Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הם יש דרך ״לחמוק״ מבידוד לשבועיים אחרי טיסה לישראל

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על אף הכותרת, אני לא מנסה לרמות את המערכת לחינם, יש לנו אילוצים אישיים שבגללם אני שואל.

אני ואשתי צריכים להגיע לישראל לטיפולים רפואיים ומנסים לשמור על הביקור שלנו יעיל ככל הניתן מבחינת זמנים. האם יש דרך (גם בתשלום) שבה נוכל להתגבר על הנעילה בבית למשך שבועיים ?

תודה, 

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין שינוי לאחרונה - רק אם יש לכם הוכחה שחליתם בקורונה והחלמתם. כמו המיליונר ההוא מפרשת גרוטו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש לכם בדיקה חיובית ואחרי כן שלילית תדרשו לבצע בדיקה נוספת בהגעה ארצה, ולהשאר בבידוד עד שתוצאותיה יתקבלו, מה שלוקח בין יום לשבוע.

שווה לכם את המאמץ להגיע ארצה - אין אפשרות לבצע את הטיפול בארה"ב?

חוץ מזה, אולי צרו קשר עם המוסד בו אתם אמורים לקבל טיפול. אולי הם מכירים נהלים נסתרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הטיפול המדובר בארה״ב יקר מאוד ובישראל הוא חינם. אם יש לך ילדים אני מניח שאתה יכול לנחש במה מדובר, אם לא - לנו אין ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

הנקניק הזה עדיין מחמם את הכיסא הציבורי שלו לצערי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, קאררה כתב:

הנקניק הזה עדיין מחמם את הכיסא הציבורי שלו לצערי.

נקניק זה לא כל כך מתאר אותו

אולי גלגל שווארמה

ומקבל כסף מהכיס של כולנו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, קאררה כתב:

כן הטיפול המדובר בארה״ב יקר מאוד ובישראל הוא חינם. אם יש לך ילדים אני מניח שאתה יכול לנחש במה מדובר, אם לא - לנו אין ילדים.

אם אני מנחש נכון אתם כנראה חוזרים ארצה, לפחות לתקופה לא קצרה, אז שבועיים של בידוד זה כסף קטן.

רק תוודא שכתושב חוזר הטיפול אכן מגיע לך, זה תלוי בזכויות ששמרת או איבדת בבט"ל ובמשך הזמן שלא היית בארץ. לא עניין טריויאלי וחבל לעשות את כל המאמץ רק ככדי לגלות שאינכם זכאים לטיפול או שיש לכם תקופת אכשרה של חצי שנה (אם כי יש גם אפשרות לקצר אותה, תמורת תשלום נאות, וחוקי למהדרין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל קו״ח יש מספר רופאים מצומצם שראשי לפטור מבידוד לפי קריטריונים מסוימים, מה שמעדכן את מחשבי המשטרה\שב״כ שאליהם אתם תכנסו אוטומטית. הבעיה היא "לקבל תור טלפוני" לרופאים האלה שעמוסים מאד בזמן האחרון: בעיקר מחלימים א-סיפטומטיים שיוצאים עדיין חיוביים בבדיקות.

נראה לי שכמו שכתבו הדרך הקלה ביותר תהיה עם המוסד הרפואי שאליו אתם נוסעים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

אם אני מנחש נכון אתם כנראה חוזרים ארצה, לפחות לתקופה לא קצרה, אז שבועיים של בידוד זה כסף קטן.

רק תוודא שכתושב חוזר הטיפול אכן מגיע לך, זה תלוי בזכויות ששמרת או איבדת בבט"ל ובמשך הזמן שלא היית בארץ. לא עניין טריויאלי וחבל לעשות את כל המאמץ רק ככדי לגלות שאינכם זכאים לטיפול או שיש לכם תקופת אכשרה של חצי שנה (אם כי יש גם אפשרות לקצר אותה, תמורת תשלום נאות, וחוקי למהדרין).

אנחנו עדיין מתחזקים תושבות בישראל. אני מתכנן להגיע למינימום זמן ההכרחי ואשתי תשהה בישראל כמה שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון התשובה שלי היא בסימן שאלה אחד גדול, כי אני לא כל כך מתעסק בזה אך שמעתי שאפשר להיכנס תחת תיירות מרפא  ללא שהייה בבידוד, צריך להיות הזמנה אם אני לא טועה מהמקום שאתה עובר את הטיפול.

ליתר ביטחון אבדוק עבורך מחר מול גורמים מקצועיים. למרות שלא ההייתי תולה תקווה שכזו עם ההתנהלות שקורית פה, קשה לי להאמין שתצליח בלי בידוד של שבועיים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...