Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אולי הגיע הזמן שיתחילו לעצור מתנגדי חיסונים ולחנך אותם רק ככה נצא מזה

חבל שאלה שהפגינו מול הבית של בנט לא קיבלו מכות כמו החרדים שמפגינים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעצור?  
הם רוצים טבעי?

אם רוצים לתת לטבע לעשות את שלו?

אז תנו להם , אין מה לעשות דארווין צדק,  עיקרון הברירה הטבעית עובד.

לא צריך להתרגש יותר מידי,  בנט מתחיל לעשות קולות של נלחץ, הוא מדבר על הכפלה כל 10 ימים בחולים הקשה.

למרות שב-14 יום עלינו מ 50 ל 200  חולים קשה, זה הכפלה כל 7 ימים , אבל לא נכנס לקטנות.

תוך שחודש , זה 3 הכפלות - פי 8.. יהיו 16,000 מאומתים ביום , ו 1600 חולי קשה בבתי חולים.

לפי מה שהרופאים טוענים, רוב המחוסנים שמגיעים למצב קשה יוצאים תוך כמה ימים, הלא מחוסנים נתקעים.

אבל, שוכחים שיש את אפקט הפחד.. שמספר החולים יגיע ל 8,000 ביום , יהיה הרבה שיקטינו מגעים, 

לא כמו בסגר, אבל אנשים יקטינו את המגעים ומקדם ההדבקה ירד. 

אבל אם נגיע ל 30,000 חולים ביום , זה יהיה טוב , כי תוך 30 יום יהיו לנו מיליון מחוסנים טבעיים והמקדם ירד מתחת ל-1.

אני לא מכחיש קורונה, אני חושש מתופעות הפוסט קורונה. מכיר אנשים שחלו וטוענים שעדיין לא חזרו לעצמם מבחינת איכות הנשימה שלהם. 

מכיר נער בן 17 שהיה חולה וחטף דלקת כרונית במעיים ועכשיו נאלץ לחיות על אבקות כנראה כל החיים.  

אבל אני בעד .. לתת למערכת לאזן את עצמה, ברקע שיתנו את האפשרות להתחסן.

אבל שיהיו גברים , שיעמדו ב 20:00 בערב על הפודיום ויודיעו לכולם שהמחיר יהיה קשה אבל לכל אחד יש אפשרות או להתחסן או להיות חולה 

שכל אחד יבחר.  

צריך גם לחשוב לטווח רחוק, עוד מעט יגיעו המוטציות הבאות, יש מחקרים שמוכחים שמחלימים עמידים יותר למוטציות, לכן אנחנו חייבים שמתנגדי החיסונים יהפכו למחלימים.

המחוסנים יסכימו בעתיד לקבל בוסטר מעודכן, ולכן הדרך הזאת תעזור לנו בהתמודדות עם המוטציות הבאות. 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, korola כתב:

למה לעצור?  
הם רוצים טבעי?

אם רוצים לתת לטבע לעשות את שלו?

אז תנו להם , אין מה לעשות דארווין צדק,  עיקרון הברירה הטבעית עובד.

אני איתך בנושא. ברירה טבעית היא חלק חיינו. אי אפשר למנוע לחלוטין.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עברנו את ה3K, מה יהיה? מדוע לא עושים את הדבר הכי פשוט ומחזירים את חובת המסכות גם בחוץ?

כי כיום שהמסכות זה רק בשביל מקומות סגורים אני כמעט ולא רואה את השכנים נכנסים עם מסכות למעלית, ככה שרובם מסתובבים בלי כי למה ליסחוב מסכה שאין בה צורך בחוץ? הם מוותרים כבר מראש.

תוסיפו לזה גם את תחושבת הביטחון של המחוסנים עד לא מזמן ואפשר להבין למה התחלואה עולה מהר.

להבדיל מהתקופה שהייתה חובת מסכות- כמעט כולם גם בביניין וגם בשכונה היו עם מסכות.

זה הדבר הכי זול ופשוט שיכול לעזור אבל עד היום לא החליטו עליו- חבל.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך במסיכות בחוץ.

מיותר בחום של 40 מעלות - לא עוזר לשום דבר.

רק לטובת אחריות אישית שיעטו בפנים? גם לא מועיל - להיפך. כבר היינו בסיפור הזה,  נכנסים מבחוץ למזגן ומורידים מסיכות כדי לנשום.

רק אכיפה נוקשה בפנים/ פחד להידבק יזיזו לאנשים. 

פגשתי היום רופאת משפחה שלי. 

לטענתה, כל מי שחולה קורונה ( מהמטופלים שלה ) מחוסן. 

יש לי ספק גדול לגבי יעילותו של התו הירוק. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה"בחוץ" - תלוי בצפיפות. כשאתה צועד על חוף הים, שומר 3 מ' מאחרים ונהנה מבריזה אכן  התועלת במסכה קטנה. בצפיפות של אצטדיון זה סיפור אחר, ואח התאוריות לגבי ההתפרצות באנגליה היא שרשרות הדבקה שהחלו האצטדיונים ובפאבים בזמן טורניר היורו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

אין שום צורך במסיכות בחוץ.

מיותר בחום של 40 מעלות - לא עוזר לשום דבר.

רק לטובת אחריות אישית שיעטו בפנים? גם לא מועיל - להיפך. כבר היינו בסיפור הזה,  נכנסים מבחוץ למזגן ומורידים מסיכות כדי לנשום.

רק אכיפה נוקשה בפנים/ פחד להידבק יזיזו לאנשים. 

פגשתי היום רופאת משפחה שלי. 

לטענתה, כל מי שחולה קורונה ( מהמטופלים שלה ) מחוסן. 

יש לי ספק גדול לגבי יעילותו של התו הירוק. 

התו הירוק יהיה יעיל אם יגרמו לאנשים להוציא הרבה כסף כדי להכנס למקומות

ואז הם יתחסנו

התו הירוק לא נועד להוריד את התחלואה אלא לעלות את כמות המתחסנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאולי יגרום לאנשים להתחסן יהיה איום על הפרנסה. מעסיק מחוייב לספק לעובדיו וללקוחותיו מקום בטוח, וזו סיבה מספקת לאהלקבל, ואף להרחיק, לא מחוסנים. יש עלצכך פסיקת בתי משפט.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, זרקו לפח את הרעיון של לתת לאנשים שבוע שבועיים להתסגל.
בטח יקח יום יומיים לועדה לאשר את ההחלטה, וזה אומר שמי שנמצא כרגע ביון ואמור לחזור ביום שישי.

אז למרות שהוא טס לשם בתנאים מסויימים, או חוזר ישר לבידוד.

למרות שאני לא חושב שצריך להגביל יותר מידי, הייתי רוצה לשמוע את יאיר לפיד מעלה סרטון 

ש"ראש ממשלה עם 6 מנדטים מודיע לציבור שהם לא יכולים לצאת מהבית"

סוג של סגירת מעגל 

image.thumb.png.1952f7f04c9a3f8a8af9b938bae8db15.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

התו הירוק יהיה יעיל אם יגרמו לאנשים להוציא הרבה כסף כדי להכנס למקומות

ואז הם יתחסנו

התו הירוק לא נועד להוריד את התחלואה אלא לעלות את כמות המתחסנים

לא ראיתי בשום מקום מחקר על כך שהחיסון השלישי ( זהה לשניים הראשונים ) מגן טוב על הזן דלתא. אם אני לא טועה, אין גם אישור או המלצה של ארגון בריאות / תרופות בעולם לתת "בוסט" הלא מעודכן לוריאנטים החדשים. לוקחים כאן הימור על סמך ההשערות.

אני לא אוהב את זה.

ואם החיסון המקורי לא מגן  מהדבקות, לא יעזור לחסן איתו את הלא מחוסנים.

מה עוזר התו הירוק,  אם בחבורת מחוסנים נדבקים אחד מהשני?

ואין לי שום ספק שמחוסנים מדביקים אחד את השני, על סמך כמות החיוביים של היום.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך טעות בענייןמחשוב - עד כה החיסון מגן ביעילות נגד תחלואה קשה ותמותה - וזה יעד חשוב. זה מה שידוע היום, כמובן שהידע עשוי להשתנות

ההגיון במתן הבוסטר הוא שילוב של שני מידעים - האחד הוא דעיכת הנוגדנים בדם, השני הוא הקשר בין הזמן שחלף מאז החיסון השני לבין מספר ההדבקות. המחשבה היא שהבוסטר יעלה את רמת הנוגדנים וכך יצמצם הדבקות. האם יקרה ? נחיה ונראה. כיוון שהסיכון בקבלת החיסון זעיר מדובר המהלך הגיוני, ובמלחמה אתה לא תמיד ממתין למחקרים הארוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי,השערות.

מקבלי ההחלטות במשרד הבריאות חושבים כמוך, עם אותם הטיעונים. סך הכל נשמע הגיוני,  אבל לא נבדק כמו שצריך, וזאת הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא לבד. אנגליה פרסמה שתתחיל בעוד חודש (יש להם יתרון עלינו כי אצלם המנה השניה ניתנה באיחור, דרך אגב, גם ללא בסיס מחקרי, כך שדעיכת הנוגדנים אצלם תתאחר ביחס אלינו), ושמעתי שהולנד מתכננת מנה שלישית בעוד 3 חודשים (אחרי שמבצע החיסוניםמאצלם צלע מאד והתטץאחר), וכנראה שעוד מדינות.

כאמור, אישית לקחתי את אותו סיכון מינימלי והתחסנתי במנה שלישית. תופעות הלואי היונטיפה עייפות וכאב במקום הזריקה שחלף לאחר מספר שעות.

באופן עקרוני, ברפואה יש מעט מאד חולים שיושבים בדיוק ברובריקות של ההנחיות, רובם מצריכים גמישות. כאן אותו דבר בהבדל עקרוני - מדובר באוכלוסיה, לא באינדבידואום. אותה אוכלוסיה חולה ומצריכה פתרון, גם אם אינו כתוב בספר, ולכן ההצלחה לא מובטחת לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vladclar כתב:

כפי שכתבתי,השערות.

מקבלי ההחלטות במשרד הבריאות חושבים כמוך, עם אותם הטיעונים. סך הכל נשמע הגיוני,  אבל לא נבדק כמו שצריך, וזאת הבעיה.

על איזה השערות אתה מדבר? מתרחש פה ניסוי בקנה מידה ישראלי ואתה פשוט מתעלם מהמספרים
בגלים הקודמים בני ברק הגיעו להכפלה כל יומיים , בכל הארץ היינו בהכפלה כל 3 ימים.

הדלתא מדבק ב 40 או 60 אחוז יותר מהגרסה הבריטית שהייתה מדבקת ב 40 או 60% יותר מהגרסה המקורית שגרמה להכפלה כל יומיים.

לכן , לא מדובר בהשערות , החיסון הישראלי מגן באחוזים מסויימים בפני הדבקה.

בניתוח פרטני רואים הבדל משמעותי בהגנה בן בני 60 פלוס לבני 60 מינוס, ההשערה היחידה היא שהשפעת החיסון ירדה משמעותית אחרי חצי שנה.

ברור מהנתונים שהחיסונים בגרסה המקורית מספקים הגנה כלשהי,   אם זה היה תלוי בי, הייתי פותח את עמדות החיסון לכל מי שרוצה להגיע ולקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korolaאתה מסתכל על הנתונים הלא נכונים. יש נתונים יותר רלוונטיים.

לפני 10 ימים משרד הבריאות העלה גרף יפה של מספר הנדבקים (ל-100,000) מול תאריך החיסון השני. המספרים עולים ככל שהחיסון יותר מוקדם ומתרחקים ממנו. היתה לי איזו בעיה לקשר את המסמך, אבל בשבוע שעבר הבאתי צילומסך של חלק מהגרפים.

עם קצב ההתחסנות הנוכחי בחיסון שלישי יקח עוד זמן מה עד שנדע האם הוא יעיל, שען צבירת מסת המתחסנים די איטית, וצריך לתת להם את הזמן לתגובה לחיסון ואחרי כן זמן חשיפה לנגיף. ואז מגיעה בעיית הסטטיסטיקה, כיוון שלא מדובר בניסוי מבוקר מדובר בעבודת נמלים של חילוץ מהערפלנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...