Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף דלק אקו סייב

Dor4U
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3-page0001.thumb.jpg.edc566ffa7a633f007ee67db854463b9.jpg

לפני 47 דקות, discoTD5 כתב:

לרגע לא חשבנו אחרת, לא יודע למה קיבלת את הרושם שאנחנו לא מאמינים.

אבל במקום לשלוח אותנו לשלוח לך מייל, בוא תעלה לכאן את האישורים של הטכניון ומכון האנגיה (או איזה מכון שזה לא יהיה), ההמלצה של האו"ם, והחברות שבארץ ובעולם עובדות איתו. 

אם יש המלצות מחברות שכבר עובדים ומרוצים - תעלה את ההמלצות לכאן. 

קח בחשבון שכל המלצה שתעלה - אנחנו נאמת בכלים העומדים לרשותנו. 

אני אשמח לגלות שטעיתי / טעינו, ואשמח לפרסם התנצלות. 

נניח 24 שעות כזה. 

קודם כל אין לי קשר לאקו סייב

דבר שני יש להם אתר ברוסית

דבר שלישי יש גם את התעודות של הטכניון https://www.ecosaveisrael.com/?p=22

דבר רביעי 100ml ב500 שקל https://www.ecosaveisrael.com/?post_type=product

עכשיו מוזמן לשחוט

122358720_-.thumb.jpg.05bd564b205b61780196d000e46a6668.jpg4-page0001.thumb.jpg.a4db613b31f0db1920b862d18055356b.jpg2-page0001.thumb.jpg.4ecdf1673ecdbf4687dd7d169e3d1095.jpg

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד. שלחתי לפרופסור שחתום על הבדיקות האלה כמה שאלות ובקשה לעוד פרטים על מתודולוגיית הבדיקה, מעניין יהיה לראות מה תהיה תשובתו.

בינתיים, מוזמנים לקרוא מבחן שאנחנו ערכנו לגאדג'ט אחר שמבטיח חסכון בדלק.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3142/מבחנים/חסכן-במבחן---האם-ה-Z5-עובד

• מעניין 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לנו אם ככה כותבים מחקרים בטכניון

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא מזמן שמתי תוסף דלק מיוחד, מאוטו הרגע האוטו התחיל לשחרר ניחוחות שושנים מהאגזוז, כשהלכתי דלק המשאבה החזירה לי כסף במקום לקחת. 

כשלחצתי על הגז האוטו השאיר 2 סימני צמיגים שעלו באש ואז גם חזרתי בזמן לשנת 1884, שם פגשתי את דוק בראון שעזר לי לחזור ל2020 ולספר לכם כמה התוסף שינה את האנושות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה לאקו סייב:
למה לכל הרוחות ניסוי שקשור למנועי שריפה, דלקים ואנרגיה נערך ע"י פרופ' מהפקולטה לאווירונאוטיקה שבכלל מתמחה במבני מטוסים
למה לא פניתם למשל לפרופ' לאוניד טרטקובוסקי שזה המומחיות שלו והוא ראש המעבדה למנועי שריפה פנימית?
או אפילו לפקולטה להנדסת חומרים בה מתעסקים עם דלקים או לפקולטה לכימיה רחמנא ליצלן?

מזל שלא פניתם למכון לחקר הבניה או להנדסת מזון...

והערה אחרונה, מעבר לזה שהמסמך הזה נראה כאילו צילמו אותו עם נוקיה 5110 ואז העבירו אותו בפקס ואת התוצאה צילמו עם מצלמת פילם עם עדשה שבורה ואז הדפיסו  - מי הגאון שתכנן את הניסוי הזה? 
היו לי שיעורי בית מורכבים יותר מזה בחטיבת ביניים.

עריכה:
כשמישהו מצרף 'snippets' מתוך מסמך, ולא את המסמך המלא כPDF - אני יודע שהוא מחרטט אותי.

• מצחיק 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית למוצר שעולה 500 שקל ל-100 מ"ל, הייתי מצפה שישקיעו קצת יותר בזיוף מסמך מהטכניון. 

כאילו באמת, קשה לעשות אחידות בנוסחאות? פונט זהה בנוסחאות? לעשות ישור? לעבור על האנגלית? 

זיוף רשלני ביותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חיטוט במרשתת העלה ת הדבר הבא:

https://www.eco-save.co.il/wp-content/uploads/2019/01/אישור-ובדיקות-טכניון-אקו-סייב.pdf

כמובן שהכל תחת האתר של אקו-סייב, לא הטכניון או איזה פרסום אחר.

אם לדבר הזה משנת 2014 היה איזה שהוא בסיס טסלה היתה מתרסקת.

חוץ מזה - מישהו יכול להסביר לי מה זה "מבנה מעבדה אווירית" (המשפט האחרון בדו"ח הזה, שאני חייב לומר שממש לא נראה כמו פרסום מדעי).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ניקח את המסמכים כמסמכים אמיתיים, המחקר לא יכול להיות רציני יותר אם לא מתייחסים לכל המשתנים שקשורים לצריכת הדלק שאולי השתנו בין הנסיעות.
כי יפה שעם המאזדה 2 הם הגיעו בנסיעה הראשונית לצריכה ממוצעת של 11 ק"מ לליטר ולאחר הוספת התוסף בנסיעה לאילת הם הגיעו ל14 ק"מ לליטר, אבל איפה הייתה הנסיעה הראשונית?

ניתן בקלות להגיע לצריכה של 25% פחות עם רגל פחות כבדה על הגז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הצילום בסמארטפון של סימני גובה הדלק במיכל של הגנרטור נראה ממש מרשים. בערך כמו הצילומים שהבן שלי צרף לעבודה בכתה ח'.

בקיצור, אתה יכול להבין מה אני חושב על הפרסום הזה. ממתין לתגובה שפבל אולי יקבל למייל ששלח. הרי אם ב-2014 היו מגלים איזה אמצעי פלאי לחסכון של 25% ויותר בדלק הוא כבר היה מגיע ישר במשאבה, והטבלאות ב-KML היו נראות אחרת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

מישהו יכול להסביר לי מה זה "מבנה מעבדה אווירית"

המיקום שבו נעשו הבדיקות לכאורה. זה כמו שתחת השם שלך תציין את המרפאה\בית חולים שאתה עובד בה.

האם יש קשר למציאות? בעיני רופף ועוד יותר קשה לי להאמין שפרופסור ירשום ככה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, חיטטתי קצת באתר של הפקולטה, ולפחות היום המעבדה נקראת "המעבדה למבני מטוסים".

"מבנה מעבדה אווירית" הוא ביטוי שגוי מבחינה דקדוקית ולמעשה חסר משמעות בשפה העברי. מהי "מעבדה אווירית" - יש, אולי, מעבדה מוטסת, אבל הצרוף הזה מוזר ביותר, קשה לי להאמין שהיה מופיע על פרסום רשמי של הטכניון. הרי לוגואים כאלה מובנים במעבד התמלילים ולא נכתבים בכל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרותי את הפקולטה, את המעבדה ואת פרופ' אברמוביץ' עצמו - אני לוקח את ה"מסמך" הזה עם באלה של מלח.

@פבל@discoTD5 פרופ' אברמוביץ' כבר בפנסיה ואני לא יודע אם בכלל יראה את המייל שלכם. אני מציע שתפנו ישירות למוסד הטכניון למחקר ופיתוח - אני חושב שהם מאוד יתעניינו במסמכים הנ"ל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

תשמע, חיטטתי קצת באתר של הפקולטה, ולפחות היום המעבדה נקראת "המעבדה למבני מטוסים".

עכשיו הבנתי את כוונתך, כן תמוהה לרשום כך אבל לא חשבתי שתיתן למסמך משנה תוקף כלשהוא

שורה תחתונה: ככה לא נראה דו"ח בנוגע למחקר שנעשה במכון מחקר ועוד במכון המחקר של הטכניון.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, נראה כי כולנו מסכימים שהאוטנטיות של המסמך הזה נתונה בספק. כלומר, אין ספק שהיא נתונה בספק.

קורן - אני לא יודע מתי ספר הטלפונים של הפקולטה עודכן, אבל אותו פרופסור עדיין מופיע בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...