Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המוסך שלי עצבן אותי פעם אחת יותר מדיי. הבדל בין הצעת מחיר לביצוע בפועל.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות.

אודה לעצה, אני שוקל כרגע את הצעדים הבאים.

ביקשתי מזירת "גלגלים" הצעות מחיר לטיפול 80K לרכבי לאחר שגיליתי שלא בוצע לו בזמן (היום הרכב על 93.5K).

קיבלתי מספר הצעות, במחיר נמוך יחסית- בין 300 ל-400 ש"ח. 

ההצעה הכי מקיפה הייתה של המוסך הקבוע שלי, ועלותה בהתאם- 600 ש"ח. 

בחרתי במוסך הקבוע (שכבר עצבן אותי בעבר מספר פעמים, אבל החלטתי לתת לו עוד צ'אנס אחרון) בגלל ההיקף של ההצעה- הרכב אצלי פחות מחודש, בערך. שיבדקו כל המה שצריך. 

מוצג התביעה א'- הצעת המחיר שהתקבלה. 

הלכתי היום למוסך לביצוע הטיפול.

מוצג התביעה ב'- החשבונית שקיבלתי... עם הפירוט הדל כל כך של מה שבוצע. בכמעט אותו הסכום.

ועוד אמר לי, ש"בדק את הפלאגים אבל לא היה צריך להחליף כי החליפו לא מזמן, והם חדשים". אחרי שהחלפה כלולה בהצעת המחיר...

אובד עצות אנוכי. 

מה אני אמור לעשות הלאה? בלי להתלהם, כמובן.

תודה לעונים.

החשבונית.png

ההצעה.png

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבנה על האתר הזה.
בדקתי שם עלות טיפול 105 לסוזוקי ספלאש. במיוחד סימנתי גם פלגים. 98 אחוז מההצעות לא כללו פלגים. ההצעות הזולות (שמן , פילטר שמן , פילטר אוויר) עמדו על משהו כמו 280 שקלים (שמן של תחנת דלק) , והיקרות ברמה של מוסך יבואן.
שורה תחתונה , חבל לבזבז את הזמן על האתר.

• רעיון טוב! 1

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל בלמים+נוזל קירור, אוקי- סבבה אגוזים, ברור שזה לא הכי ריאלי ו\או הגיוני. 

אבל, כמו שאמרו לי פה בפורום, ב-90K צריך להחליף שמן גיר לשמן מיוחד. הבדיקה מופיעה בהצעה. בפועל, אפילו לא נבדק- הם היו מגלים שהוחלף הגיר ולא צריך שמן...

מצתים, אוקי- אמר לי. 

בדיקת בלמים, גם לא בטוח שנעשתה. עם הרכב הקודם הלכתי לעשות טיפול, וביקשתי מראש במפורש גם החלפת בלמים. הרכב עשה רעש שמעיד על צורך בהחלפה, אבל לא הייתי סגור על זה ב-200%.

אמר לי כשבאתי לקחת את הרכב, "בדקתי. הבלמים תקינים, לא היה צריך להחליף". 

למחרת חזרתי אליו, שיבדקו מה זה הרעש שלא נעלם אחרי הטיפול. העובד לקח את הרכב לטיול, אחרי 2 דקות אמר לי שאכניס אותו למוסך להחלפת בלמים... למחרת! הטירטור והעצבים... והמחשבה שאולי משהו רציני מקולקל שם ולא סתם החלפת בלמים 😵

באופן עקבי, ב-3 הטיפולים האחרונים, היו לי עיזים עם האמינות שלו. האמינות שלו זה מה שמשך אותי אליו בעבר- פעם הם היו על הכיפאק. 

היום...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ששילמת סביר בהחלט.

סביר שבמסגרת הטיפול נבדק כל מה שנדרש.
המוסך לא מצא תקלות הדורשות טיפול/תיקון
ונמצא שאין צורך להחליף פלגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שקיבלת מראש, הוא ממש לא הגיוני

אבל עצם זה שכתבו אני אישית לפחות עושה להם קצת בלאגן

גם למוסך וגם לאתר

לפחות שידעו שלא שווה לשקר

המחיר שטיפלת לדעתי הוא יקר

600 ש"ח לטיפול קטן 

זה לא מוסך יבואן!

אני גם לא בטוח שבדקו לך פלאגים וברקסים

אני אישית לא הייתי חוזר למוסך כזה

אמינות אלי זה א.ב

יותר חשוב מאיכות חלפים

יותר חשוב ממחיר

יותר חשוב מהכל

אם המוסך לא אמין, איך אתה יודע שמשמהו הוחלף? (חוץ מהשמן שאפשר לראות את הצבע)

יצא לאבא שלי להיתקל במוסכניק שהיה מצהיר שמחליף, ובפועל לא היה מחליף

עשה לו פעם אחת תרגיל, הוציא את הפילטר אוויר, סימן לו נקודה שחורה בצד, ושלח את האוטו לטיפול

הפילטר והנקודה היו גם אחרי זה

מישהו ממוצע יכול לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו עקיצה. הבטיחו משהו מסוים ולא קיימו.

כשמוסכניק אומר לי לא להחליף פלאגים כי לאחר שהעיף מבט החליט שהם חדשים אני לוקח צעד אחורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה איש טכני תעשה לבד ועזוב את המוסכים האלה. 
להחליף שמן זה בדיוק לפתוח כמה ברגים ועל זה שילמת 250 ש"ח פלוס נסיעות למוסך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכעס שלך מוצדק. השאלה מה אתה רוצה לעשות עם זה. כשאני כעסתי על המוסך שלי לפני 3 שנים נשבעתי שאני לא חוזר לשם יותר. מאז אני מטפל ברכב בעצמי עד כמה שאני יכול. ב3 שנים חסכתי המון כסף. אולי גם אתה יכול להפוך את הלימון ללימונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שעיקר הבעיה היא באתר, להבא מומלץ לעשות השוואות מחיר ישירות מול המוסך, האתרים/אפילקציות האלו גימיק, שגם לעיתים מפרסם אנשים לא ישירים, מה שכן הם שיקרו כשהם רשמו טיפול גדול בחשבונית ועשו טיפול קטן, זאת החלטה שלך אם להישאר.

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכללה, מגעילה, אבל לרוב כשמוסך ישראל ישראלי בודק פלאגים לרוב הוא יגיד שכבר עדיף להחליף אותם, כי ''חבל לא להחליף'' וכבר ''שילמת על העבודה''.

אם לא אמרו לכם אז או שיש לכן מוסך שאתם 100% יכולים לסמוך עליו (ולרוב היו אומרים לכם שהפלאגים בסדר גמור) או שלא בדקו לכם. פלאגים מחליפים לפי קמ. לרוב לא בודקים אותם אם אין תלונה מיוחדת.

לא הייתי חוזר למוסך הזה. לדעתי הוא שקרן ורמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזור למוסך שאיכזב אותך זו טעות.
להבא - זכור לי שיש לך ידיים טובות, שמן ופילטר זו החלפה פשוטה ואת הכלים הנדרשים לה קונים בפחות מ500 ש"ח.
אחרי שני טיפולים אתה מחזיר השקעה.
מסנן אוויר זה 4 דקות החלפה ברוב המכוניות, פלאגים גם לא סיפור רציני בכל דבר שלא הגיע מצרפת :) (אלא אם יש עוד מדינות שבהן המתכננים חוסמים את הפלאגים עם סעפת היניקה?)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...