Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Seri
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

אני מחפש לעצמי רכב ראשון עד 40k 

חשבתי על סוזוקי xs 4 האצ'בק 2013 

רכב שנראלי נחמד ואמין 

מעוניין לדעת מה אתם בעלי ניסיון עם הרכב חושבים עליו 

תקלות למינהם ,אמינות ,צריכת דלק  כל מה שרלוונטי אשמח לכמה שיותר פרטים טובים ורעים 

ואם בכלל כדי לי להתקרב לרכב הזה 

או שבכלל עדיף לי לחפש משהו אחר 

העדיפויות שלי: הם שיהיה נפח בגאז נחמד במידה ויהיה ילד עוד כמה שנים,שהרכב ירזיק לפחות ל2-4 שנים אצלי, שלא יעשה לי חור בכיס מבחינת עליות דלק וטיפולים/חלקים כל מה שידרש.

אשמח לשמוע קצת תגובות וחוות דעת שלכם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחיון עם sx4 סדאן 2010 - רכב אמין מאד, מרגיש די חזק, בגאג' גדול עם פתח נוח (בקנה מידה של סדאן). צריכת הדלק ככה ככה,בין 10-13 קמ"ל לפי תואי וסגנון הנהיגה (מגיע לקצת יותר טובה מז בבינעירוני מישורי). אם הנסועה שלך לא גדולה זה שיקול משני. מבחינת טיפולים לא ירר.

להאצ' תא מטען משמעותית יותר קטן, אבל עם היתרונות של דלת אחורית וקיפול ספסל אחורי.

חסרון חשוב למשפחה צעירה - אין אפשרות לביטול כרית האויר הימנית במפתח.

לגבי "לא הכי בטוח" - תביא בחשבון שמדובר בהנדסה של 2006, והוא נבחן רק באותה שנה, אין מבחן ריסוק אחרי מתיחת הפנים של 2010. קרא את הדו"ח באתר EuroNCAP והבא בחשבון שעם השנים נוספו שיפורים מסויימים, כגון בקרת יציבות. איני יודע אם השלדה קיבלה שיפורים במהלך השנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvigolden כתב:

הוא יתן את מה שאתה מבקש פרט לתא מטען די קטן - בדוק אם מתאים לך.

יש לרכב הזה שוק טוב ורכבים שמורים נמכרים מהר - מנסיון אישי

טוב לדעת שאני בכיוון הנכון 

מבחינת תא מטען אני מסתכל נגיד לצאת לקמפינג אוהל מנגל וכו.. לדעתי יכנס ועגלה של תינוק בעתיד 

לפני 2 שעות, sperial כתב:

נחיון עם sx4 סדאן 2010 - רכב אמין מאד, מרגיש די חזק, בגאג' גדול עם פתח נוח (בקנה מידה של סדאן). צריכת הדלק ככה ככה,בין 10-13 קמ"ל לפי תואי וסגנון הנהיגה (מגיע לקצת יותר טובה מז בבינעירוני מישורי). אם הנסועה שלך לא גדולה זה שיקול משני. מבחינת טיפולים לא ירר.

להאצ' תא מטען משמעותית יותר קטן, אבל עם היתרונות של דלת אחורית וקיפול ספסל אחורי.

חסרון חשוב למשפחה צעירה - אין אפשרות לביטול כרית האויר הימנית במפתח.

לגבי "לא הכי בטוח" - תביא בחשבון שמדובר בהנדסה של 2006, והוא נבחן רק באותה שנה, אין מבחן ריסוק אחרי מתיחת הפנים של 2010. קרא את הדו"ח באתר EuroNCAP והבא בחשבון שעם השנים נוספו שיפורים מסויימים, כגון בקרת יציבות. איני יודע אם השלדה קיבלה שיפורים במהלך השנים.

תודה אני אקרא! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, llaavvii כתב:

שוב כפי שנאמר גרסת הסדאן נהנת מתא מטען גדול,

גרסת ה5 דלתות תא המטען קטן משמעותית אבל בעל נוחות בהטענה...

אבל הסאדן הרבה יותר נמוך לאומת ההאצ'בק לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שמרווח הגחון נמוך בכמה מילימטרים, אולי סנטימטר. בשימוש נורמלי משהו זניח.

לי לא היה שום היסוס לבחור בסדאן למשפחה, אם כי עם ילדים בגילי העשרה. עם השנים המכונית עברה ממני לאשתי, ממנה לבן הבכור, וכעת משמשת את הבן השני לכ-80 ק"מ ביום.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...