Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX-5 או פג'ו 3008? שנת 2017-18 גרסות בסיס

Pompon
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינתי החסרונות של הפג'ו (חלקם אולי זניחים יותר או פחות) זה: מרווח גג-ראש, תא נהג מרגיש פחות יוקרתי מהמאזדה.

קצת פחות יוקרתי אולי, אך הרבה יותר מרהיב.
לגבי מרווח ראש, לא ענית לי האם כיוונת את המושב גבוה או נמוך?

לגבי עניין השהיה גם אם היא קיימת אין מצב שזה 4 שניות כי זה המון המון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כיוונתי את המושב רגיל לפי איך שהרגיש לי נוח, לדעתי זה היה איפשהו באמצע לא הכי גבוה ולא הכי נמוך. אולי נוטה קצת יותר לגבוה. קראתי שהרבה אומרים על הבעייתיות שיש לאנשים גבוהים עם זה, בעיקר לדגמים עם גג פנורמי. 🤷‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן: 

כבר הייתי די סגור על מאזדה ואז עשיתי עוד נסיעת מבחן בפגו, ושוב נכנסתי להתלבטויות..

נגיד שאני מתעלם מהעובדה שפגו זה רכב לאנשים עד 1.90 מטר, נשארו לי 2 שאלות: 

1. מה עושים כשחם בחוץ והמסכים של הפגו לא עובדים? איך מקררים את האוטו? 

2. מי מהשניים יותר זול לתחזוקה? 

תודה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה המלצתי על מצלמות מבוססות קבל. כן, כל פעם לפני שאני עוזב אני מסדר את הצלון. רוצה פתרון יקר ? תשקיע בציפוי נאנו פוטוכרומטי וכו'
או מגבת חוף מפנקת 600 גרם/מר כותנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כוונתך המסכים לא עובדים? אתה מתאר את זה כאילו ככה זה ברכבים האלה, שברגע שהרכב עמד בשמש המסכים מפסיקים לעבוד, וכולם מקבלים את...
אלו תופעות נקודתיות וממש לא בעיה נפוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה אתה אומר שזה תופעה נקודתית? 

התכוונתי שבגלל החום המסך של הפגו לא נדלק כי הוא מתחמם, כמו כל מכשיר עם תצוגה. זה מה שקראתי בפורומים לפחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא רואה פה התייחסות לטובת המאזדה אני אתרום מהניסיון שלי.

יש לי מזאדה CX5 2017 הצורה החדשה אני לא מעודכן לגבי המחירים אבל נראה לי תקציב של 100K נמוך מעט.

מבחינת מנוע בנסיעת מבחן פחדתי שהאוטו יהיה זחלן על הכביש והוא לא. כמובן שהייתי שמח למנוע טורבו ולמומנט מסלד נמוך יותר וכו' אבל יחסית אני לא נתקל בשום קושי בכביש.

המנוע מספק נראה לזה ככה. מצד שני הוא אמין אז יש את זה.

מבחינת פנים אני חושב שיחסית למתחרות הוא נותן תחושה יוקרתית יחסית למחיר אבל זה נתון לפרשנות וכל אחד יכול לבדוק האם מתאים לו.

האוטו נח , מרווח, צריכת דלק ממוצעת 1-12 משולב.

• אהבתי 1

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הוא מרגיש לך מבחינת מהמורות בכביש? פסי האטה וכו? 

מהנסיעת מבחן שעשיתי במאזדה היה לי ממש נוח, יותר מהפגו, הרגשתי כמו בסירה, אני מבין מה אתה אומר על ההרגשה שזה יותר איכותי בתא נהג, אבל ראיתי שהמנוע גם עובר מהר הילוכים להשאר בטורים נמוכים, שזה טוב אבל לא נותן כלכך כח זמין וגם בהאצה לכביש הרגיש לי טיפה איטי, היה צריך לסחוב את הסלד ל 5500 בערך. 

מה אתה חושב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נח, יחד עם זאת אני מרגיש שהוא יחסית דינאמי על הכביש כלומר כן ניתן לגהץ איתו טיפה.

לגבי הגיר, במצב נסיעה רגיל האוטו משתדל לעלות הילוכים ככל הניתן כמו כל הרכבים עם גיר אוטומטי

אבל ישנו כפתור ספורט שדווקא ממש הופתעתי מהשינוי שהוא עושה

האוטו ימשוך את ההילוכים ולא ימהר לעלות הילוך וגם בבלימה האוטו לא ימהר להוריד הילוך ויישאר בטווח היעיל וממש נחמד לנסיעה קצת יותר מבצעית.

• אהבתי 1

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...