Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

לאחר חיפוש ארוך ומייגע בסופו של דבר מצאתי את הקובץ הנ"ל http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=369746&d=1391724196 ושם יש את כל המידע לגבי הצמיגים שניתן להתקין על הרנו שלי לכן אני יכול להתווכח איתם :p האם יש למישהו מושג כמה זמן זה לוקח כל התהליך הזה והאם אני יכול לקבל אישור להתקנת הצמיג החדש ורק אז להתקין או שזה עובד הפוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להיות בטוח שהמסמך מקובל עליהם, עדיף שתיגש אליהם שוב לוודא (רק כדי שההוצאה על הצמיגים לא תהיה לשווא).

אם אכן מקובל, רכוש והתקן את הצמיגים החדשים וחזור לקבל אישור פורמלי.

מנסיוני בעבר הרחוק זה היה סיפור פשוט של ללכת למשרד, לקבל ניירת מתאימה, להחתים את אחד הבוחנים ולקבל תדפיס מאושר שאתה מצרף לרשיון. אין צורך בעמידת כל התור.

בחידוש הרשיון הבא, המידה החדשה תהיה כבר מודפסת עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה מאחר והאוטודאטא החליט שהוא מפסיק לעבוד.

לאילו מידות ניתן להגדיל את הצמיגים של סובארו אימפרזה גראנד לאונה שנת 96 מנוע 1600 (אוטומט 4 הילוכים)?

אשמח אם תוכלו לבדקו לי , תודה רבה :)

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה מאחר והאוטודאטא החליט שהוא מפסיק לעבוד.

לאילו מידות ניתן להגדיל את הצמיגים של סובארו אימפרזה גראנד לאונה שנת 96 מנוע 1600 (אוטומט 4 הילוכים)?

אשמח אם תוכלו לבדקו לי , תודה רבה :)

185/70/14

205/55/15

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני בונה קארטינג ואני רוצה להחליף לו את הגלגלים לזולים וקטנים האם תוכלו לעזור לי קותר הגלגלים מי בתוכו שיש לי הו 20 סנטימטרים ו80 סנטימטרים תודה מראש taikires

עריכה אחרונה על ידי taikires
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניה אלי?

קשה קצת להבין את ההודעות שלך.

בכל מקרה, אין לי מושג מהיכן להשיג צמיגים לקרטינג, וגוגל הוא ידידך במקרה זה.

הנה 2 אתרים שאולי רלוונטיים בשבילך:

חנות אונליין (צמיגים מופיעים תחת קטגוריית המנועים) -

http://www.gellermotor.com/shop

התאחדות הקרטינג הישראלית -

http://karting.org.il/2012/08/31/%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A7%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...