיר את גודל הgrid במסך הבית, כך שהאייקונים המעטים שהיו עליו היו מאוד גדולים וברורים. כמובן, גם ווידגטים הוספו כמו בטלפון רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, daniel.asu כתב:

רק הלאונצר מגדיר את הווידגטים (אין מגבלה מצד מערכת ההפעלה באנדרואיד, אולי חוץ ממקרים מאוד חריגים).

מהמעט שראיתי בcar launcher, ההתייחסות לווידגטים היא לכאלה פנימיים של התכנה ולא לרגילים, וצריך את הגרסא בתשלום כדי להוסיף אותם (וזאת בהנחה שיש אחד שמתאים לחיוג מהיר). אם עוד לא עשית את זה - הייתי מציע פשוט להתחיל לנסות עוד לאונצרים עד שתמצא אחד שמתאים.

אישית, היה לי ברכב לאונצר רגיל של טלפונים (Nova launcher) שהיה לי נוח כי ניתן להגדיר את גודל הgrid במסך הבית, כך שהאייקונים המעטים שהיו עליו היו מאוד גדולים וברורים. כמובן, גם ווידגטים הוספו כמו בטלפון רגיל.

אלוף! 

הסבר מפורט כמו שאני אוהב ובנוסף פתרון למשהו אחר 👍👍

אנסה את הNOVA 

מקווה באמת שממנה תבוא הישועה

תודה רבה על המידע 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...