Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX-5 או פג'ו 3008? שנת 2017-18 גרסות בסיס

Pompon
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין הרכבים שבכותרת,

מועניין לרכוש שנתיים/שלוש אחורה , חשוב לי שיהיה מקום מאחור ל  2 כאסות בטיחות לתינוקות, מספיק מקום לנהג (1.9 מטר) ובגאז מספיק גדול ל 2 עגלות +.

תקציב: 100K.

לא מצאתי בפורום איזו השוואה בין ה 2 , בגדול מצאתי באינטרנט שלפג'ו יש יותר מקום מאחור, יותר חזקה, יותר הילוכים, והנסיעת כביש שלה יותר טובה אבל (וזה אבל גדול) קראתי הרבה ביקורות בנוגע לאמינות שלה.

בכל אופן אשמח לדעת מה אתם חושבים על המכוניות הנ"ל. 

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Pompon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה לא תקח נסיעת מבחן ותגבש דעה ? בכל מקרה שני הדגמים הושוו פה בפורום מספר פעמים. תריץ שוב חיפוש.
שתי המכוניות מצויינות . זו באמת שאלה של טעם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, robertf כתב:

אילו ביקורות שמעת על האמינות של ה3008 אם יורשה לי לשאול?

שמעתי שאחרי 3 שנים היא מתחילה לראות מוסך, אני משער שזה אינדיבידואלי? 

לפני 2 שעות, save כתב:

למה לא תקח נסיעת מבחן ותגבש דעה ? בכל מקרה שני הדגמים הושוו פה בפורום מספר פעמים. תריץ שוב חיפוש.
שתי המכוניות מצויינות . זו באמת שאלה של טעם .

אתה יכול לצרף קישור בבקשה  לפוסט של השוואה? אני אשמח. תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואה מוסך אחרי 3 שנים ואו שנתים ושמונה ?

בולשיט , גם בארץ וגם בחו"ל ביקורות טובות מאוד על הרכב והאמינות שהוא מגלה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

רציתי לעדכן, נסעתי ב 3008 היום, גרסת 1.2 פרימיום בנזין. 

יתרונות: חסכוני בדלק, כיסא חשמלי, גג פנורמי, הגה וכל הקונסולה המגניבה של המחוונים וכו.. 

חסרונות: הרגיש לי כאילו אני נוסע על אוטו קטן, הראש שלי כמעט נגע בתקרה, כיסא הנהג לא היה כלכך נוח והיו רעידות של הגיר בגלישה או בעצירה איטית, משהו שם לא זרם לאוטו עם מהירות גלישה. עוד דבר שהרגיש לי מוזר אבל ככה זה צריך להיות כנראה במנוע טורבו, כשמתחילים נסיעה ברמזור או השתלבות לנתיב אחרי מתן זכות קדימה והדוושה כמעט עד הסוף האוטו משתהה, ורק אחרי 4 שניות בערך מתחיל לתפוס מהירות. אבל כן הרגיש שיש לו כח מזדמן כשכבר בנסיעה. 

סה"כ האוטו מאוד מרווח ומלא בפיצרים אבל משהו בו הרגיש לי קצת off. הכי הפריע לי הרעידות של הרכב. 

טיפה התאכזבתי אבל עדיין לא שללתי סופית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת מטעה איך שאתה מתאר את זה. המנוע 1.2 לא החליף את ה1.6 אלא הצטרף אליו.

לא יודע, תמיד חשבתי שדגם חדש של מנוע אמור להיות יותר טוב, אתה טוען שפה במקום להשתפר הם הלכו אחורה בעצם עד כדי כך? 

ממש לא עניין של ללכת אחורה. יש מנוע 1.2 שאגב בחו״ל לפחות מאוד פופולארי וקוצר לא מעט שבחים (לא כולם מחפשים להתגרזן, בטח לא עם רכב כזה), ויש את ה1.6 החזק.

חסרונות: הרגיש לי כאילו אני נוסע על אוטו קטן, הראש שלי כמעט נגע בתקרה. 

בעיני שה שהרכב מרגיש קטן יותר ממה שהוא האמת שה רק יתרון אלא אם כן אתה מדבר רק על עניין המרווח. המושב היה מכוון גבוה יחסית?
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Pompon כתב:

לא יודע, תמיד חשבתי שדגם חדש של מנוע אמור להיות יותר טוב, אתה טוען שפה במקום להשתפר הם הלכו אחורה בעצם עד כדי כך? 

זה לא עניין של אחורה קדימה.

הוסיפו לאחרונה את המנוע הקטן של ה-1.2 שנמצא גם ברכבים אחרים בקונצרן.

אבל אם אתה קונה רכב בן 2-3 אז זה לא רלבנטי אליך.

היית צריך לבצע נסיעת מבחן על מנוע הדיזל או על ה-1.6 הרגיל ולהתרשם.

• רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...