Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף דלק אקו סייב

Dor4U
שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, האם מישהו מכם שמע על/מכיר את תוסף הדלק Eco save? 

על פניו הנציגים מבטיחים חיסכון של 20-40 אחוז בצריכת הדלק, ועוד שלל הבטחות של זיהום נמוך לסביבה ו"ניקוי מערכת המנוע". 

לטענת החברה התוסף מקטין את החלקיקים שבדלק ובכך מגדיל את הנצילות שלו בבעירה. 

נשמע לי מאוד מופרך, בתור אחד שהוא לא מבין גדול.. ולכן אשמח לשמוע דעתכם, אם מכירים באופן אישי אז בכלל טוב. 

כמו כן, בהנחה ואכן מתקבל חיסכון בתצרוכת הדלק, על חשבון מה זה יכול לבוא באורך חיי המנוע והמשך הפעילות התקינה שלו לדעתכם? 

קישור לדף הנחיתה שלהם: 

https://www.eco-save.co.il

תודה! 

עריכה אחרונה על ידי Dor4U
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם עולה פה שרשור כזה .זה בלוף . תריץ פה חיפוש. בקבוק מאד מעוצב עם סמל של צמח הקנאביס.לקנאביס סגולות רבות רק לא במנועים. מקווה שאנשים לא ישתו בטעות

שמעת על המכשיר שתוקעים בשקע מצית והוא חוסך לך כ 10% בצריכת דלק ?

לי יש שיטה סודית. אני נוסע רק בירידות.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

וותר על השטות.

יותר חסכוני וידידותי לסביבה מיצרן הרכב,

אשר מתכנן את הרכב במפעל לפי התקנים המחמירים של השוק ,

לא תקבל משום תוסף שקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, save כתב:

מדי פעם עולה פה שרשור כזה .זה בלוף . תריץ פה חיפוש. בקבוק מאד מעוצב עם סמל של צמח הקנאביס.לקנאביס סגולות רבות רק לא במנועים. מקווה שאנשים לא ישתו בטעות

שמעת על המכשיר שתוקעים בשקע מצית והוא חוסך לך כ 10% בצריכת דלק ?

לא מדובר על התקן ששמים במצת.. 

בכל אופן הזלזול במוצר באמת מובן לי... פשוט אני מכיר אנשים שטוענים שזה אכן שיפר את צריכת הדלק שלהם, בהנחה והם לא שינו הרגלי נהיגה, אני מנסה להבין מה הטריק, במה זה יכול לפגוע, אולי יש דברים בגו וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

על הספציפי הזה, עדיין לא שמעתי.

לא הייתי מנסה את זה על הרכב שלי.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעולם לא סומך על מוצר שלא רשום את מחירו מראש.

נראה מפוקפק מאוד, אין אפילו חוות דעת אחת על המוצר הזה בשום מקום. אילו אנשים אתה מכיר שזה כל כך עזר להם?

אם יש לך בעיה של זיהום אוויר אז עוד איכשהו אפשר קצת להבין, אבל באופן כללי תוספי דלק במטרה לחסוך זו תרופת פלצבו.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג להפליץ לפתח התדלוק כל פעם ממש לפני שאני סוגר את המכסה, המתאן הוא גז דליק וגם טבעי לחלוטין כך שהאוטו שלי נשאר טבעוני ואורגני...

עזוב שטויות, שיפור של 40% בצריכת הדלק ? עשרות יצרני רכב בעולם נלחמות ומשקיעות מיליארדים כדי לעמוד בתקני זיהום אויר עד מצב שבו הן מסתבכות פלילית (קונצרן פולקסווגן) ומטפלות במחשב הרכב העיקר לקבל תוצאה מחמיאה, אחרות מכבות צילינדרים בנסיעה בשיוט על מנת להפחית תצרוכת דלק ופה יש חברה שלכאורה מורידה 20-40%, לא הייתי בונה על זה.

יכול מאוד להיות שיש פה אפקט פלסיבו, מי ששם את זה באוטו כלכך רצה והאמין שתהיה לו ירידה בצריכת הדלק שהוא פשוט נזהר והפסיק ללחוץ על הגז.

זה אחלה פתרון מבלי לקנות את התוסף פלא הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה תוסף שהיה חוסך 40% בצריכת הדלק (כולל לרכבות ואוניות!), כולם כבר היו משתמשים בו ולא היית מגלה עליו פתאום מאיזה עמוד נחיתה גנרי של "חברה" של בן אדם אחד שבין השאר משווקת טוסטרים.

https://www.facebook.com/0525462623b/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות כאלה קמות וצצות כמו אשפה אחרי ימי הולדת בפארק הירקון. 

בד"כ הזבל הזה מלווה במקדמי מכירות פאטתיים שנכנסים לאתרים ושואלים שאלה 'תמימה'  כמו "מכירים את...?" ומכניסים קישור.

אותו מקדם מכירות 'גאון' סורק את כל האתרים בהם יש שיח בנושאי רכב ותחבורה, ושותל בכולם את השאלה התמימה.  

זה פאטתי ומצחיק בו זמנית שנולד גאון תורן כזה כל כמה שבועות מחדש, ומקבל את הכאפה לפנים מהגולשים שמריחים אותו ממרחק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2020 בשעה 21:08, discoTD5 כתב:

חברות כאלה קמות וצצות כמו אשפה אחרי ימי הולדת בפארק הירקון. 

בד"כ הזבל הזה מלווה במקדמי מכירות פאטתיים שנכנסים לאתרים ושואלים שאלה 'תמימה'  כמו "מכירים את...?" ומכניסים קישור.

אותו מקדם מכירות 'גאון' סורק את כל האתרים בהם יש שיח בנושאי רכב ותחבורה, ושותל בכולם את השאלה התמימה.  

זה פאטתי ומצחיק בו זמנית שנולד גאון תורן כזה כל כמה שבועות מחדש, ומקבל את הכאפה לפנים מהגולשים שמריחים אותו ממרחק.

מצטער לקלקת את הציפייה, אבל אני ממש לא מקדם מכירות שלו, אלא באמת רוצה לדעת ולהחכים מהניסיון של חברי הפורום שמבינים דבר או שניים. 

גם לי נראה מאוד תמוה הסיפור ויותר מתיישב לי עם אפקט פלסיבו שמוסבר ע"י כך שהמשתמשים במוצר פשוט לוחצים פחות באגרסיביות ומופתעים לטובה מהחיסכון. 

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2020 בשעה 23:16, save כתב:

לא כל כך סודית, מסתבר.

https://www.businessinsider.com/edumper-121-ton-electric-dump-truck-2019-8

בתאריך 23.6.2020 בשעה 18:19, Dor4U כתב:

נשמע לי מאוד מופרך, בתור אחד שהוא לא מבין גדול.. ולכן אשמח לשמוע דעתכם, אם מכירים באופן אישי אז בכלל טוב. 

כמו כן, בהנחה ואכן מתקבל חיסכון בתצרוכת הדלק, על חשבון מה זה יכול לבוא באורך חיי המנוע והמשך הפעילות התקינה שלו לדעתכם? 

מה שמשך את עיני זה שהם טוענים לחסכון של 20-40% בצריכת הדלק, אבל הפחתה של 70% בפליטת CO2. אם הם הצליחו לעשות כזה דבר, מגיע להם פרס נובל בכימיה. הטענה הזו מפירה את העיקרונות הבסיסיים של הכימיה המוכרת.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ממציא התכשיר למכור את הפטנט ל Exxon או לנסיך MBS.לא לציבור ספקן או לאיזה פרס נובל מסכן. למה הוא מבזבז זמן על אתר מכירה סוג ז ?

אני מריח פה עסקת ענק ואולי הסכם שלום עם נסיכות נפט.

מצד שני תכשיר כזה זה מנוף לחץ על האירנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

לכל הספקנים אקו סייב מוצר מוכך ואמין מגובה באישורים של הטכניון ומכון האנגיה ומומלץ ע"י האום וחברות בארץ ובעולם שכבר עובדים עם המוצר ועוזרים לחשבון הבנק שלהם

ויש המלצות מחברות שכבר עובדים ומרוצים בעיקר חברות עבודות עפר חברות הובלה וחברות הסעות שלהם ההוצאה של הדלק נוגעת להם מההוצאה הכבדה בתפעול העסק

לספקנים המייל שלנו [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא חשבנו אחרת, לא יודע למה קיבלת את הרושם שאנחנו לא מאמינים.

אבל במקום לשלוח אותנו לשלוח לך מייל, בוא תעלה לכאן את האישורים של הטכניון ומכון האנגיה (או איזה מכון שזה לא יהיה), ההמלצה של האו"ם, והחברות שבארץ ובעולם עובדות איתו. 

אם יש המלצות מחברות שכבר עובדים ומרוצים - תעלה את ההמלצות לכאן. 

קח בחשבון שכל המלצה שתעלה - אנחנו נאמת בכלים העומדים לרשותנו. 

אני אשמח לגלות שטעיתי / טעינו, ואשמח לפרסם התנצלות. 

נניח 24 שעות כזה. 

• רעיון טוב! 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...