Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה| צריך עזרה לגבי כפתור מוזר ברכב

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכפתור הזה עושה המון צרות, לקוחות לוחצים עליו בטעות בלי לדעת ואז מגיעים בגרר לצורך בדיקה, יום יום זה קורה, עדיין לא הבנתי למה זה נחוץ.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור עובד רק במהירויות נמוכות, בעיקר ברוורס בכניסה לחנייה. 

הרעיון הוא שלחיצה עליו עושה 2 דברים:

1) מפחיתה 3 כח סוס מהמנוע 

2) פותחת לך 2 פתחים ברצפה מתחת למושב הנהג. 

עכשיו אתה אמור לעזור למנוע להכניס את הרכב לחנייה או אם זה במהירות נמוכה אז אתה פשוט רץ על הכביש כמו הליכון.

הבעיה שהרבה לוחצים על הכפתור בלי לקרוא את ספר הרכב, ולכן שהרכב לא זז הם מזמינים גרר. 

אנשים פשוט צריכים לקרוא את ספר הרכב , לפחות פעם בשנה 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי חייל דלפון התניידתי בפיאט 127 ספורט. אחרי שהתקלקל הגיר, והרוורס הפסיק לשלב, התרגלתי לצאת מחניות על ידי פתיחת דלת הנהג ודחיפת האוטו, עם הרגל.

הגה הספורט הקטנטן, ללא הגברה, וצמיגים נמוכי חתך ברוחב משוגע של 155 גרמו לכך שההגה היה באופן קבוע במצב GYM.

שלא לדבר על הידית (!) להפעלת החלונות באופן ידני.

איזה דור של רכרוכים! 😃

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים שלי קצת חלש באנגלית תכלס מי יכול להביא לי הסבר מה הכפתור עושה אם אני ילחץ עליו זה יתן יותר כוח סוס לאוטו או שסתם יטחן יותר דלק

יש פה מישו שמבין

• מצחיק 1
  • מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

אחים שלי קצת חלש באנגלית תכלס מי יכול להביא לי הסבר מה הכפתור עושה אם אני ילחץ עליו זה יתן יותר כוח סוס לאוטו או שסתם יטחן יותר דלק

יש פה מישו שמבין

חחחחחחח

אחי אתה סתם מסתבך..... GYM אלעק.....

הכפתור הורכב ביצור הפוך ורשום עליו "פגש" שזה בעברית צכה ועכשיו לא אמורה להיות לך בעיה לקרו את זה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כפתור שמפעיל ejector seat.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, רוצה לכתוב כמה מילים. 

שנה שעברה כמה חודשים לפני ה 1 באפריל תכננו עם חבר פורום @korolaלעשות מתיחה רצינית בפורום. 

ב 2020 ב 1 באפריל היה הסגר הראשון ולאף אחד לא היה חשק למתיחות, בכלל.  אף אחד לא חשב על זה אפילו. היה מובן מאליו שאין לזה מקום. 

כעת אנחנו שוב צוחקים ב 1 אפריל וזה מעודד. 

חג מתיחות שמח 😁 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...