Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מחליפים ל-PS4

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 1274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיילי אני מסכים איתך על כמות הקמ שציינת.

במסלול או לחילופין טיולים אני או כל חברי הקבוצה לא החזיקו צמיגים יותר מ5 K

לא רק אתה מדבר מניסיון הכל בסדר ידידי :)

אנא שלח בפרטי את מייל אשלח במשחה תמונות של הצמיג

מה הכוונה בסטאפ לא בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, clohmh כתב:

מה הכוונה בסטאפ לא בסדר?

לחץ אוויר , זוויות מתלה וכו. זו שאלה גם של כמה צמיג לכמה כ״ס כמובן - אבל אני משאר שהגודל צמיג הוא דיי בפרופורציה ושאנחנו לא מדברים על צפונה ל500 כ״ס

שולח לך את המייל בפרטי.

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Liviur כתב:

במקום לזרוק דגמי צמיגים שחלקם רלוונטים וחלקם לא - בא נדבר על קטגוריות.

אתה כרגע משתמש בצמיג 300TW שנחשב דיי בטופ של הערימה בקטגוריה שלו.

הקפיצה הבאה היא לעבור לצמיגי 200TW

(באתרים הגדולים מה שאתה משתמש נקרא max performance summer והקטגוריה מעל היא extreme performance summer)

דגמים לדוגמא (שיש לי עם רובם ניסיון אישי):

1. dunlop Z3 - צמיג מעולה עם אורך חיים סביר ביותר לקטגוריה - אחלה צמיג אם צריך גם לימי מסלול וגם לנסיעת כביש.

2. Bridgestone potenza RE71R - אחלה צמיג - כנראה עם האחיזה בין הטובות בקטגוריה אבל מתחמם ועם אורך חיים קצר יותר - נקרא לא מעט פעמים one lap wonder - כי הרבה משתמשים בו כדי לקבוע flying lap מהיר מאוד - אבל אח״כ הדעיכה היא דיי מהירה (בתנאים של מסלול מירוץ)

3. Falken Azensiz RT615K+ - לדעתי חצי רמה מתחת לקודמים אבל עם אורך חיים לכביש קצת יותר טוב

4. Geforce Rivals s1.5 - דומים לאזנסיס מעליהם - אבל עם אחיזה אבסולוטית קצת יותר גבוהה.

אלו כולם צמיגים שהם overkill לכביש בלבד (אלא אם אתה דוחף כמות רצינית של כח, יש לי חבר עם GTR עם 1400 כ״ס , הוא ניסה את ה4S בגלל ניסיון טוב עם רכב אחר ומהר מאוד שידרג מהם חזרה למשהו יותר רציני)

קח בחשבון: אלו צמיגים שישרדו על הרכב 25-30 אלף קילומטר - מ ק ס י מ ו ם (כתלות בשימוש)

אלו צמיגים שירעישו בנסיעה רגילה בכביש וידבק אליהן אבנים ואבק.

אלו צמיגים משמעותית קשיחים ממה שיש לך עכשיו מבחינת הSidewall - מה שאומר שנוחות נסיעה בוודאות תיפגע.

(על הרכב שלי היו Z2 star spec - הדגם הקודם של הZ3 והם היו מעולים לטעמי. בדיוק מה שהייתי צריך לרכב שנוסע גם ביומיום - עם פשרה על הרעש גילגול והנוחות אגב, אבל עם מספיק ביצועים למסלול כדי לתת בראש לרכבים עם פי 2 מהכ״ס שלי בקלות.)

ראשית כל תודה על ההמלצות. זו אכן קטגוריה מעל מה שאני מחפש. בסופו של דבר זה רכב יום יומי שלי ואני כבר לא צעיר :-). אני בעיקר מחפש שדרוג בצד המשוב ואולי עוד, קצת, אחיזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריה שאתה מחפש - ריאלית - אין באמת שום דבר מעל הPS4 (לפחות שאני מכיר) - בטח לא בצורה משמעותית.

הקפיצה הבאה היא לקפוץ קטגוריה לפחות לps4s שהם הhalf step הכי סביר שתמצא והם גם בטופ של הקטגוריה שלהם.

תבדוק עם עוד יבואנים / מידות צמיגים אחרות שמאושרות לרכב שלך.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שהPS4S הם המחליפים של ה PSS - ושהפסיקו ליצר אותם לזכרוני ב2017 לדעתי אתה לא תמצא PSS טריים ולא הייתי שם עכשיו צמיג בן 3 שנים על הרכב. (ופוטנציאלית ישן יותר)

במצב הזה - חצי צעד למעלה אבל כן יותר ספורטיבים מה עם ספורטקטנקט 5 או P-zero nero gt ? (למרות שלדעתי אם הגעת לאיזור הזה - אתה עם צמיג ספורטיבי אבל לא הרבה יותר טוב ממה שיש לך עכשיו. אבל אם אתה מחפש רק לתחושת היגוי וכו - זה יכול להספיק)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS4S אמנך החליפו את ה-PSS עבור שוק האפטרמרקט אבל זה צמיג שעדיין מיוצר כחדש עבור דגמי ב.מ.וו רבים. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון כOEM ? מעניין , פה לדעתי כל הדגמים מגיעים עם Runflat.

ובנוסף המחיר של צמיג מהדילרשיפ כ״כ גבוהה שאם זה לא מכוסה בביטוח כלשהוא (ביטוח גלגלים וצמיגים של רכב חדש או תאונה) הסיכוי שאני אשלם את המחיר שהם מבקשים הוא 0 - הם יקרים בלפחות 50 אחוז.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Liviur כתב:

במקום לזרוק דגמי צמיגים שחלקם רלוונטים וחלקם לא - בא נדבר על קטגוריות.

1. dunlop Z3

2. Bridgestone potenza RE71R

3. Falken Azensiz RT615K

4. Geforce Rivals s1.5

אני לא חושב שהצמיגים האלו זמינים בארץ.

למקרה ולא יצא לפותה"ש לראות (השוואה בין ה-4S לגודייר סופר-ספורט שהוא מתלבט לגביהם):

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Tom_22 כתב:

4 דגמים - אף אחד לא מגיע לארץ ? 🤦‍♂️

הסופר ספורט אכן באותה קטגוריה - אין לי ניסיון איתם כי הם לא מגיעים לארה״ב :) (טוב , מגיעים ב2 מידות של פורש וRunflat אחת ... )

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Liviur כתב:

אתה מתכוון כOEM ? מעניין , פה לדעתי כל הדגמים מגיעים עם Runflat.

ובנוסף המחיר של צמיג מהדילרשיפ כ״כ גבוהה שאם זה לא מכוסה בביטוח כלשהוא (ביטוח גלגלים וצמיגים של רכב חדש או תאונה) הסיכוי שאני אשלם את המחיר שהם מבקשים הוא 0 - הם יקרים בלפחות 50 אחוז.

כן, עם סימון הכוכב. יש אותם בארץ שלא דרך דלק מוטורס, היבואן של מישלין דואג לשווק אותם שכן יש עוד דגמים שמצוידים כסטנדרט בדגם הזה, כמו חלק מגרסאות ה- Z4 החדשה לדוגמה. 

אני גם לא חושב שהצמיגים האלו נמצאים בארץ. מה שיש מהסטנדרט הזה בארץ זה בעיקר הנקוק Z222, יוקוהומה ADVAN AD08, טויו שונים ועוד מספר מותגים. 

לפני 25 דקות, Tom_22 כתב:

למקרה ולא יצא לפותה"ש לראות (השוואה בין ה-4S לגודייר סופר-ספורט שהוא מתלבט לגביהם):

מכיר היטב את הערוץ, קצת בעייתי שהוא בוחן רק מה שיש לו מימון לזה (טוב זה די יקר בתכלס) אבל הסקירה תמיד נשמעת הוגנת. 4S היבואן כבר אמר לי שלא יהיה בקרוב "18 בשל מגבלת יצרן וסופר ספורט של גודייר גם ברשימת האופציות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למידה שלי, ה-F1 SS זו האופציה הכי דביקה שקיימת ובחרתי בו (אחרי המתנה של כמה חודשים טובים).

בהשוואה ל-PS4 שהיו לפני כן (הגיעו במקור על הקליאו), ה-F1 SS מהווים קפיצה מהותית בהחלט (למעט פגיעה מסויימת בנוחות נסיעה ומעט יותר רעש).

אצלנו רב הקבוצה עברה ל-SS וכולם מרוצים.

בנוסף לכך, התמחור של הגודייר בארץ מעולה. הם זולים במעט מה-PS4 (ומניסיונם של חברים - זולים מהותית מ-PS4S).

• רעיון טוב! 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...