Jump to content

mgabby

 • הודעות

  22
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של mgabby

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

9

מוניטין

 1. בעיני גם שניצל זה דבר מיותר שלא יחזיק 7-8 שנים. מעדיף לאכול חזה עוף לחוד, ופרורי לחם לחוד. לא לוקח את הסיכון שמשהו ישתבש שם. יכול לצרף וידאו ביוטיוב של מגדל עופות מאוקלוהומה שמסכים עם דעתי.
 2. מסכים לחלוטין. הלוואי שניתן היה להכנס ליבואן (או ליבואן מקביל לצורך העניין) "ולהרכיב" את האוטו שרוצים. הייתי מוכן לחכות גם כמה חודשים עד שהאוטו יגיע בשביל זה.
 3. אשמח אם תוכל לעדכן אותי. מחפש גולף עם כמה תוספות אבזור... (מסך 10" והרמן קרדון כהתחלה...) יש מצב שאם נארגן כמה רוכשים יהיה יותר שווה ליבואן מקביל להביא מכוניות גם אם לא מביא גולף באופן שוטף.
 4. גולך לייף מול הפוקוס : בפוקוס אין זיהוי בשטח מת - בגולף כולל היגוי אקטיבי בפוקוס אין חישני חניה - בגולף יש (בשתיהן יש בנוסף מצלמת רוורס) לוח מכוונים דיגיטלי רק בגולף תאורת אווירה רק בגולף (פחות מעניין אותי אישית...) בפוקוס יש כניסה בלי מפתח - בגולף יש רק בלייף פלוס. בגדול - לא ממש רואה איפה הפוקוס "יותר מאובזרת". שוב, אני ממש לא פנאט גולף. מחפש איזה רכב לקנות ובאמת מחפש תמורה כמה שיותר טובה. 10,000 שקל לפה או לשם לא תשפיע על ההחלטה... גם בבדיקה מול הסקודה לא מצאתי שום דבר שיש בסקודה ואין בגולף על המסך יש שני כפתורים פיזיים אם אני רואה נכון? למה הם משמשים?
 5. אתה כותב שהיא "לא מהווה תחרות למובילות מבחינת איבזור"... בסדרי הגודל של המחירים האלה, מי היית אומר מאובזרת מהותית יותר מהגולף לייף למשל?
 6. אתה מדבר בשקלים, יורו או זלוטי? (אתה בפולין אם אני זוכר נכון מהסקירה שלך...)
 7. מאיפה התמונה? אתה בטוח שזה מהדגמים שאכן אמורים להגיע לארץ? כמה עלה לך שידרוג ממסך 8 ל 10? וחוץ מזה, מישהו יודע על אפשרויות לתוספות מהיבואן? מתכוון נניח ל מסך 10 והרמן קרדון (בהנחה שבאמת יש החלפת הילוכים ידנית). יותר חשוב לי מאשר חלון בגג או כסא מכוון חשמלית עם מסז'...
 8. אתה מכיר מישהו אמין שדרכו אפשר נניח לייבא גולף מאובזרת קצת שונה מהמפרט שמוצע פה? לא ראיתי בשום מקום שבפלוס יש העברת הילוכים ידנית... ובכל מקרה, מה שהכי מפריע לי שקיצצו את המסך מ 10" ל 8", אין מערכת של הרמן קרדון, אין חניה אוטומטית והנושא של ההילוכים הידנים. וזה שאין מערכת ניווט (כשבחו"ל יש בכל המפרטים מדאיג כי בטח הורידו עוד המון דברים כמו קישוריות לאלקסה, חיווי קולי ועוד...)
 9. מבדיקת המפרט נראה שהם חסכו בהמון מקומות, ובדרך גם איבדו אותי כלקוח. הגולף מגיעה עם מסך 8" ולא 10" כמקובל בחו"ל. חסכו (ממה שאני מבין, מקווה להתבדות) בפנסי ערפל, חלונות כהים, מערכת סאונד של הרמן קרדון, הורידו את מערכת הניווט המובנית, פנסי לד בגרסה הכי פשוטה, ג'נטים הכי פשוטים, חניה אוטומטית וממה שאני מבין אין אפשרות להעברת הילוכים ידנית???? ... בקיצור, לקחו את הגרסה הכי פשוטה, הפשיטו ממנה עוד כל מה שאפשר - ותקעו מחיר שיימצב אותה כהכי יקרה בקטגוריה. בקיצור - אכזבה.
 10. ב carzone יש מפרט עם אבזור, אם כי עדיין לא מלא לגמרי. להפך. דווקא הגולף מגיעה מאובזרת מאוד כבר ברמת הבסיס, והאוקטביה לא. בהשוואה כוללת איבזור האוקטביה יוצאת הרבה יותר יקרה מהגולף. ואני דווקא כן מחפש רכב מאובזר כמה שיותר. ומאוד חשובה לי מערכת הסאונד למשל.
 11. אני ממשיך לעבור על המפרט של האוקטביה שעולה 142,000 פנסי ערפל - אין כיונון חשמלי למושב - אין וזה בנוסף למה שכתבתי קודם. ולא נכנס פה לסוגי הלדים או תאורת אווירה (באוקטביה אין). להגיד שהאוקטביה עדיפה על הגולף? ממש לא רואה את זה...
 12. האוקטביה הזולה ביותר עולה 135, כן? זה המחירון. מעבר להבדלי האיכות בין רכב שמיוצר בגרמניה לצ'כיה, בואו נראה את ההבדל באיבזור ונראה אם מצדיק 11,000 ש"ח : קוקפיט וירטואלי בקרת אקלים מערכת סאונד עדיפה לאין שיעור בגולף זיהוי כלי רכב בשטח מת וזאת רק ההתחלה... להגיד שהאוקטביה עדיפה על הגולף , בעיני, זה פשוט לא רציני. סליחה... 135,000 זה האוקטביה 110 כ"ס. ה 150 עולה 142 אלף.... אז בקושי יש פער במחיר בכלל.
 13. אתה יכול לתת כמה דוגמאות? אני ממש לא "פנאט" של גולף, אבל כרגע הגולף החדשה בראש הרשימה אצלי.
 14. mgabby

  התחדשתי בגולף 8 שנת 2020

  מעולה! לא ידעתי שכבר בגולף 7 עובד אחרת. אני היום כבר בלי לחשוב אפילו מעביר לידנית כשנכנסים למשל לכיכר. האוטומט ישאיר את האוטו בהילוך חמישי! למרות שהמהירות היא נניח 40, ואז בסוף הכיכר אתה פשוט בלי כוח באוטו. אז זה או להוריד ידנית להילוך שלישי או להעביר למצב S. ולענין הזה המנופים בהגה הם פשוט MUST. מצד שני, אי אפשר באמת לנסוע בעיר במצב S. האוטו אצלי 10 שנים (יד ראשונה....) ואשכרה אני פעם ראשונה שומע שמשיכה ארוכה תחזיר לאוטומט הייתי ממשיך לנסוע ידנית עד שהאוטו לבד חוזר לאוטומט, או מעביר את ידית ההילוכים ימינה ומחזיר שמאלה.......
 15. mgabby

  התחדשתי בגולף 8 שנת 2020

  תודה רבה על התשובות! לגבי ה כרטיס SD, ברור שאפשר שילובים של ספוטיפיי ואייפון, אבל 1. אין הכל בספוטיפיי 2. יותר נוח לי להעתיק בשניה מה שרוצה לשמוע לכטיס זכרוןמלעדכן מוזיקה באייפון, שזה גובל בסיוט. בגולף 7 נדמה לי שהפתח לכטיס כבר הועבר לתא כפפות (ואם לא שם אז בטיגואן?) שוב תודה על הפירוט! צודק לגמרי. הלכתי לאולם תצוגה ופשוט הייתי בשוק שרכב של 200,000 שקל לא כולל מצלמת רוורס ועוד הרבה דברים שנמצאים בדגמים הזולים של הקבוצה (סקודה למשל...). אז כן, נחכה לראות מה בדיוק נכלל בגולף כי לשלם 60,000 עבור 4 טבעות ניקל שמודבקות לחרטום האוטו לא נראה לי הגיוני.
×
×
 • תוכן חדש...