Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

כן, לא הראתי את החלק הזה מפני שאין שם יותר מידי מידע מועיל.

אני רכשתי פשוט מפצל רגיל לשתי שקעים של 12V וחיברתי אותו ליציאה של הויקו.

אם מתקין מערכות שמע יחבר לך את המצלמה, הוא פשוט ילחים עוד שקע בנוסף לשקע שמגיע עם הויקו+

לגבי המצלמה, הייתי בטוח שרכשת מצלמה אחת A118C ומצלמה אחת A119, בגלל זה הצעתי דווקא להדביק את הA119 בשמשה האחורית.

אם רכשת 2 מצלמות a118c אז זה גם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש על המצלמות, עכשיו יש לי עוד דילמה בקשר למצלמה אחורית, בשביל הקידמית הזמנתי את ה119 ובגלל שהלבשתי מראה גדולה על המראה הקיימת ברכב אין לי מקום להדביק את המצלמה בצד שמאל, אלא רק מצד ימין של המראה, זה משנה משהו מבחינת זווית הצילום? או שגם ככה אפשר להזיז את העדשה?

די הייתי סגור על 118 לשמשה האחורית, אבל לפני שאזמין אחת אני תוהה האם יש מצלמה טובה שאפשר יהיה לסובב אותה?, כי לאור המצב לא נראה לי שיהיה אפשרי להשאיר במצב חנייה שתי מצלמות ביחד, אלא אם כן יצורף מצבר למשוואה כמו שהציע dmxsir, מה שיהפוך את כל העניין ליותר מדי מסובך מבחינתי, הסיבה שאני רוצה ניטור חנייה גם בזמן שהרכב ליד הבית היא בגלל שלפני כחצי שנה רכב פגע ברכב הקודם שלי כשהוא היה בחנייה מול הבית וגרם לו לטוטאל לוס, זו הסיבה שמלכתחילה התחלתי לחשוב על מצלמה, אז אם אשאיר רק מצלמה אחת כשהרכב בחנייה (כשה119 מודבקת לשמשה הקידמית ואי אפשר לסובב אותה יותר מדי) הייתי רוצה שבאחורית תהיה מצלמה שיהיה אפשר לסובב, יש המלצות?

תסתכל כמה הודעות אחורה, את הקידמית שלי שמתי אם אתה יושב בתוך הרכב מצד ימין, מבחוץ רואים אותה, שמתי תמונות

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי פורד פוקוס 2006, הA119 אמור להתחבר לשם? אין לי מושג, פעם ראשונה שאני שם דבר כזה באוטו

ועדיין יש מבצע עם קופון?

בטח, אין כל בעיה להתקין אותה.

היא מתאימה גם למשאיות.

אתה מוזמן לצפות בסקירה ומדריך ההתקנה לתיבת הפיוזיםקישור לערוץ יוטיוב

הקישורים והקופונים נמצאים ''בהצג עוד'' מתחת לסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח, אין כל בעיה להתקין אותה.

היא מתאימה גם למשאיות.

אתה מוזמן לצפות בסקירה ומדריך ההתקנה לתיבת הפיוזיםקישור לערוץ יוטיוב

הקישורים והקופונים נמצאים ''בהצג עוד'' מתחת לסרטון.

תודה רבה! ראיתי את הסרטון שלך על ההתקנה, רק רציתי להיות בטוח שיתחבר לי לרכב ואני לא סתם מבזבז 80 דולר :)

עריכה: איזה באסה, הם out of stock, יש לך מושג כמה זמן בדר"כ לוקח להם לחדש את המלאי?

עריכה אחרונה על ידי Meirizon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל כמה הודעות אחורה, את הקידמית שלי שמתי אם אתה יושב בתוך הרכב מצד ימין, מבחוץ רואים אותה, שמתי תמונות

ראיתי, מצויין, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא הראתי את החלק הזה מפני שאין שם יותר מידי מידע מועיל.

אני רכשתי פשוט מפצל רגיל לשתי שקעים של 12V וחיברתי אותו ליציאה של הויקו.

אם מתקין מערכות שמע יחבר לך את המצלמה, הוא פשוט ילחים עוד שקע בנוסף לשקע שמגיע עם הויקו+

לגבי המצלמה, הייתי בטוח שרכשת מצלמה אחת A118C ומצלמה אחת A119, בגלל זה הצעתי דווקא להדביק את הA119 בשמשה האחורית.

אם רכשת 2 מצלמות a118c אז זה גם טוב.

רכשתי 119, את הויקו, פיוזים ומחברים והתכוונתי לקנות 118 לאחורית בגלל זה הדילמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יהיה נורא אם תשים את הa118c בשמשה האחורית.

אצלי הa118c מותקנת בשמשה האחורית.

פשוט הסיכויים לתפוס לוחית רישיוי גדלים אם תתקין A119 בשמשה האחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, איפה שמת את הויקו ברכב? הדבקת אותו לאנשהו?, אם אני מחבר שתי מצלמות לויקו אז אני צריך שני שקעים של 12V (שקע מצת), כשאמרת לנתק את המטענים, התכוונת לנתק את המטענים מהויקו עצמו?, כלומר לאחר שאני מחנה את הרכב אני למשל מוציא מהויקו את החיבור של המצלמה הקידמית ואז רק האחורית מצלמת להרבה יותר זמן? יש מצלמה מומלצת לאחורה ויחסית זולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יהיה נורא אם תשים את הa118c בשמשה האחורית.

אצלי הa118c מותקנת בשמשה האחורית.

פשוט הסיכויים לתפוס לוחית רישיוי גדלים אם תתקין A119 בשמשה האחורית.

ראית את הסרטונים שלי??

גם מאחורה יש a118c ורואים מספרים והכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הויקו חיברתי בצד ימין של רגל הנהג, כמו בסרטון.

ואת שקע המצת היוצא מהויקו, הסקלתי באזור תיבת הפיוזים.

במחשבה שניה, נזכרתי שיהיה בעייתי להחליף בין המטענים של המצלמות מפני שתצטרך לעטוף אותם עם איזולירבנד בכדי שלא יצאו ממקומם בזמן נסיעה.

עלה לי רעיון לראש.

תבקש מהמתקין שיחבר סויץ בין כל אחד משקעי ה12v ואז תהיה לך אפשרות קלה לבחור איזה מהם תרצה להדליק.

תוכל לבחור להדליק את שתיהן או רק אחת מהן.

את הסויץ יהיה ניתן להדביק במקום שנוח לך מתחת לדשבורד.

ראית את הסרטונים שלי??

גם מאחורה יש a118c ורואים מספרים והכל

הכל תלוי בתנאי תאורה.

אני לא אומר שאין סיכוי שהa118c לא תתפוס מספר רישוי בחניה בלילה, אני אומר שהסיכוי שהA119 תצליח לקלוט את המס' גדול יותר.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...