Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ישראלים כאלה תמ'אים לפעמים? [פליאה על מחירי נספרסו]

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי על לרכוש מכונת קפה+קפסולות

אמהמה אני בודק את המחיר וממש קיבלתי הפתעה ממחירי נספרסו, בדיקה קצרה מול חול ומתברר ששוחטים אותנו כאן במחיר...

מכונות פה עולות מאות עד אלפי שקלים... ושם גם מחירי הקפסולות יותר זולים וגם אתה לא משלם בכלל  על המכונה בהתחייבות לשנה! שלם רק על הקפסולות! 

תירוצים כאלה ואחרים רק פראיירים יספרו לעצמם שזה בגלל הכשרות וכו' 

הסיבה היחידה זה העדר הישראלי שיקנה מותגים בכל מחיר..

נכנסתי לקבוצת נספרסו ישראל - יש 2 כאלה זהות בדיוק! בפייסבוק

מסתבר שהניהול שם גובר בדיקטטורה ושבח לאדון הנספרסו! כל פוסט שני משבח ומהלל שרק קחו את הכסף שלי 

אז כן קצת מוציא קיטור שאנשים קונים בלי לחשוב על המחיר בכלל, וחבל

ברגע שאתם קונים מוצר במחיר מופקע אתה מייצרים לחץ חיובי להעלאת מחיר המוצר, ככה היצע וביקוש עובד

וזה לא משנה אם אתם הייטקיסטים שמרוויחים 30 ו40K בחודש... בגרמניה או בכל ארץ אירופית אחרת לא יקנו אם המחיר יעבור גבול מסוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שהישראלים לא כאלה פאיירים, רובם קונים בהנחה משמעותית.

סתם לדוגמה, קניתי לפני חודש נספרסו לטיסמה וואן סביב 750₪

מחיר קטלוגי בחנות היתה מעל 1000… בסדר.

כמו ישראלי טוב, מבררים ומתמקחים

באתרים בחו"ל לא ראיתי אותה הרבה יותר זול, לפני משלוח ולפני מיסים.

מה גם שבארץ אני מקבל עליה עוד שנה של אחריות.

קופסולות,

מי קונה נספרסו מקורי?

יש חיקויים מספיק טובים שעולים סביב שקל לקפסולה. (נספרסו מוכרים סביב 2.2 לקפסולה)

כשרות זאת לא הסיבה.

כיום גם לרוב הממתקים שמגיעים מסין יש כשרות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מכונה פשוטה+מקציף בפחות מ400 שקל באחד המבצעים הרבים שיש.

לא בהכרח באתר היבואן,אבל לא חסר הנחות שמביאות את המוצר למחיר סביר לגמרי.

לא צריך להרוויח 15-16 נטו בשביל לקנות פעם בשנתיים מכונה ב1500 שקל, אפשר גם עם משכורת של 7 :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לקוחות שבויים בשוק לא תחרותי,

תמיד אפשר לבוא ולהגיד תיראה אך עקצתי,איזה מחיר קבלתי, הייתה לי הנחה של חבר ועוד ועוד,

אבל שורה תחתונה אנחנו משלמים הרבה, הרבה יותר ממה שצריך נקודה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר לך תיכנס לאתר ותראה את המחיר בגרמניה אבל ברגע שהוא מזהה שאתה מישראל הוא ישר מעביר אותך...

רק עם VPN-PROXY אתה תוכל לראות את המחיר שמשלמים שם...

כמו שאמרתי אתה מתחייב לחבילה של 40 יורו בחודש למשך שנה

כל קפסולה שם זה 0.4EURO שזה 1.6 שקל רק שתבין את פער המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תקנה לוואצה, קניתי בילו את המכונה הפשוטה (מודו מיו) בזמנו ב400 שקל וגם קיבלתי 96 קפסולות אם אני זוכר נכון, עכשיו יש מבצעים דומים בשופרסל, שווה לבדוק.

אה, ולטעמי הקפה הרבה יותר מוצלח מנספרסו.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פוסט שני שלך הוא איזה קשקוש יללני על צרכנות. אולי די? הבנו.

• אהבתי 3
  • מצחיק 5
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנינו מודו מיו של לוואצה, קיבלנו גם את הקפסולות ומאז קונים חבילות בYELLOW ב99 שקל ל96 קפסולות.

שמתחשבים בעובדה שבקפסולות של לוואצה יש 50% יותר קפה והוא עדיין זול בהרבה מהקפסולות של נספרסו- אפשר להבין באמת את עוצמת העקיצה עם המחירים של נספרסו :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Derish כתב:

מה זה תמ'אים?

ממה שאני יודע, קמצנים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד לך

1. הקבוצות של נספרסו זה פח אשפה. לא יודע מי מנהל אותן אבל אין שם מקום לביקורת על החברה, רק שבחים

2. לא יודע מה קורה בחו"ל. בארץ אתה יכול למצוא כל מיני משווקים שלהם שמוכרים את המכונות בכמה מאות שקלים פחות  מבחנויות של נספרסו, ואתה מקבל אחריות יצרן מלאה

3. לא על כל דבר בחיים אפשר להגיד "אל תקנו והמחיר ירד", בהרבה דברים אם לא יקנו ויהיה פחות ביקוש - פשוט יביאו פחות או לא יביאו בכלל. זאת גם דעה שלי בענייני בשר בארץ

4. יש לי בבית נספרסו ובמשרד דולצה גוסטו. פייר?  לא רואה הבדל בין אחת שעולה 300 שקל לשניה שעולה 3000-4000

5. אני זוכר שפעם עשו באיזה מקום השוואה בין המחירים של הקפסולות בארץ ובחול והיו מדינות שאפילו יותר יקרות מפה. בכל מקרה במדינות הזולות זה היה הפרש של 10 אג או משהו

אבל זה היה ממש מזמן אז לא  יודע

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, arik100 כתב:

ברגע שאתם קונים מוצר במחיר מופקע אתה מייצרים לחץ חיובי להעלאת מחיר המוצר, ככה היצע וביקוש עובד

צרכנות נבונה, אמרת? יש עוד אופציה- לא קונים נספרסו. פה בדיון עלו כמה אופציות חלופיות, וזה באמת לא כמו פעם כשנספרסו הייתה היחידה בשוק וזהו.

בלי להעליב, זה באמת פוסט "אכלו לי, שתו לי" עוד מבלי שהוצאת שקל אחד.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אחת המכונות הזולות של נספרסו, כבר יותר מ5 שנים.

לא רואה טעם להשקיע ביקרות, אם בסוף משתמשים באותן הקפסולות.

ניסיתי כל מיני קפסולות חלופיות, אבל בסוף חזרתי לנספרסו, הכי טעים לנו.

מאז מרץ האחרון, אני עובד רוב הזמן מהבית, אז צורכים המון קפסולות.

גם הילדים הגדולים התחילו פתאום לשתות קפה...

רואה את זה כהוצאה על פינוקים ומותרות. על נוחות משלמים.

מה שכן, יש לפחות פעמיים שלוש בשנה, שיש מבצע ומקבלים שרוולים חינם, על הזמנה בכמות גדולה. אני תמיד מנצל את זה במקסימום.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו עם (א)מודו מיו כבר איזה עשר שנים כמו כלום.

המכונה עלתה איזה 400 שקל כולל מקציף (מצויין לטעמי, לאשה יש מקציף אינדוקציה נפרד כי לא חם לה מספיק החלב).

קפסולות כמו שאמרתם בבאלקים של ילו, לרוב את התחליפיים, שהיו לא רעים 4 במאה או משהו כזה.

זה כשעוד הייתי מתדלק. :-P

לאחרונה, קורונה, סגרים... התברר לנו שיש גם לשופרסל מבצע - 5 חבילות (80 קפסולות) ב110 ש'. (יענו 1.37 לקפסולה מקורית של לוואצה).

אבל באמת. להאשים את "הישראלים" בזה שנספרסו מוכרת ביוקר? זה מוצר פריים בכל העולם. משלמים (גם) בשביל הפלצנות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...