Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון שריטות עמוקות ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה ימים הלכתי לאוטו וראיתי שאנשים מאוד טובים החליטו שהאוטו שלי נקי מידי אז הם הוסיפו את הטאצ האישי שלהם.

יש לי שני שריטות מאוד עמוקות (ככל הנראה מפתח שחדר טוב מאוד את שכבת הבסיס) ורציתי לדעת אם אני יכול לסדר את זה לבד בבית.

ראיתי המון סרטונים ביוטיוב אבל עדיין לא הגעתי לאיזה סרטון שהוא לגמרי מעלים את השריטה.

ראיתי שיש כמה שיטות כמו מילוי של חומר על גבי השריטה או שיוף וצביעה עם עט(אני פחות מעדיף כי עדיין רואים את זה על הרכב).

מעוניין לדעת האם משו ביצע עבודה כזאת ומה עלי לעשות כדי להגיע לתוצאות טובות.

ביררתי עם פחחים כאלה ואחרים והם הציעו לי סביבובת 800-1000 ש"ח לשריטה אחת.

רכב מסוג פולו שחורה שנת 2013.

אין לי בעיה לשהקיע בחומרים אם זה יוצא עדיין יותר משתלם מללכת לפחח.

תודה רבה לכולם

WhatsApp Image 2020-07-25 at 13.32.00 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-07-25 at 13.32.00.jpeg

WhatsApp Image 2020-07-25 at 13.32.01 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-07-25 at 13.32.01.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא שריטות עמוקות. תהיה חייב לחפש צבעי אומן שיסכים לבצע צביעה עם מכחול. לא הרבה מוכנים לעשות את זה כי זו הרבה עבודה.  פוליש , צביעה, שלייף סבון, שוב צביעה, שלייף נוסף או פוליש, בסוף לכה. כלומר הרבה עבודה ביחס לסכום שאפשר לבקש.

באותו זמן אגב אפשר לעשות תיקוני צבע כולל פחחות וצבע, למספר רכבים. ( גם לא כלכלי וגם מצריך ידע איך לבצע את זה, אבל זה אפשרי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לאחר שטיפה ידנית (כנראה אצל מישהו עם צמיד יהלומים), ראיתי מספר שריטות לא עמוקות כמו בתמונה.

ראיתי בפורום המלצות על ה-Ultimate Compound של Meguiar. 

כמו כן ראיתי פרסום לגבי ערכה להסרת שריטות של Sonax. 

https://www.autostore.co.il/product/קיט-טיפול-בשריטות-sonax-html/

איזה חומר הכי מתאים לכך? האם Ultimate Compound משאיר משטח מט ונדרש לבצע ווקס לאחר מכן?

תודה

Screenshot 2020-07-28 at 10.43.28.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני יודע שזה הרבה עבודה ראיתי המון סרטונים ביוטיוב(לא כל כך מצאתי את הסרטון המושלם שמראה ממש מאפס איך לתקן את זה אבל הלשבים שהזכרת הם מאוד דומים).

סרטון שכן מצאתי שמאוד מדמה את מה שיש לי, אבל קשה לי להאמין שרק באמצעות נייר זכוכית 2000 ופוליש וואקס אני אצליח להגיע לרמה כזאת:

דרך יותר ארוכה(שגם אותה אין לי בעיה לנסות לעשות) זה מילוי של השריטה ולאחר מכן שיוף, צביעה, שיוף ואז פוליש ואקס.

והשאלה הכי חשובה זה האם אוכל לבצע את זה לבד בלי ידע או נסיון כלל בנושא?

עריכה אחרונה על ידי shlomi617
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בידיים שלך. יש כאלו שבורג לא יכולים להבריג בלי לשבור את הבורג או את המברג.

מקווה שזה ברור.

אני יכול לומר לך מניסיון של שנים רבות שבו צבעתי תיקוני צבע לבד, שיגעתי צבעים בגלל נזילה קטנה

מאחורי הטמבון, חוסר אחידות בצבע, חוסר התאמת צבע בגוון, ועוד כמה דברים שרק אני רואה.

בפועל אין כמעט בעלי מקצוע שמבצעים תיקוני צבע (שריטות) כי זה דורש שעות לפעמים ימים שלמים

חומר, שייף, צבע, המתנה, ושוב אותו תהליך, כלומר לא שווה להם כלכלית להתעסק בזה מעבר לחוסר ניסיון

כי יותר קל עבורם לבצע צביעה מחדש. (שייף, חומר פחחים, שייף צביעה + לכה - קל ופשוט)

הייתי מציע לך לנסות באזור מוסתר, תראה שהולך, תמשיך לחלקים יותר בולטים.

קח בחשבון שתיקוני צבע לעולם לא יצאו אחידים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את הסרטו הזה : לינק

אלו השלבים , קח בחשבון שהוא מקצוען בתחום וזה עדיין לא נראה 100% , בעיקר כי זו שריטה גדולה וכי זה רכב שחור.

אני חושב ששווה לנסות , לא תגיע לשלמות לעולם ,אבל אולי זה יספק אותך . 

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחברה כאן אמרו עבודה לא ממש קלה ודורשת ריכוז וסבלנות .

ביצעתי עבודה כזו במאזדה 6 שלי וני יכול להגיד שיצא לי לא רע בכלל ואם הייתי משקיע עוד קצת הייתי מצליח לטשטש לגמריי .

ואני מדבר על חריטות קשות מאוד .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...