Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה משפחתית לקנות? שנתון 2017-2019

r0nen
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי הולך על לאון. בשנתונים שציינת הולך לצאת בקרוב הסדר פשרה בעניין הגיר, ככה שבעלי הרכבים של 2017-2019 יקבלו החזרים על תיקונים בקלאצ'ים ובמוח הגיר, ובנוסף שנה אחריות.

לפי דעתי זהו זמן טוב לרכוש רכב כזה.

ואגב, אם רוב הנסיעות שלך הן מחוץ לעיר, אז כאמור אתה פחות צריך לדאוג. כמו כן, אופי נהיגה תורם לא מעט לבלאי הזה בגיר ויש המלצות איך להפחית אותו.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. 

קבעתי נסיעת מבחן על פוקוס דיזל וסטיישן. עיסקת אפס ק''מ בסביבות ה120.000₪

דרך אגב, הציעו לי אופל גרנגלנד X ב-119.000₪ 

עריכה אחרונה על ידי r0nen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

@r0nen - תוכל לשתף קצת פרטים? מפוסטים אחרים נראה שיש כל מיני הנחות על מכסה מנוע צבוע וכו׳..

תוכל לומר בכמה קנית ובאיזו רמת גימור? (מקווה שאני לא פוגע בחוקי הפורום) - או אם תוכל לשתף בפרטי. תודה רבה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, galando כתב:

@r0nen - תוכל לשתף קצת פרטים? מפוסטים אחרים נראה שיש כל מיני הנחות על מכסה מנוע צבוע וכו׳..

תוכל לומר בכמה קנית ובאיזו רמת גימור? (מקווה שאני לא פוגע בחוקי הפורום) - או אם תוכל לשתף בפרטי. תודה רבה :-)

הרכב נקנה מטרייד מוביל. 123.900 ₪ דיזל אינגו'י,  שני טיפולים ראשונים חינם והכי חשוב יד ראשונה פרטית. נרשמה על שם אחד העובדים, מה שעזר במימון, הרי הבנק מוכן לשים עד 75% במימון תמורת שיעבוד. טרייד מוביל נתנו לי ניירת שמחיר הרכב 143.000 (במקום 124k). יש להם איזושהי עיסקה עם בנק הפועלים כך שקיבלתי מימון בתנאים מצויינים.  במגרש צמוד נמצא לובינסקי טרייד (בראשל'צ). שם היו מס' גרנדלנדים שחורות להן היה איזה דפקט במכסה מנוע (בלובינסקי אמרו שנגרם מחרקים, לך תאמין...) ולכן  צבעו להן את המכסה מנוע. לא הציעו לי הנחה על זה רק המליצו על הדגם בצבע לבן. אח''כ ראיתי איפשהו שהם מציעים את הרכבים הנ''ל בהנחה נוספת של 6k₪. 

הרכב סבבה לגמרי. נהנה לנהוג בו

IMG-20201108-WA0016.jpeg

עריכה אחרונה על ידי r0nen
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...