Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה רודפים אחרי ה 7 מקומות? לא מפחדים לשים ילד מאחורה בלי הגנה??

gabby164
שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל אין יותר לא הונדה FRV ולא פיאט מולטילפה כבר מעל עשור.
ולא כולם יכולים/ רוצים לקנות אוניה דמוי סיינה/ גרנד וויאג'ר/ רודיוס.
מי שצריך להושיב נוסע 6 מדי פעם/ ילד בגיל 6-9, לאוטלנדר 7 מקומות ( או כל מיני וואן קטן ) אין תחליף.
גם אני לא חושב שיש היגיון לשלם 15 אלף₪ יותר על רכב 7 מקומות כאשר לא ישתמשו אפילו פעם אחת במקומות 6+7, רק לטובת סחירות עתידית. יש ביקוש גם לדגם 5 מקומות משומש, רק הוא יותר נמוך ובמחיר יותר נמוך ( גם משהו כמו 15 אלף ₪ הפרש).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו החופש הגדול.

ברצינות - מה אתה רוצה מאיתנו?

אז החלטת שהשורה האחרונה ב-7 מקומות פחות בטוחה מהאחרונה ב-5 מקומות. סבבה. שיהיה.

תביא סימוכין, לא רגשות. עובדות בשטח. בלי זה אין על מה לערוך דיון.

נ.ב.

בנוגע לבגאז' עם כיסאות מורמים - לא יודע לגבי השאר, באס-מקס נכנסים בלי בעיה עגלה וצידנית ומה לא, בלי קיפולים.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאלה מעניינת. איזה יצרן חשף מבחן ריסוק מאחור? במיוחד לשבע מקומות?

אין כמעט מבחני ריסוק מאחור בתעשייה.

יצא לי לשמוע על תאונות אחור ברכב שבע מקומות שכל האחורה נפגע אבל לא אף ילד מאחורה בדיוק בשורה 3.

עד שלא נשווה בתנאי מעבדה את התוצאה לעומת האצבק או אותו רכב עם 5 מקומות, הכל בגדר ספקולציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, KipodYam כתב:

אין כמעט מבחני ריסוק מאחור בתעשייה.

יש מבחנים שבודקים את האופן שבו המושב מונע פציעות אורתופדיות בפגיעה מאחורה במהירות אטית - לא התנגשות מאחור במהירות גבוהה.

הכי קרוב זה זה:

אני חושב שלבחון את זה עם משאית זה קצת מחמיר. מבחני ריסוק בדרך כלל מתבצעים על פי סוג ההתנגשויות שנמצא כשכיח מבחינה סטטיסטית.

ובכלל, להגיד שזה מדעי ומעיד על כלל המכוניות בעלות 7-מושבים? אני לא יכול להגיד דבר כזה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

סתם שאני יבין את קו המחשבה שלך, מה ההבדל בין השורה השלישית ברכב המיועד ל 7 אנשים לבין השורה שניה ברכב מיני למשל פיקנטו או ספארק?

לדעתי בזמן תאונה מאחור הייתי מעדיף להיות ברכב 7 מקומות מאשר במיני.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו במשפחה 5 נפשות עם רכב של 7 מקומות. תמיד נחמד שיש אופציה לעוד מקום שאפשר להסיע חבר של אחד הילדים או נסיעה עם סבא וסבתא. או סתם לשבת בכיף 2 מקדימה 2 בשורה השניה ואחד בשורה האחרונה. אני מדבר כמובן על ישיבה בשורה השלישית ילדים עד גיל 10-12.
וההפשר לרכבים שרכשתי עם 7 מקומות (אאוטלנדר וניסן אקסטרייל) הוא 5 אלף שח אם אני זוכר נכון ולא 15 אלף. כמובן שבמכירה אחכ הסיכוי למכור הוא יותר גבוה מאותו רכב עם 5 מקומות.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה פות"ש רוצה

יש לך יותר מ3 ילדים?

כן? אז מה האופציות האחרות שלך אם לא מכונית 7 מקומות?!

לא?

אז מה אכפת לך אם באוטו יש 5 מקומות או 7 מקומות?

אם אתה חושב שהשורה האמצעית בטוחה יותר, שים אותם שם וקפל את ה2 האחוריים. מבטיח לך בגאז' ענק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, avargel כתב:

כן? אז מה האופציות האחרות שלך אם לא מכונית 7 מקומות?!

מסחרית, סוגר את הנושא שפות"ש מדבר עליו, אבל אתה מפסיד הרבה דברים אחרים, כולל זה שרובן לא מגיעות בכלל עם אבזור בטיחות שתמצא ברכבי 7 מושבים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.8.2020 בשעה 06:18, sperial כתב:

רכב לא יקבל רישוי ל-7 נוסעים אם היצרן לא תכנן אותו לכך. ומבחינת היצרנים יש משמעות לבטיחות. הבעיה היא, כפי שכתבתי לפני כמה דקות, שעמידות הרכב בפגיעה מאחור לא נבדקת במבחני הריסוק.

הרבה פעמים זה נראה שפשוט הבריגו מושבים מאחור אבל זה לא כך. בטסלה מודל S היתה אפשרות לשני מושבים מתקפלים מאחור אבל היה צריך להזמין אותה עם הרכב כי בנוסף למושבים מוסיפים חיזוק לחלק האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה האופציות למשפחה עם 4 ילדים?

לנסוע ב2 כלי רכב של 5 מקומות. ככה אני נוהג.

לגבי מבחני ריסוק מאחור, וולוו הפסיקו למכור אופציה לשורה שלישית החל מהדור השלישי של הV70 ואמרו שזה לא בטוח מספיק. BMW מעולם לא נתנו אופציה כזו ל5 סטיישן מאותה סיבה.

פיג'ו גם ביטלו את האפשרות ב308 SW דור שני. (מי זוכר את ה505 familiale?)

נדמה לי שרק מרצדס השאירו את האופציה בE-class. 

במיניוואנים וSUV כולם נותנים את האופציה וזאת דרישה די בסיסית בשוק האמריקאי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, amosbmw כתב:

לנסוע ב2 כלי רכב של 5 מקומות. ככה אני נוהג.

והכול כפול 2.

שני ביטוחים, שני תדלוקים (אם נוסעים ביחד לאותו מקום), שני תשלומים על חניה, שתי אגרות רישוי וכו'.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...