Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך למכור רכב במצב לא טוב מהר

ח חזקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב ישן שהוא במצב לא כל טוב איך אפשר למכור אותו הכי מהר ?המצב המכני שלו יחסית טוב אבל השילדה והחלקים כבר קצת מפורקים אני לא רוצה להשקיע כסף בשיפוץ למי יש עצה איך למכור אותו הכי מהר ובמחיר שמשתלם לי ( השקעתי בו לאחרונה הרבה כסף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא נביא, תרשום באיזה רכב מדובר ומה הנתונים שלו (יד,קמ, שנה, טסט וכו')
הכלל הוא היצע וביקוש וכמה אתה מוכן והתפשר.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנסת לפרטים  אבל מהדברים אפשר להבין שהרכב לא מציאה גדולה ככה שאולי תנסה למכור אותו לפירוק ? או שקצת יותר עבודה למכור אותו בחלקים .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרסם במחיר נמוך ולמכור לראשון שבא לקנות.

באיזה רכב מדובר?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, מודעה שמפרטת ומדגישה את מה שהשקעת, ואת העובדה שהרכב במצב מכאני טוב,  בשילוב של מחיר ריאלי ביחס למראה החיצוני ולשנתון.

בנוסף, ע"פ הסמלון אתה נראה בן אדם מאמין. אז גם תפילה לא תזיק 😄

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה פורום סודי של פראיירים לא נורמלים שרק מחפשים לקנות רכבים שבורים במלא כסף, אבל רק מי שיש לו לפחות 1,000 הודעות יכול להכנס.

איזה עצות אתה חושב שתקבל לשאלה כזו? רוצה למכור מהר (יחסית)? תסתכל בכמה מוכרים רכבים מקבילים, ותפרסם בפחות (משמעותית). רוצה למכור במחיר "משתלם"? תתאזר ב(הרבה) סבלנות והמון מזל. רוצה גם וגם? תתפלל לנס.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ח חזקי כתב:

יש לי רכב ישן שהוא במצב לא כל טוב איך אפשר למכור אותו הכי מהר ?המצב המכני שלו יחסית טוב אבל השילדה והחלקים כבר קצת מפורקים אני לא רוצה להשקיע כסף בשיפוץ למי יש עצה איך למכור אותו הכי מהר ובמחיר שמשתלם לי ( הוצאתי עליו לאחרונה הרבה כסף)

תיקנתי לך.

הכסף שהוצאת על תיקון הרכב לא יחזור אליך. מה לעשות - החזקת רכב היא הוצאה, לא השקעה.

כדי למכור את הרכב מהר יהיה עליך להציעו במחיר אטרקטיבי, וזה אומר להפחית אותו במידה סבירה בהשוואה לרכבים מקבילים שמצבם יותר טוב,לפחות למראית עין. הצד השני הוא שהמשך החזקת אותו רכב יעלה לך לא מעט כסף - כמה מאות ש"ח בחודש על רישוי וביטוח, ואתה עלול להזקק גם לתיקון תקלות נוספות. לכן, למרותתחושת ההפסד, כנראה שעדיף לך להפחית במחיר ולהפטר מהרכב מהר ככל שתוכל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רכבים שנראים סביר, עם טסט ופחות ק"מ (וכנראה מנוע מקורי) מבקשים סביב ה-15, ואפשר להניח בוודאות די גבוהה שמוכרים בפחות (אם מוכרים, כשמוכרים).

רכב בלי טסט, אחרי החלפת מנוע, שנראה רע ועם יותר ק"מ (לדגם מאוד לא מבוקש בכללי)... לא קל. הייתי מפרסם ב-7 (אול אפילו בפחות), אבל מוכר לראשון שיגיע עם כסף ביד.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...