Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ישראלים כאלה תמ'אים לפעמים? [פליאה על מחירי נספרסו]

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנים של שתיית קפסולות, גיליתי את העולם של פולי הקפה, מכונה טוחנת ברמה בסיסית עולה סביבות 1500 שח, חילקתי לתשלומים, 50 שקל בחודש,  קילו פולי קפה עם משלוח מתחיל ב 50 שקל ומספיק לסביבות 100 כוסות, הקפה הרבה יותר טעים מכל קפסולה, בלי פלסטיק, עם הזמן גם התחלתי לקנות פולים ירוקים ולקלות בעצמי, לטחון בעצמי, נספרסו אתם יודעים לא המציאו את הקפה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, FixTrics כתב:

אחרי שנים של שתיית קפסולות, גיליתי את העולם של פולי הקפה, מכונה טוחנת ברמה בסיסית עולה סביבות 1500 שח, חילקתי לתשלומים, 50 שקל בחודש,  קילו פולי קפה עם משלוח מתחיל ב 50 שקל ומספיק לסביבות 100 כוסות, הקפה הרבה יותר טעים מכל קפסולה, בלי פלסטיק, עם הזמן גם התחלתי לקנות פולים ירוקים ולקלות בעצמי, לטחון בעצמי, נספרסו אתם יודעים לא המציאו את הקפה.

בעבר הרחוק הייתה לי אחת של SAECO שתפסה לי חצי מהמטבח שהיה לי בזמנו

פייר, לא היה טעיים

זה לא אותו  טעם מבחינתי

לפני שעה, Benor כתב:

יקרות ביחס לאלטרנטיבות אחרות לא פחות טובות. 

אם אני מרוצה מJacobs אני לא רואה סיבה לקנות את המקורי. 

לא ניסיתי. עניין של טעם

גם הקפסולות של נספרסו לא כל אחת מושלמת

וטעמתי גם פולי קפה "מזן מיוחד" שלא התחברתי

עניין של טעם בסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי פעם איזה מחקר שטען שבקפה שמפיקים מקפסולות יש כל מיני חומרים רעילים שבקפה שחור או במכונת אספרסו רגילה אין. אפילו טענו שם שמבחינה בריאותית זה קצת יותר גרוע מקפה נמס, אבל לא מצליח למצוא את זה עכשיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, FixTrics כתב:

אם יש מכונה כזו , שטוחנת באופן אוטומטי בלי יטתר מדי התעסקות אז בהחלט שווה לנסות. 

לטווח הארוך זה יצא משתלם יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה: 1350 ש"ח

דגם ותיק ומוצלח

Melitta Caffeo Solo, Noir Pure Black, E950-222, Automatic Coffee and Espresso Machine with Bean Grinder

https://www.amazon.fr/dp/B00I3YL5T0?tag=quabyvii0d-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&language=fr_FR

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מתנת פרידה לעבודה מכונת Nespresso Krups Inissia  
ב 370₪ ב ksp. לדעתי מחיר סביר ביותר. לא הבנתי בשביל מה צריך את המכונות היותר יקרות, המפרט הטכני שלהן אותו הדבר, 19 בר ושני כפתורים ניתנים לכיוון לשני נפחים.

כשזה מגיע לאספרסו אתה צודק. תכלס הן כולם מוציאות את אותו הקפה כאשר ההבדלים בזמן החימום, גודל המיכל מים והעיצוב כמובן. במכונות עם מקציף מובנה יש הבדלים בהקצפה עצמה ובשיטות. יש את האירוצ׳ינו שעובד על שיטת הסליל שמגיע כמקציף נפרד או כחלק מהמכונה בדגמים מסוימים, יש את הההקצפת קיטור במכונות כמו לטיסימה וחברותיה שאני אישית לא אוהב בכלל, ויש את ההקצפה בקריאטיסטה שגם עובדת על קיטור אבל בשיטה שונה לגמרי שדומה יותר לשיטה בב עובדות המכונות בבתי קפה, רק ששם זה נעשה ידנית. זו גם המכונה שמוציאה את ההקצפה שהכי דומה למה שמוגש בבתי קפה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה נספרסו זה עבור הנוחות, גם אני בינהם, לי באופן אישי הקפה של נספרסו הוא סביר+ ומספק את הצרכים היום יומיים שלי, כמובן שטעמתי כוסות קפה טובים ממנו.

מי שאין לו בעיה של התעסקות, אני מניח ימצא את הרצון והסבלנות, לקנות פולים, לטחון כל פעם שהוא רוצה כוס ולנקות אחריו את המכונה.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח את הפילטר (drip coffee), גם קיים בטעמים מצויינים. הבעיה במכשירים הביתיים שאם הוא לא נצרך מייד הוא פושר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, FixTrics כתב:

הקפסולות של נספרסו עשויות אלומיניום, לא פלסטיק.

מכונה טוחנת מתאימה למי שרוצה כל הזמן את אותו הקפה (עד שנגמרת החבילה).

הקפסולות נותנות לי נוחות. אספרסו של בוקר תוך דקה, בלי התעסקות מיותרת.

הגיוון של הקפסולות נותן לי את האפשרות לשתות אספרסו חזק, יחד עם אשתי שאוהבת קפה יותר חלש והבת שלי שאוהבת קפה בטעם שקדים או וניל או ווטאבר.

אין פה נכון\לא נכון או צודק\טועה.

כל אחד ומה שמתאים לו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Transporter כתב:

אני לא מבין מה זה "יקרות" ?

2.5 שקל לכוס אספרסו זה יקר?

(זה המחיר שעולה לי גם קפסולה של דולצה גוסטו אז לא צריך להאשים רק את נספרסו)

אספרסו בבית קפה עולה 10-15 שקל

בבית עולה 2.5 שקל

אם אתה אוהב את הטעם של נספרסו למה זה נחשב יקר?

קודם כל זה לא נכון בכלל.

אספרסו עולה כ7 שקל ורוב העלות זה השירות...

בחול זה בין יורו ל2 יורו. 

פה אתה בעיקר משלם על הנוחות וזה ייצור המוני ככה שזה צריך להיות זול יחסית.

כן 2.5 שקל לכוס אספרסו עלות חומרים בלבד זה יקר... מאוד יקר אפילו. 

בחישוב פשוט בין 5-7 גרם בקפסולה,בוא ניקח ממוצע 6, נחלק 1000 גרם ב6, נקבל 166, נכפיל ב2.5 ונקבל מחיר של 415 שקל לקילו קפה טחון.

עכשיו תחשוב שאתה קונה קילו קפה טחון ב50 שקל עד הבית כולל משלוח ונספרסו לא קונה את הקפה ב50 לקילו אלא סביבות 10 שקל לקילו ותבין כמה השולי הרווח הם הזויים...

אני רק אצרף עוד משהו "הזוי" שנספרסו התחילו לעשות וזה למחזר את הקפסולות המשומשות. צעד מבורך לכל הדעות, אמהמה הם לא מפצים את הלקוח על החזרת הקפסולות המשומשות. עסקים אני לא יודע איך זה מתנהל... 

הקטע הוא שזה הזוי שהם לא מפצים, הם מרוויחים על המחזור שלהם, עלות של הכנסת אלומיניום "ממוחזר" לשימוש היא 0.3 מעלות של כריית אלומיניום חדש לשימוש! בלי לדבר בכלל על ההשלכות הסביבתיות... 

חייב להגיד שיחסי הציבור של החברה הזאת  צריכים לקבל 10/10. 

#סליחהעלהחפירה 

עריכה אחרונה על ידי arik100
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזויים או לא, זה שוק חופשי. יש מספיק אנשים שזה סבבה של מחיר בשבילם, ואם לדעתך המחיר לא מצדיק את התמורה יש מגוון חלופות כמו שכבר נאמר פה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, arik100 כתב:

אני רק אצרף עוד משהו "הזוי" שנספרסו התחילו לעשות וזה למחזר את הקפסולות המשומשות. צעד מבורך לכל הדעות, אמהמה הם לא מפצים את הלקוח על החזרת הקפסולות המשומשות. עסקים אני לא יודע איך זה מתנהל... 

הקטע הוא שזה הזוי שהם לא מפצים, הם מרוויחים על המחזור שלהם, עלות של הכנסת אלומיניום "ממוחזר" לשימוש היא 0.3 מעלות של כריית אלומיניום חדש לשימוש! בלי לדבר בכלל על ההשלכות הסביבתיות... 

אוי לא, הם דואגים לתת לך את האופציה למחזר????

טפי עליהם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנספרסו אין טעם של קפה בכלל. מי ששותה קפה אמיתי ואח״כ מנסה קפסולה של נספרסו מיד מרגיש שמשהו חשוד בקפה שיוצא מהמכונות האלה. זה כאילו הקפה ״מהונדס״ להיות טעים. 

• אהבתי 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...