Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ישראלים כאלה תמ'אים לפעמים? [פליאה על מחירי נספרסו]

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונת נספרסו שקניתי ב-KSP + מקציף אינדוקציה חיצוני מחנות אחרת.

סדר גודל של 600-700 ש"ח כל התענוג.

לאחר שהבנתי שהקפסולות של נספרסו יקרות, אני כרגע משתמש ב- JACOBS 12 ומרוצה.

זה בטח עניין של הרגל אבל נס קפה כבר לא טעים לי, קצת מזכיר לי קפה תעשייתי ממכונות אוטומטיות.

כמו שאמרו מדובר בשוק חופשי - אף אחד לא הכריח אותי לקנות נספרסו, ואם הם לא ימכרו את הקפסולות ב-1.5 שקל ומטה אני גם לא מתכוון לקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק המחירים ירדו עם השנים.

מישהו הזכיר את ה-flystore של אלעל. לדעתי חנות מצויינת, קניתי לאשתי טלפון בהנחה של איזה 150-200 ש"ח ובאופן כללי התרמתי ממחירים מעניינים. כמובן שכל רכישה מצריכה בדיקה פרטנית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, arik100 כתב:

בדיקה קצרה מול חול ומתברר ששוחטים אותנו כאן במחיר...

היי אריק,

אתה עולה חדש או תושב חוזר ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, shellcase כתב:

מעולם לא הצלחתי להבין את הקטע של אספרסו האמת, שוט של קפה כאילו זה סם מרגיש לי מוזר ומיותר.
אני יש לי כזה: 
פינג׳אן שטח לערכת קפה - ציוד מחנאות, טיולים וקמפינג

ואני שם בפנים כזה:
קפה שחור- אל נחלה (250 גר') - משקאות חמים

יותר נחמד בעיני :)

אני משתמש בקפה הזה עם מכונת האספרסו הידנית שברשותי.

כשיש הפסקת חשמל ,יש לי קנקן קטן עשוי אמאייל ,כבן 40 שנים ,וה"נח'לה" יוצא טעים ,אבל לא כמו מהמכונה . . קנקן נירוסטה כמו בתמונה שצירפת  ,גורם לטעם "שרוף"

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאתה צודק מאד!
ואחרי שגיליתי את זה עברתי לאלומיניום, פתר את הבעיה של השרוף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, shellcase כתב:

האמת שאתה צודק מאד!
ואחרי שגיליתי את זה עברתי לאלומיניום, פתר את הבעיה של השרוף.

רק בציפוי אמאייל ! אפשר למצוא ,אבל את הקטנים - קשה .

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Benor כתב:

מכונת נספרסו שקניתי ב-KSP + מקציף אינדוקציה חיצוני מחנות אחרת.

סדר גודל של 600-700 ש"ח כל התענוג.

לאחר שהבנתי שהקפסולות של נספרסו יקרות, אני כרגע משתמש ב- JACOBS 12 ומרוצה.

זה בטח עניין של הרגל אבל נס קפה כבר לא טעים לי, קצת מזכיר לי קפה תעשייתי ממכונות אוטומטיות.

כמו שאמרו מדובר בשוק חופשי - אף אחד לא הכריח אותי לקנות נספרסו, ואם הם לא ימכרו את הקפסולות ב-1.5 שקל ומטה אני גם לא מתכוון לקנות מהם.

אני לא מבין מה זה "יקרות" ?

2.5 שקל לכוס אספרסו זה יקר?

(זה המחיר שעולה לי גם קפסולה של דולצה גוסטו אז לא צריך להאשים רק את נספרסו)

אספרסו בבית קפה עולה 10-15 שקל

בבית עולה 2.5 שקל

אם אתה אוהב את הטעם של נספרסו למה זה נחשב יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור שבאחת מהעבודות הקודמות שלי בחברה קטנה יחסית המעסיק קנה מכונת נספרסו ושרוולים של קפה וביקש מאיתנו (שיטה מבוססת כבוד) לשים שקל בצד על כל קפסולה שאנחנו משתמשים...החברה עשתה הרבה כסף, בדיעבד קטע ממש מוזר.

• מעניין 3

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2021 בשעה 00:59, Transporter כתב:

יש לי כמה דברים להגיד לך

1. הקבוצות של נספרסו זה פח אשפה. לא יודע מי מנהל אותן אבל אין שם מקום לביקורת על החברה, רק שבחים

2. לא יודע מה קורה בחו"ל. בארץ אתה יכול למצוא כל מיני משווקים שלהם שמוכרים את המכונות בכמה מאות שקלים פחות  מבחנויות של נספרסו, ואתה מקבל אחריות יצרן מלאה

3. לא על כל דבר בחיים אפשר להגיד "אל תקנו והמחיר ירד", בהרבה דברים אם לא יקנו ויהיה פחות ביקוש - פשוט יביאו פחות או לא יביאו בכלל. זאת גם דעה שלי בענייני בשר בארץ

4. יש לי בבית נספרסו ובמשרד דולצה גוסטו. פייר?  לא רואה הבדל בין אחת שעולה 300 שקל לשניה שעולה 3000-4000

5. אני זוכר שפעם עשו באיזה מקום השוואה בין המחירים של הקפסולות בארץ ובחול והיו מדינות שאפילו יותר יקרות מפה. בכל מקרה במדינות הזולות זה היה הפרש של 10 אג או משהו

אבל זה היה ממש מזמן אז לא  יודע

אז ככה:

1. כמי שנמצא שם (לא בתפקיד פורמלי, לא מנהל אותם ואין לי שום אינטרס) אתה טועה לחלוטין. אין ספק שיש שם כמה מכורים לנספרסו כמותג לפעמים ברמות מגוחכות, אבל זה פשוט לא נכון לומר שאין שם מקום לביקורת. יש כזו לא מעט, בין אם זו ביקורות על מחירי הקפסולות, ובין על מכונות או בעיות שרות בנספרסו. מעולם לא נתקלתי בפוסט שנמחק מסיבה זו. 

2. נכון לגמרי. אין טעם לרכוש מכונה ישירות מנספרסו בארץ כי ברשתות החשמל הן זולות משמעותית (רק לשים לב שהאחריות היא של נספרסו ולא יבוא מקביל). מה שכן אם אתה בדרגה הנכונה במועדון נספרסו יש לך 30% הנחה על מכונות ואז זה כבר סיפור אחר. 

3. מסכים.

4. יש הבדל בין הקפה בדולצ׳ה גוסטו ושל נספרסו. איזו מכונת נספרסו יש לך בבית שעולה 4000 ש״ח?

5. לא יודע מתי ואיפה ראית השווה כזו אבל בודדים המקומות בהם קפסולות נספרסו יקרות או דומות למחיר פה. אני יכול לחשוב על שוויץ וארה״ב וזהו בערך. והפרש המחיר בין ישראל לאירופה הוא כשקל לקפסולה, לא 10 אגורות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, קאררה כתב:

מזכיר לי סיפור שבאחת מהעבודות הקודמות שלי בחברה קטנה יחסית המעסיק קנה מכונת נספרסו ושרוולים של קפה וביקש מאיתנו (שיטה מבוססת כבוד) לשים שקל בצד על כל קפסולה שאנחנו משתמשים...החברה עשתה הרבה כסף, בדיעבד קטע ממש מוזר.

אצלנו בעבודה יש מכונה, אבל לא מספקים קפסולות. מי שרוצה שיביא קפלוסות מהבית (חלק מביאים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Transporter כתב:

אני לא מבין מה זה "יקרות" ?

2.5 שקל לכוס אספרסו זה יקר?

(זה המחיר שעולה לי גם קפסולה של דולצה גוסטו אז לא צריך להאשים רק את נספרסו)

אספרסו בבית קפה עולה 10-15 שקל

בבית עולה 2.5 שקל

אם אתה אוהב את הטעם של נספרסו למה זה נחשב יקר?

יקרות ביחס לאלטרנטיבות אחרות לא פחות טובות. 

אם אני מרוצה מJacobs אני לא רואה סיבה לקנות את המקורי. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מתנת פרידה לעבודה מכונת Nespresso Krups Inissia  

ב 370₪ ב ksp. לדעתי מחיר סביר ביותר. לא הבנתי בשביל מה צריך את המכונות היותר יקרות, המפרט הטכני שלהן אותו הדבר, 19 בר ושני כפתורים ניתנים לכיוון לשני נפחים.

את הקפסולות, כל אחד קונה לעצמו על פי טעמו האישי.

בעבודה הקודמת היתה לנו את המכונה של נספרסו שגם יודעת להקציף חלב וזה היה מפגע בריאותי מדרגה ראשונה, הצינור שם וסביבת ההקצפה הפכו לצלחת פטרי לגידול חיידקים על בסיס מצע של שאריות חלב ישן דבוק. אז פשוט הפסקנו להשתמש בה כי היא הגעילה אותנו.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...