Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין. זה הרבה יותר פירוט ממה שאנשי היבואן נתנו. הם סגרו את העניין בזה שבפנסים היקרים יותר יש "אנג'ל אייז"... 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פבל כתב:

עכשיו גם אתה לא קורא לפני שאתה מגיב? אני אתחיל לחלק לכם מדבקות אדומות.

לפחות עם לוגו פרארי?

זה משנה, תהיה כאן תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ממש לא. מעפנות כאלה שמתקלף מהן הצבע אחרי יומיים ואם מנסים להוריד אותן אז נשארת שכבה מגעילה ודביקה כזו שמתכסה בחול ומצהיבה ממש מהר.

• מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז 2.0 עם הגיר המשופר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coresh כתב:

איזו רמת גימור ונפח היית שוקל?

הייתי מסתפק בסטייל, יש לה מספיק אבזור וכו..

הfr יקרה מדי, הבעיה בfr גם החתך יותר מדי נמוך שגורם לנוקשות מוגזמת, כך לפחות לפי המבחנים, אך סביר להניח שאם לפני חצי שנה חיפשתי בטווח המחיר של הfr הייתי הולך על המאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, liberfarb כתב:

1.5 Etsi  FR .

אני אישית רוצה 👌 

מה איתך ?

כמו שכתב @98civic, ה- FR 2.0 עם יותר מומנט, גיר משופר, ומתלה אחורי רב חיבורי נראית לי מעניינת.

לפני שעה, wildlands2019 כתב:

הייתי מסתפק בסטייל, יש לה מספיק אבזור וכו..

הfr יקרה מדי, הבעיה בfr גם החתך יותר מדי נמוך שגורם לנוקשות מוגזמת, כך לפחות לפי המבחנים, אך סביר להניח שאם לפני חצי שנה חיפשתי בטווח המחיר של הfr הייתי הולך על המאזדה 3.

גם לדעתי ה-FRיות יקרות מדי הפעם, למרות השיפור מהדגם היוצא.

אבל בדגם הקודם לי הספיק רק לשבת במושב נהג של ה-FR כדי להבין שאין לי מה לשקול בכלל את ה-STYLE, המושבים היו שונים לגמרי.

למרות שבדגם החדש הסטייל מאוד מאובזרת ביחס לסטייל היוצאת, עדיין ההבדל ניכר בין הסטייל ל-FR.

מציע לך לנסות בעצמך כשתגיע ה-FR לארץ, ולהשוות באולם תצוגה.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון החדשה ברמת גימור סטייל לא מוסיפה הרבה ביחס לסטייל היוצאת. יש אנדרואיד אוטו שבסטייל הקודמת דרש רכישה של רישיון, שליטה על בקרת האקלים מאחור (בקודמת היו פתחי מיזוג וצמד שקעי USB), תאורת לד, מנופים להעברת הילוכים מגלגל ההגה, מולטימדיה קצת יותר גדולה, ושקעי USB טייפ C. ממש לא הייתי מגדיר את זה כ-"הרבה יותר מאובזרת".

הבדלי המחיר בין הסטייל ל-FR מאוד משמעותיים והיו ככה גם בדגם היוצא. לדעתי האבזור בסטייל מספק לגמרי, אולי חסר שם מפתח חכם אבל עבורי זה לא היה דיל ברייקר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה טועה. סטייל כוללת גם אבזור בטיחות שלא היה לפני כן והאבזור שציינת הוא גם הרבה ביחס למה שהיה לפני כן.

מה שכן, נקווה שהשתפרו באכות החומרים שכן בדגם הנוכחי יש אינספור קרקושים.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מידע להוסיף אתה מוזמן, אני נוהג בלאון סטייל 2019 כך שאני יודע בדיוק מה אין בה ביחס לחדשה וזה מה שצינתי.

איך החומרים נראית דומה, האווירה בסטייל כרגיל קצת פשוטה ואפרורית. מקרקושים עדיין לא יצא לי להתרשם בדגם החדש. הישן אכן לא מצטיין בתחום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...