Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר נסיונות חיפוש בפורום ללא תוצאות.

יש לי פולקסווגן פולו 1998 עם מידת גלגלים 175-65-13.

האם משהו שינה אי פעם את מידת הגלגלים ברשיון הרכב ואם כן אז תספרו.

בכבוד רב,

לאון .מ.

להלן חמשת הרכבים הנגררים ביותר לשנת 2013-2014

פז'ו וסיטראן-מזדה-רנו-פורד(קונקט)-יונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני עם אלפא 147 2002 1.6 ואני חושב כבר כמה זמן על החלפת ג'אנטים ויש לי כמה שאלות..

קודם כל והכי חשוב, המרחק ברגים שלה הוא 98*5, 37 offset.

לאחר הרבה חיפושים הבנתי שהמרחק ברגים הזה לא הכי נפוץ, בלשון המעטה.. מה שכן יש הרבה זה 100*5. אפשרי להרכיב ג'אנטים כאלה על שלי? ואם כן האם זה יפגע בהתנהגות/יציבות/משו של הרכב?

ובקשר לoffset שאלה כללית שאפעם לא הבנתי לגמרי, ככל שהמספר יותר גבוה הגלגל בעצם יותר "בחוץ"? או להיפך?

ודבר שני, מה המידות הכי גדולות שמותר להרכיב על הרכב?

שמעתי שכל עוד יש דגם מקביל (כמו לדוגמא הGTA) עם מידות מקוריות גדולות יותר זה אומר שאני יכול לשים גם את אותן מידות על שלי בלי בעיות אישור מיוחדות וכאלה [לצורך העניין, המידות המקוריות של שלי הן 195/60/15 ושל הGTA הן 225/45/17]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלום,

לאחר נסיונות חיפוש בפורום ללא תוצאות.

יש לי פולקסווגן פולו 1998 עם מידת גלגלים 175-65-13.

האם משהו שינה אי פעם את מידת הגלגלים ברשיון הרכב ואם כן אז תספרו.

בכבוד רב,

לאון .מ.

אז ככה למרות שאף אחד לא עזר לי אני הלכתי למכון אלן בקשתי לדעת איזה מידות אני יכול להחליף.

להלן המידות לפולקסווגן polo 1994-2002

155/70r13 לנפח מנוע 1.0/1.3

175/65r13 לנפח מנוע 1.0/1.4/1.6/1.6-16v/1.4-16v/1.7d/1.9d/1.4d

185/55r14 לנפח מנוע 1.0/1.4/1.6/1.6-16v/1.4-16v/1.7d/1.9d/1.4d

195/45r15 לנפח מנוע 1.0/1.4/1.6/1.6-16v/1.4-16v/1.7d/1.9d/1.4d

תודה מיוחדת למכון אלן בחולון שנתן לי את המידע.

בהצלחה לכולום!!!

להלן חמשת הרכבים הנגררים ביותר לשנת 2013-2014

פז'ו וסיטראן-מזדה-רנו-פורד(קונקט)-יונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם ,

יש לי שתי שאלות ואני אשמח אם מישהו שמבין יוכל לענות לי עליהם.

הרכב שלי הוא טויוטה קורולה ראנקס לקסורי 2005 ,

1. הג'אנטים שלי כרגע הם 15 אינץ, ואני רוצה לעשות חתך נמוך, ולכן אני רוצה להחליף אותם ל16 אינץ.

אבל אמרו לי שצריך לקבל אישור ממשרד הרישוי. השאלה שלי היא, האם יאשרו לי את זה? או מה צריך לעשות כדי שיאשרו לי את זה?

הייתי באיזה פאנצ'ריה והבחור שם אמר שלטויוטות לא מאשרים הגדלה של גא'נטים. האם זה נכון?

2. הפגוש הקדמי של הרכב שלי שבור, ואני רוצה להשים חדש. העניין הוא , שאני לא רוצה להשים את הפגוש המקורי, חיפשת בארץ ובחול פגושים אחרים , אבל מסתבר שלסוג הזה אין. כלומר זה בעייתי מאוד למצוא.

האם מישהו מכיר בארץ פחח או מישהו שמתעסק עם זה שיכול לעשות עבודה פרטית? הכוונה לעצב באמפר קדמי לרכב , האם זה אפשרי?

תודה רבה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם , מכיוון שהסוג צמיג המקורי שמורכב לי על הרנו קליו 2012 מאוד נדיר בארץ וקשה מאוד להשיגו אני רוצה ללכת למשרד הרישוי ולאשר מידת צמיג חדשה כדי להחליף מ 165 65 15 ל 185 60 15 האם למישהו יש ניסיון בנוגע לנושא ויכול להסביר לי בשלבים מה אני עושה . המון תודות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ניגש למכון טסטים כלשהו והם בודקים במחשב אילו מידות צמיגים אפשר לאשר לרכב שלך. ואז אתה פועל בהתאם לתוצאות הבדיקה הזו.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנאמר מקודם + לאחר שהם יגידו לך מה המידות שאתה יכול לאשר, אתה מחליף את הצמיגים ומגיע אליהם שוב פעם, משלם 31 שקלים אגרה על השינוי ובזה תם הסיפור.

*****חשוב לבדוק במכון רישוי (מכון טסטים) מה המידות המאושרות במחשב שלהם לפני שאתה רוכש צמיג ומחליף אותו*****

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר , הייתי אתמול במכון טסטים דביר באשקלון ושאלתי אותם איזה צמיגים מותר לי להרכיב על הרכב ומה אני מגלה ? שאין להם בחוברת בכלל את הרכב שלי כי הכי חדש ומועדכן זה רנו קליו 2011 ואצלי זה רנו קליאו 2012 . מה אני אמור לעשות ?

נ.ב אני צריך לעשות את זה במכון טסטים או במשרד הרישוי? במידה וזה מתבצע במכון טסטים אני צריך לחכות את כל התור הזה של הרכבים לעבור טסט ?:S

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...