Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומטי, אמין, 15000שח (אפשרי עד 20000)

adipinhasi
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל מראש - לא מצאתי נושא עם המגבלות הללו בדיוק..

אני מבין לא רע ברכבים. מחפש עבור סטודנט צעיר עם ידיים שמאליות רכב ראשון, אוטומטי ואמין(!!) לנסיעות יומיות של כ10ק"מ לכיוון באיזור חם (מכללת תל חי) ונסיעות ארוכות בסופ"ש. 

תקציב סביבות 15000. האבא יוסיף עוד 5000 אם יש רכב שכדאי למתוח עבורו.

עלויות דלק לא בעדיפות גבוהה. רק שלא ייתקע ואוטומט... 

כיוון אחד הוא יפני / קוריאני סביבות 2008 יאריס / i30 / B3 / מאזדה 2/3  / לנסר

כיוון שני הוא צרפתית 2012-3 (כ5 שנים הפרש בין צרפתי ליפני...מדהים): 207 / 208 / 308 / 407 / c3 / c4 / קליאו / מגאן

אני מבין שהכי חשוב בתקציב כזה הוא שהרכב הספציפי יהיה שמור ומטופל, אבל יש הרבה מודעות להתחיל איתם גם עם מגבלת 150000ק"מ, כך שאשמח לצמצם הרשימה או להוסיף דגמים שלא חשבתי עליהם.

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Cycleman כתב:

ציינת כאן רכבים משלל קטגוריות. האם הוא זקוק לרכב משפחתי? לדעתי, סופר מיני תספיק לו.

אכן לא זקוק למשפחתי. היתרון היחיד של אוטו גדול יותר, אני מניח, הוא בטיחות פסיבית ברמה יותר גבוהה. אבל חוץ מזה אכן סופר מיני תספיק

לפני 32 דקות, Gavrik כתב:

אני מציע כיוון אחר.

אירופאית לא צרפתיה 2012-2013.

פורד פיאסטה ואופל קורסה אוטומט 1400 יכנסו יופי למשבצת הדרישות שלו.

לא חשבתי בכלל על אופל בשל אמינות. יש צרוף מנוע+גיר של אופל שנחשב אמין?  פיאסטה רעיון טוב. אוסיף לחיפוש 

לפני 28 דקות, llaavvii כתב:

קחו טידה, לא גדול מידי, אבל מרווח אמין להפליא ונוח,

גדול לכם מידי סוזוקי ספלאש מפתיע כמה שהיא מרווחת חסכונית וזריזה.

טידה רעיון טוב. סוזוקי לא חשבתי אפילו: יש לי משהו נגד היצרן מאז שחרשתי את הארץ בתור איש מכירות על סוויפט שכורה , תמיד נראה לי שהמחיר הגבוה שלהם לא מצדיק את התמורה - מדבר רק על פרייבטים ולא על הג'יפים. בכל מקרה אני מניח שהוא דווקא עונה על המגבלות, פרט אולי - למחיר שוק גבוה יחסית. אבדוק גם. תודה לכולם על התגובות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לא אמור לנסוע הרבה הייתי הולך לכיוון של מאזדה 2, רכב מאוד אמין, זריז וקליל לנהיגה. 

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 3 יכולה להיות אופציה טובה, נחשבת אמינה עם מנוע וגיר ותיקים. ה-AL4 בשנתונים האלו לא אמור להיות בעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

גבריק  - "1400 אוטומט 100 כ"ס מנוע פשוט ואמין יחסית וגיר יפני אוטומטי AF13"  - מתייחס לקורסה, אני מניח?

מזדה 2 יש מאוד מאוד בשוק אבל אחפש

מעניין שכולכם המלצתם על סופר מיני ולא על המשפחתיות שהעליתי כאופציות. למה, בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...