Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף מגיעה - פרטים ראשונים על דגמי דור 8 של הגולף שיגיעו בקרוב

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו קודם נראה מה נכלל באיבזור של גרסאות ה-Life וה-Life Plus לפני שאנחנו מתחילים להשוות אותן (כשיש לנו רק מחירים לגרסאות בשלב זה) לאוקטביה, שגם אצלה אולי יש עוד גרסאות שצריכות להגיע?

@PriceDevil אשמח ל-input ממך.

עריכה אחרונה על ידי Eliboy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Eliboy כתב:

בואו קודם נראה מה נכלל באיבזור של גרסאות ה-Life וה-Life Plus לפני שאנחנו מתחילים להשוות אותן (כשיש לנו רק מחירים לגרסאות בשלב זה) לאוקטביה, שגם אצלה אולי יש עוד גרסאות שצריכות להגיע?

@PriceDevil אשמח ל-input ממך.

ב carzone יש מפרט עם אבזור, אם כי עדיין לא מלא לגמרי.

לפני כשעה, liberfarb כתב:

השאלה מי קונה היום רכב שהוא רמת גימור הכי נמוכה ? אלא אם כן זה ליסינג מהעבודה ואז הסיפור ברור .

להפך. דווקא הגולף מגיעה מאובזרת מאוד כבר ברמת הבסיס, והאוקטביה לא. בהשוואה כוללת איבזור האוקטביה יוצאת הרבה יותר יקרה מהגולף.
ואני דווקא כן מחפש רכב מאובזר כמה שיותר. ומאוד חשובה לי מערכת הסאונד למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Mr.one כתב:

לדעתי ברמת המחיר שהלקוח משלם על ה life plus אני חושב שמן הראוי שתהיה תוספת כזו, אפילו גם בתוספת תשלום הוגנת וראלית..מעניין אותי על מה מבוסס השיקול דעת של היבואן

בטיגואן בכל אופן, יש IQ LIGHT ברמת LIFE PLUS, לא רואה סיבה שלא יהיה אבזור כזה בגולף.

לפני 9 שעות, liberfarb כתב:

למה אתה מתכוון כאשר אתה רושם שההנדסת אנוש באוקטביה החדשה כל כך רעה ?

מזגן בגובה הפיקות ברגליים זה פאול מטורף מבחינתי ברכב,

את זה אני אומר אחרי שנהגתי בVRS שבה הזוית של המושב עוד מאפשרת איכשהו לנסות למצוא מיקום נורמלי לרגליים לעומת המזגן.
כתבתי על זה בשרשור אחר שעלה שמתייחס למזגן באוקטביה החדשה (לא אני פתחתי אותו) והבאתי שם דוגמאות מסרטוני יו-טיוב של בוחני רכב,

אני באמת לא מאמין שסקודה שיחררו רכב מהמפעל ככה 😳 כי שאר הרכב - לא פחות ממעולה פלוס.
הקטע היפה הוא שההשקות היו עכשיו בחורף\אביב, וזה לא "כואב" לאנשים בנסיעת מבחן (לי אגב כאב, לשמחתי נפלתי על יום של 27 מעלות בנסיעת המבחן בVRS) - בוא נראה אותם ביוני-יולי-אוגוסט.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, mgabby כתב:

אתה יכול לתת כמה דוגמאות? אני ממש לא "פנאט" של גולף, אבל כרגע הגולף החדשה בראש הרשימה אצלי.

opel adam s

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Mr.one כתב:

לדעתי ברמת המחיר שהלקוח משלם על ה life plus אני חושב שמן הראוי שתהיה תוספת כזו, אפילו גם בתוספת תשלום הוגנת וראלית..מעניין אותי על מה מבוסס השיקול דעת של היבואן

דעות שלנו ממש לא מעניין את יבואני "פח",חוץ מריווחיות שלהם,שלא צריך לדאוג להם,מדינה עם מחירי רכב בין הגבוהים בעולם בגלל מיסוי גבוה,מרוויחים שלהם ממש יפים ברמה בינלאומית,בגלל ריכוזיות וכשל שוק הרכב המקומי, שבכלל נשלט ע"י מכירות לציי רכב !
כל הדיון פה רגשי ע"י פאנבויים,על איזה רכב שימכור אולי,כמה מאות בשנה חחח 
לשניה לא מאשים את יבואני "פח",כל עוד יש אנשים שמוכנים לשלם את המחירים ההזויים לרמות גימור "עלובים",אין להם סיבה להוריד מחיר או להביא גימורים יקרים.
אטרף הקניות לא יפסק,אנשים מוכנים לשלם הרבה עבור רכב מ"ניילון"

https://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/790442

8.75% צמודה למדד (והרכב משועבד),שהמחיר של נכס בסיס רק יורד,פסיכי,בעולם של ריביות אפסיות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, mgabby כתב:

להפך. דווקא הגולף מגיעה מאובזרת מאוד כבר ברמת הבסיס, והאוקטביה לא. בהשוואה כוללת איבזור האוקטביה יוצאת הרבה יותר יקרה מהגולף.
ואני דווקא כן מחפש רכב מאובזר כמה שיותר. ומאוד חשובה לי מערכת הסאונד למשל.

אבל שוב ... מי קונה היום רכב שהוא לא מאובזר ? הרבה אנשים קונים את ה top . בגרסה הכי בכירה שני הרכבים עולים זהה בזמן שלאוקטביה יש הרבה יותר יתרונות מול הגולף . אני אחד שמת על הגולף אבל הפעם הם איכזבו ובענק , הם חסכו על כל כך הרבה דברים ברכב שזה בלתי נתפס 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, TsachiE כתב:

במה הם חסכו? יכול לתת דוג׳?

1) אין מתקן יעודי למשקפי שמש / משקפי ראיה

2) אין בוכנה למכסה מנוע ( לגולף יש סתם מקל הפעם שזה פעם ראשונה בזמן שלאוקטביה יש  2 בוכנות )

3) אין תריס למחזיקי כוסות אלא סתם 2 פתחים

4) שטיחים בדלתות לתאי איכסון + לתא כפפות ( בגולף זה פלסטיק קשיח )

5) usb type c  במראה למצלמת דרך 

ויש עוד כמה שלא עולים לי לראש כרגע

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנדסת האנוש באוקטביה החדשה כל כך רעה שנשגב מבינתי איך אנשים קונים אותה..
מצד שני הגולף עולה לא מעט וההבדל / מחיר לא מצדיק את מה שמקבלים (כשיש סיאט וסקודה בסביבה)

וזה שונה מהגולף או מהלאון לצורך העניין? למעט ניואנסים קטנים, תאי הנוסעים שלהם הרי כמעט וזהים.
לא יצא לי עדיין לשבת באחת אבל תלונות על הנדסת האנוש/ קלות ההפעלה קראתי בלא מעט מהביקורות גם על הגולף החדשה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין תודה, אבל רב הדברים שציינת הם זניחים, אם כי אני יכול להבין את האכזבה כי זה מוצר שמשווק כפרימיום אז אתה מצפה שלא יחסכו בו בדבר. 

מתקן למשקפיים זה גרוש וחצי באמאזון.

התריס הזה לא באמת שימושי.

usb c קונים מתאם שעולה כמה עשרות שקלים

סעיפים 2 ו4 זה באמת יותר משמעותי ולכן מכעיס שחסכו על זה.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, TsachiE כתב:

מעניין תודה, אבל רב הדברים שציינת הם זניחים, אם כי אני יכול להבין את האכזבה כי זה מוצר שמשווק כפרימיום אז אתה מצפה שלא יחסכו בו בדבר. 

מתקן למשקפיים זה גרוש וחצי באמאזון.

התריס הזה לא באמת שימושי.

usb c קונים מתאם שעולה כמה עשרות שקלים

סעיפים 2 ו4 זה באמת יותר משמעותי ולכן מכעיס שחסכו על זה.

מתקן למשקפיים זה אולי גרוש וחצי באמזון אבל איפה תתקין אותו אם אין לך מקום יעודי לכך ? תתפוס אותו עם דבק חם? חחחח

התריס הזה דווקא מאוד שימושי גם למראה הנקי של הסלון וגם מניעת כניסת ליכלוך ואבק .

לא דברתי על ה type c שהוא type c  אלא שבמראה עצמה יש כניסת  usb type c במיוחד למצלמת דרך ( אחת ההברקות ! ).

לפני שעה, Super_T כתב:

בטיגואן בכל אופן, יש IQ LIGHT ברמת LIFE PLUS, לא רואה סיבה שלא יהיה אבזור כזה בגולף.

יש לך מושג מה ההבדל בין IQ Light של  VW ל Matrix Light שיש בסקודה ? ( אני חושב שלסקודה יש שם אחר כי מטריקס לייט זאת טכנולוגיה אבל הבנת אותי )

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על נפילות אז צריך לדבר על בקרת האקלים שנשלטת ממסך המולטימדיה. זה האבא והאמא של כל הנפילות כולם. במדינה חמה כל כל להתחיל לחפור בתפריטים תוך כדי נהיגה זה סוג של התאבדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 3008 והמזגן נשלט מהמסך, חייב לציין שזה ממש לא נורא כמו שעושים מזה.

זה דורש עוד לחיצה אחת על כפתור פיזי ולא לחפור בתפריטים.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, אבי_60 כתב:

אם כבר מדברים על נפילות אז צריך לדבר על בקרת האקלים שנשלטת ממסך המולטימדיה. זה האבא והאמא של כל הנפילות כולם. במדינה חמה כל כל להתחיל לחפור בתפריטים תוך כדי נהיגה זה סוג של התאבדות.

בפולקסווגן וסיאט זה יותר מסובך כי צריך ללחוץ על כפתור כדי להגיע לתפריט של המזגן . באוקטביה התפרט מופיע באופן קבוע על המסך אז כל מה שנשאר לך זה ללחוץ על הכפתור פלוס או מינוס בהתאם לטמפ'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת התלונה שאני הכי לא מתחבר אליה. באוודי a8 כל מערכת בקרת האקלים נשלטת על ידי מסך מגע. אז מה אודי טמבלים ולא יודעים ליצר רכב? משום מה כל מבחני הדרך שבוצעו ע"י כתבים בארץ מתלוננים על אותו דבר, בקרת אקלים מסך מגע. אבל שמדובר על אודי אף אחד לא מתלונן יותר. מבחינתם זה דבר מעולה. מוזר...

• אהבתי 2

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...