Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא שזה עוזר, אבל אני אומר את זה כבר שנים.

מכיוון שלפרק את הבסטה ולהכריז על מדינת בני ברק ומדינת כפר קסם זה לא ריאלי - אני מאחל לנו שתהייה לנו יום אחת הנהגה שתנסה לעשות עם זה משהו. ויש מה לעשות.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ozal5 כתב:

אני לא מצליח להבין לגבי אילת,

סגר לילי משעה 19:00,

מה זה אומר למי שסגר חופשה? יש טעם להגיע,

אישית כל מטרתי היא להיות במלון ולהנות ממה שהוא מציע,

השאלה אם יש מבלד הסגר הלילי עוד משהו שאני אמור להתכונן אליו לדעתכם,

נוסע בשישי וחוזר בראשון.

למה הכל פה כל כך בלאגן וחוסר ריכוז מוחלט, מצופה ממדינה כל כך "טכנולוגית" כמונו, שהממשלה/הגופים הקשורים אליו, יוציאו הודעות מסודרות ולא חלקי הודעות או הססנות מוחלטת.

לפי זה:

https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/cities-ramzor?skip=0&city_desc=אילת

אילת ירוקה...

אגב, ירושלים מחולקת שם לפי איזורים, חלק אדומים (מזרח העיר), עוד כמה כתומים, הרוב צהובים, ויש אפילו כמה ירוקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/article/Sy3FVwQ4D#autoplay

יפעת שאשא-ביטון רוצה תשובות ובצדק, והרופאה, שנתנה את חייה למערכת תובענית, על סף בכי כי אין לה, ומוצאת את עצמה מואשמת בניפוח נתונים.

אווירת הטרור התקשורתי והחברתי מתחליה לקצור את פרי הכאוס שזרעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

עם כל הבכיינות מה מסתבר?

שבישראל כרגע יש פחות הגבלות מאשר בשוודיה

מה נאמר ומה נספר? איך עשו לנו כדבר הזה? על מה נתלונן עכשיו שלקחו לנו את החופש?

שים לב לאותיות הקטנות- המדד מבוסס על האזור עם הכי הרבה הגבלות בכל מדינה. זה לא בהכרח אומר שבממוצע בישראל יש פחות הגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, BarryG כתב:

שים לב לאותיות הקטנות- המדד מבוסס על האזור עם הכי הרבה הגבלות בכל מדינה. זה לא בהכרח אומר שבממוצע בישראל יש פחות הגבלות.

יותר טוב, זה אומר שבכל ישראל ההגבלות פחות חמורות מאשר באיזור הכי מחמיר של שוודיה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר של המדד נמצא כאן

יש שם CSV ענקי עם כל המדדים והערכים ששימשו אותם, מי שרוצה להעמיק, מוזמן להיווכח מה נכנס למדד, מי שלא, מוזמן כמובן לקפוץ למסקנות מגרף של נדב אייל.

מסיבת חתונה של בת של שוטר מאבו סנאן, בה נכחו עוד שוטרים ונדבקו, אני זוכר איך שוטר אילץ אותי לקום מהדשא כשלקחתי את הילדים לרכוב על אופניים בטיילת כי בזמנו היה מותר רק פעילות ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, khalil כתב:

האתר של המדד נמצא כאן

יש שם CSV ענקי עם כל המדדים והערכים ששימשו אותם, מי שרוצה להעמיק, מוזמן להיווכח מה נכנס למדד, מי שלא, מוזמן כמובן לקפוץ למסקנות מגרף של נדב אייל.

יש טענות לגופו של עניין או שאתה שולח אותנו לעשות בשבילך את העבודה?

לשם השוואה אפשר להסתכל על ההודעה שלי לגבי המכתב "דוקטורים" ההוא, ככה בונים טענה נגדית, לא בתצורת רמיזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, khalil כתב:

מסיבת חתונה של בת של שוטר מאבו סנאן, בה נכחו עוד שוטרים ונדבקו, אני זוכר איך שוטר אילץ אותי לקום מהדשא כשלקחתי את הילדים לרכוב על אופניים בטיילת כי בזמנו היה מותר רק פעילות ספורט.

ואתה, בדגש על אתה, מופתע?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה לא הופתעתי, הופתעתי שפורסם האמת, המפתיע היה תשאול הרופאה בכנסת, לא ציפיתי לקשיחות כזאת, שאשא-ביטון מפתיעה לטובה, אני לא מאשים את הרופאה, אלא את מנכ"ל המשרד שבו היא עובדת, ששלח אותה לגוב האריות כטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשבתי כמעט לכל הדיון (המאלף) בועדה. אני פחות מרחם על אלרעי-פרייס, היו שם כמה נקודות שבהם שאשא-ביטון היתה צריכה לצלוב אותה והיא בחרה שלא לעשות את זה. ככלל, שאשא-ביטון עושה עבודת קודש.

למעט המעריצים השרופים של הברון, אני לא חושב שיש למישהו ספק שנדרשת ועדת חקירה ממלכתית בהקדם האפשרי (אתמול). הפרוטוקולים החסויים וכל האסופה המכובדת חייבים לעמוד מול שופט חוקר שיבדוק את קבלת ההחלטות.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה קבלת החלטות אתה רוצה לחקור,  אין שום תהליך של קבלת החלטות שניתן בכלל לחקור אותו.

כל אחד עושה מה שבא לו (אני מתכוון בועדות), מנסחים חוקים , נהלים והחלטות.

יש ישיבות ממשלה ויש ועדות בכנסת, בסוף זה מאושר לפי הפוליטיקה כי זה החוק. 

האם לדעתך יש החלטות שמתקבלות מתחת לשולחן? 

כל הברדק גלוי לכולם, לא צריך שופט חוקר צריך בחירות נוספות 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשבתי כמעט לכל הדיון (המאלף) בועדה. אני פחות מרחם על אלרעי-פרייס, היו שם כמה נקודות שבהם שאשא-ביטון היתה צריכה לצלוב אותה והיא בחרה שלא לעשות את זה. ככלל, שאשא-ביטון עושה עבודת קודש.

למעט המעריצים השרופים של הברון, אני לא חושב שיש למישהו ספק שנדרשת ועדת חקירה ממלכתית בהקדם האפשרי (אתמול). הפרוטוקולים החסויים וכל האסופה המכובדת חייבים לעמוד מול שופט חוקר שיבדוק את קבלת ההחלטות.
היה משהו יותר מעניין מהקטע בטמקא?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה דיון של שעתיים עם לא מעט דוברים, כולל שורה ארוכה של רופאים בכירים, אפידמיולוגים ומומחים לבריאות הציבור. אני יכול לסכם את הטענות שלהם בשתי אותיות : לס.

לצידם היתה הופעה חלבית של אלרעי פרייס (בטמקא יש מעט מזה. חלק מהטיעונים שלה רציניים אבל חלקם לא נכונים עובדתית כשמשתמע שהיא מרגישה שהיא, חזי לוי, אדלשטיין וגמזו מרגישים שהם כלואים בין הפטיש לסדן) והיה עוד מופע פתולוגי של גליה רהב (בקיצור, בקושי יש לנו חולים ובקושי מונשמים אבל אנחנו קורסים עכשיו או גג בעוד שעה).

שאשא-ביטון מרשימה. בקיאה בפרטים, שומרת על הסדר, חריפת שכל... צריך לשכפל אותה בכנסת...

ועדת חקירה ממלכתית לא בודקת רק אם העניין היה חוקי או לא. המנדט שלה רחב הרבה יותר. לגבי קבלת ההחלטות, אני משוכנע שיש דברים שאנחנו לא מכירים (לתחושתי, זה נמצא עמוק ב"הפרת אמונים" אבל זו רק תחושה) ובשביל לברר את זה חייבים לחקור את המעורבים.

ועדת חקירה כזו חיונית לעתיד. בחירות יהיו פה במוקדם או במאוחר אבל בפעם הבאה שינחת עלינו וירוס, חייבים שהטיפול בו יהיה שונה בעליל והדרך לשם עוברת בועדת חקירה ממלכתית.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפה סלקטיבית

לפני 24 שעות עצרו לי הופעה של עדן בן זקן באמצע הפקה

במזל מכל מיני סיבות האירוע המשיך

הלקוח שילם לה מחיר מלא על חצי הופעה

במשך שבועות חפרו על זה שעומר אדם היה אורח באירוע עם 40 איש

אבל כשזמר אחר, פחות מצליח, הרבה פחות טוב והרבה פחות מוכר נתפס מופיע באולם אירועים

אף אחד לא אוכף, אף אחד בתקשורת לא יודע, לא מדברים על זה בכל המהדורות חדשות

כי רק כשזה אחד מתוך ה 10 הגדולים צריך לשרוף אותם:

כן זה ההוא מהשרדות שקיבל 20 שניות של תהילה וכנראה גם חסינות מאכיפה וסיקור

211212.png

לפני 8 שעות, malcishua כתב:

לפי זה:

https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/cities-ramzor?skip=0&city_desc=אילת

אילת ירוקה...

אגב, ירושלים מחולקת שם לפי איזורים, חלק אדומים (מזרח העיר), עוד כמה כתומים, הרוב צהובים, ויש אפילו כמה ירוקים...

אילת אוטוטו נהיית אדומה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, khalil כתב:

https://www.ynet.co.il/article/Sy3FVwQ4D#autoplay

יפעת שאשא-ביטון רוצה תשובות ובצדק, והרופאה, שנתנה את חייה למערכת תובענית, על סף בכי כי אין לה, ומוצאת את עצמה מואשמת בניפוח נתונים.

אווירת הטרור התקשורתי והחברתי מתחליה לקצור את פרי הכאוס שזרעה. 

יפעת שאשא ביטון עושה פוליטיקה בדיוק כמו דרעי וליצמן.

יש נתונים שאף פעם לא יהיו מלאים, וכבר לפני כמה חודשים היה לנו כאן דיון ארוך על נושא הגדרת סיבות מוות.

מה שאנשים לא מבינים הוא שלפעמים מספיק חולה אחד כדי להקריס בית חולים, או לפחות אגף שלו. איזה חתול על אסימפטומטי או עם סימפטומים מינימליים שמדביק מחלקה שלמה - צוות וחולים - ותוך 24 שעות יש לך 20 נדבקים ויותר. והיו דברים מעולם. אז ככל שנותנים למחלה להשתולל בגלל פוליטיקה יש לך יותר ארועים מסוג זה. אנשים מתקשים להבין שהתמותה מקורונה אינה חייב להיות ישירה מהנגיף, אלא גם בעקיפין, בגלל סגירת מחלקות אחרות לצורך אשפוז חולי קורונה או בגלל צורך בהפסקת פעילות אחרת בגלל מחסור במיטות ובצוות שגוייסו לטובת הקורונה ובגלל הדבקות המוניות של אנשי צוות.

ויש עוד סוג של קורבנות קורונה, שלעולם לא ייספר ככאלה: אנשים שלא הגיעו לטיפול רפואי כיוון שחששו להגיע לבית החולים בגלל הנגיף. אין לי המספרים מישראל, אבל בניו יורק ובאיטליה, בתקופת שיא המגפה, היתה ירידה חדה באנשים שהגיעו לבית החולים בגלל התקפי לב. הצד השני הוא שהרבה היותר אנשים מתו בבית. אותם אנשים עם התקפי לב שחששו מהקורונה ומתו בלי שהנגיף יופיע ברשימת האבחנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...