Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי Pirelli p zero nero נסדקו חיצונית

SagiLo
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחרונה שמנו לב שהצמיגים הקדמיים ברכב סדוקים לחלוטין.

הדבר הראשון שעשיתי היה להחליף אותם, אך אני תוהה האם הם אמורים להגיע למצב כזה?

יש ברכב חיישן לחץ אוויר ואני דואג ללחץ אוויר תקין לפי הטבלה המופיעה על מכסה הדלק (האם היא לא נכונה?)

הצמיגים בני 3 שנים לערך ועברו כ-30,000 ק"מ.

השארתי את הצמיגים לבדיקת מהנדס של יבואן פירלי והאנליזה הייתה שזו תוצאה של לחץ אוויר נמוך ואין כל פגם בייצור הצמיג (באחד מהם היה תקר וזה כמובן הוביל ישירות ל"פסילה" של אפשרות של בעיית ייצור)

הצמיגים במידה 215/40/17 וכאמור מדגם Pirelli p zero nero GT שלא היה זול במיוחד, בלשון המעטה.

מה דעתכם?

20201118_150602.jpg

20201118_150610.jpg

20201118_150647.jpg

20201118_150901.jpg

20201118_150955.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא היו אמורים להגיע למצב הזה- היית חייב להחליף אותם עוד לפני כן.
אחרי 3 שנים רוב הצמיגים מתחילים להתייבש ולקבל סדקים. המצב אצלך קיצוני, כי אלה צמיגים ספורטיביים, וזה ידוע שצמיגי Pirelli מתייבשים יותר מהר מהאחרים באקלים שלנו.
יש לי שאלה - האם סגנון הנהיגה שלך מחייב לקנות צמיגים ספורטיביים?
וגם אם כן, לדעתי, במידה הזאת עדיף לקנות Goodyear eagle F1 asymmetric 5/3. הם לא מגיעים למצב הזה אחרי 30 אלף קילומטרים או 3 שנים.
איזה דגם הרכבת עכשיו במקום הסדוקים?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

הם לא היו אמורים להגיע למצב הזה- היית חייב להחליף אותם עוד לפני כן.
אחרי 3 שנים רוב הצמיגים מתחילים להתייבש ולקבל סדקים. המצב אצלך קיצוני, כי אלה צמיגים ספורטיביים, וזה ידוע שצמיגי Pirelli מתייבשים יותר מהר מהאחרים באקלים שלנו.
יש לי שאלה - האם סגנון הנהיגה שלך מחייב לקנות צמיגים ספורטיביים?
וגם אם כן, לדעתי, במידה הזאת עדיף לקנות Goodyear eagle F1 asymmetric 5/3. הם לא מגיעים למצב הזה אחרי 30 אלף קילומטרים או 3 שנים.
איזה דגם הרכבת עכשיו במקום הסדוקים?

נהיגה רגועה לחלוטין, שום דבר ספורטיבי.

בזמנו חוץ מצמיגים סינים לא הייתה אפשרות אחרת, גם עכשיו לא היו יותר מדי אופציות. התקנתי עכשיו Michellin sport 4, שוב, בהעדר אופציות ומלאים למידה הנ"ל שלהבנתי פחות נפוצה.

שים לב שלא רואים את הסדקים ברוב המצבים של הצמיג על הקרקע, רק כאשר הוא באמת עם הסדק כלפי מטה והלחץ עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם Michelin PS4 צפוי להחזיק מעמד טוב יותר מאשר פירלי מבחינת היובש.
אבל מישלין צמיג יתר רך.
עם המידה הזאת וחתך נמוך צריך להיזהר כפליים מהמדרכות .

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

גם Michelin PS4 צפוי להחזיק מעמד טוב יותר מאשר פירלי מבחינת היובש.
אבל מישלין צמיג יתר רך.
עם המידה הזאת וחתך נמוך צריך להיזהר כפליים מהמדרכות .

תודה.. לא חושב שיש בכלל עליה על מדרכות.. אבל אשים לב. 

מה הלחץ המומלץ לקדמיים/אחורים? לרוב הרכב די ריק (Skoda spaceback 2015).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עליה על מדרכות צריכה להדאיג אותך - תיזהר מפגיעה צדדית/ שפשופים מהצד.
תמלא לפי מה שרשום על המדבקה, זאת לא טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, vladclar כתב:

לא עליה על מדרכות צריכה להדאיג אותך - תיזהר מפגיעה צדדית/ שפשופים מהצד.
תמלא לפי מה שרשום על המדבקה, זאת לא טעות.

תודה .. זה נשמע כמו אחלה אזהרה אבל פחות רלוונטי, זה לא קורה בכלל וגם כמובן הסיכוי שזה יקרה באופן דומה בשני הצמיגים די נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת - אני בכלל לא חושב שהסדקים נוצרו בגלל המפגשים עם המדרכה.
אני רק אומר שמישלין עוד יותר רגישים לפגיעות צד, וזה בנוסף למה שקורה עם הצמיגים בחתך נמוך כמו שלך.
אני לא יודע כמה שילמת על מישלין,
גודייר אצל היבואן עולים 635₪ ( מידע לעתיד ).
https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=215&height=40&koter=17

בצמיגיות אולי זה יהיה קצת יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, vladclar כתב:

לא הבנת - אני בכלל לא חושב שהסדקים נוצרו בגלל המפגשים עם המדרכה.
אני רק אומר שמישלין עוד יותר רגישים לפגיעות צד, וזה בנוסף למה שקורה עם הצמיגים בחתך נמוך כמו שלך.
אני לא יודע כמה שילמת על מישלין,
גודייר אצל היבואן עולים 635₪ ( מידע לעתיד ).
https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=215&height=40&koter=17

בצמיגיות אולי זה יהיה קצת יותר זול.

שילמתי 600 לאחד (היה מבצע באוטו דיפו ואף פנצ'רייה לא התקרבה למחיר הזה)

המחירים באתרים זה אחלה, הבעיה שהמידה הזו אף פעם לא במלאי עבור חצי מהפרסומים, כבר נתקעתי פעמיים בעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SagiLo כתב:

השארתי את הצמיגים לבדיקת מהנדס של יבואן פירלי והאנליזה הייתה שזו תוצאה של לחץ אוויר נמוך ואין כל פגם בייצור הצמיג (באחד מהם היה תקר וזה כמובן הוביל ישירות ל"פסילה" של אפשרות של בעיית ייצור)

הצמיגים במידה 215/40/17 וכאמור מדגם Pirelli p zero nero GT שלא היה זול במיוחד, בלשון המעטה.

מה דעתכם?

האבחון של המהנדס הנה נכונה.

קרעים מהסוג שבתמונות נוצרים כתוצאה של נסיעה עם ל.א. נמוך, במיוחד צמיג שעבר תקר(הסדקים הקטנים שמתלווים ונמצאים בכל הקף הצמיג מעידים ע"כ).

לא ציינת את נפח המנוע של הראפיד ספייסבק, ואף לא את ל.א. שהנך ממלא ע"פ המדבקה.

ל.א. לראפיד ספייסבק עם מנועי 1.4/1.4TSI/1.6TDI-CR הנו 35PSI לכל ארבעת הגלגלים(רכב לא עמוס), כשלנהיגה חסכונית בדלק יש למלא 39PSI.

לשאר הנפחים יש למלא 32PSI לכל הארבעה(לא עמוס), כשלנהיגה חסכונית בדלק יש למלא 36PSI.

[הנתונים מובאים מאוטודאטה]

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...