Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר טיפול שנעשה במוסך - סיטרואן C3

Blakey85
שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן הבנתי את זה עכשיו. דיברתי כבר 20 דקות עם המוסכניק, לא עוזר כלום. 'תבוא נדבר נראה מה אפשר לעשות'. 

הבעיה הייתה שהאוטו נכנס למצב limp ככה, והוא לא נותן לי לעלות מעל 20 קמ"ש וממש נוסע עקום, אז אחרי שבגרר הגעתי למוסך אחד ולא אהבתי את האבחון והמחירים,
נסעתי בזהירות למוסך אחר שדיבר על מחירים אחרים ואז בסוף הוסיף לי דברים.

אני לא יודע לגבי זה אבל האם באמת אבחון תקלות במחשב אמור לעלות 400 שקל? זה נשמע לי מוגזם. ב obd שלי היה בידיוק אותם תקלות.
וכמובן הוחלף גם חיישן שזה עוד בסדר, אני מבין.

מחירים שביררתי במוסכים אחרים אמרו לי כ 400 ש"ח כולל הלימוד (שצריך בסיטרואן מסתבר). זה למה אני מתלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לימוד צריך בכל רכב. בזמנו שאני ביררתי על הרכב שלי דרשו 250 כולל הלימוד. סריקת תקלות אמור לעלות לא יותר מ-100-150שקל אם בכלל. קרה לי שחיברו אותי לסורק מקצועי במוסך ולא לקחו לי שקל!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטח, במוסך לפני זה שהייתי חיבר ולא חייב על זה דבר. הוא כמובן דאג לחבר שתי סעיפים יחד ככה שאולי זה יראה לגטימי יותר ולא יהיה ברור על מה החיוב.
זה העלה בידיוק אותם תקלות שראיתי ב obd, שמצביעים על המצערת.

התלוננתי לגביו על המחיר, והעובדה שאני לא מבין וציפיתי לטיפול אחר. אמר שהוא יזכה אותי בסכום מסויים. אני רוצה לראות כמה זה יוצא לפני שאני מתלונן לאיגוד המוסכים, המועצה לצרכנות
ומשרד התחבורה.

עריכה אחרונה על ידי Blakey85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איזה חומר לניקוי מצערת עולה 84 שח.

מהחברים שפגשתי עשו להם ניקוי מצערת לרוב זה הסתכם בהשפרצה של ספריי קרבורטור לתוך המצערת וניגוב שייראה נקי.

בכדי לנקות מצערת כמו שצריך, צריך ממש לנתק אותה מהסעפת יניקה ולהתחיל לעבור עליה עם מברשת שיניים + בשילוב הספריי קרבורטור (10-15 לספריי שמספיק לפחות ל-3 רכבים), כמובן בהתאם להוראות.

בנוגע ללימוד, יש רכבים שלא צריך והלימוד מתבצע תוך מספר נסיעות לבד, יכול להעיד על קיה פיקנטו מנוע 1000 וטויוטה קורולה 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק. אמרתי לו ממתי משלמים על הנוזל ועל התהליך - הרי אתה לא משלם על המים בשטיפה של רכב. זה ממש בולשיט.

חבל שבאתי אחרי משמרת לילה בבית חולים. במבט מעמיק לא הייתי משלם לו בכלל. רק רציתי לקחת את האוטו וללכת הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לצערי זה לא מוסך רציני.

במנועים האלו לא מבצעים לימוד מצערת ולא ניקוי מצערת, המצערת עשויה מפלסטיק,ולעולם לא צוברת לכלוך.

לא יודע מה היתה התקלה ואיך היא נפתרה, אבל לניקוי המצערת אין קשר לכך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, אורן שרותי רכב כתב:

לצערי זה לא מוסך רציני.

במנועים האלו לא מבצעים לימוד מצערת ולא ניקוי מצערת, המצערת עשויה מפלסטיק,ולעולם לא צוברת לכלוך.

לא יודע מה היתה התקלה ואיך היא נפתרה, אבל לניקוי המצערת אין קשר לכך.

אז כל מה שהוא עשה לו עבודה בעיניים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה היה באמת רק החיישן,בנוסף היה גם התראה על התרמוסטט שגרמה למאוורר מנוע לפעמים להידלק בעוצמה מאוד חזקה עם ההנעה. לא קרה בינתיים. 
בחיפוש באינטרנט אני כן רואה מצערות ממתכת לדגם הזה אז לא ממש ידוע על מה מדובר.

ואני לא רוצה ללכלך אורן, אבל לפני 3\4 שנים עשיתי אצלך יישור קו לאוטו שרק קניתי אותו. בו נגיד ששנה אחרי זה בטיפול השנתי
הראו לי שמה שרשמתה גם נמצא בספק. אז לך תדע למי להאמין.  מוסכים זה מכה.

כל מקרה, מכיוון שמה שכן מוצהר שם הוא מחיר מופרז ולא מה שסיכמו ראשונית  - אני כבר בשלבי תלונה בכמה ערוצים. אולי יצא מזה משהו. מה שכן, הוא איבד לקוח
ואני יתנהל בצורה שונה בעתיד. תודה לעונים.

עריכה אחרונה על ידי Blakey85
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...