Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף ? אודי Q5 או לקסוס RX300 שנת 2018

פלג
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני כלי רכב עם אופי מאד שונה.

לדעתי תלוי בהעדפה של הרוכש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב2 רכבים שמתחרים בסגמנט זהה אך הDna שלהם מאוד שונה.

האודי מותג גרמני, מכוייל באופן קשיח יותר, מסייע לו להיות יותר דינאמי.

תאי הנוסעים זוכים לביקורות חיוביות על תאי הנוסעים שלהם אם כי פחות על הישרדותם בתנאי האקלים הישראלי, אולי שופר מאז.

גם אופי המנוע גיר אמורים להיות מהירים יותר.

צפה לעלויות אחזקה גבוהות בכל הקשור לחלפים, טיפולים ותקלות.

לעומתו הלקסוס rx300 (מניח שאתה מדבר על ה2.0 טורבו שלהם).

אמריקאי באופיו, נוח, רך יותר, פחות דינאמי עקב כיול רך יותר, תאי הנוסעים בדורות הקודמים ובשאר דגמי לקסוס שורדים יפה את תחלואי הזמן והאקלים, עלויות האחזקה שפויות מאוד, הrx350 הקודם היה דגם מאוד אמין.

כעת עם העיצוב החדש והנאה (יש שיגידו מוחצן מדי) היא נראית רעננה וצעירה יותר, גם פנים הרכב יישר קו וללא ספק בינהן הייתי הולך עליה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאי הנוסעים זוכים לביקורות חיוביות על תאי הנוסעים שלהם אם כי פחות על הישרדותם בתנאי האקלים הישראלי, אולי שופר מאז.

אמריקאי באופיו, נוח, רך יותר, פחות דינאמי עקב כיול רך יותר, תאי הנוסעים בדורות הקודמים ובשאר דגמי לקסוס שורדים יפה את תחלואי הזמן והאקלים, עלויות האחזקה שפויות מאוד, הrx350 הקודם היה דגם מאוד אמין.
כעת עם העיצוב החדש והנאה (יש שיגידו מוחצן מדי) היא נראית רעננה וצעירה יותר, גם פנים הרכב יישר קו וללא ספק בינהן הייתי הולך עליה.

בהצלחה
איזה דגם ושנים הלקסוס rx350 נחשב אמין?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 10:19, GTI33 כתב:

בהצלחה

רשמת מדוייק, אני גם הייתי לוקח את הלקסוס, אודי בלי אחריות זה יכולה להיות מכה קשה לכיס.

• אהבתי 1

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לוקח בחשבון במוו X3 , טוב מאוד באותם סעיפים ששני הרכבים פחות טובים בהם, הוא אמין, זריז ב2.0 ליטר טורבו, נוח מאוד, מרווח וכיף לנהוג בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מייק הגדול לעניין ה-x3

בין האופציות שהעלת הייתי הולך לכיוון הלקסוס בעיקר בהיבט הסחירות העתידית.

למרות שאף אחד לא נביא מנסיון של חברים בעלי ג׳יפיונים של אאודי אכלו מרורים בניסיון למכור את הרכב לעומת בעלי לקסוסים שמכרו מהר ומעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...