Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם הטיסות? מישהו מצליח להבין?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 32 דקות, nimrod7676 כתב:

הם גם מחזירים כסף על טיפולים נפשיים שנגרמים על ידי שהייה בערסלנד יותר מדיי זמן?

עד הקורונה הייתי רגיל לטוס פעם בחודש, אני כבר לא עומד בזה .. בקרוב אצטרך פסיכיאטר ..

כמוך כמוני.

טיסה אחרונה הייתה בפברואר כבר מתחיל להרגיש שאני משתגע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, sperial כתב:

ובחזרה לסדר שבועיים בידוד אצל Transporter

אם לופטי לא ישימו לנו ברז, עוד כמה שבועות נהיה בשטומ"צ בחזרה בארץ אחרי ש"נתקענו" יותר זמן מהמתוכנן בגלל הקורונה. לפחות לא היה לנו סגר ומז"א פה נהדר עכשיו, אז אי אפשר להגיד שסבלנו יותר מדי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

ישראייר מפעילה טיסות לאילת. אתה מוזמן לברוח מערסלנד. אבל אני לא אחראי עם מה שמתרחש ביעד.

דרך אגב, משך קקרוב ל-15 שנהנמנעתי מלהגיע לאילת בגלל חוויות ערסים בכמה ביקורים שהצטרפו למזג האויר הקיצי הבעייתי. אבל בפרוס ימי הקורונה, אחרי שביטלתי את הייסה לפולין, נסעתי לאילת ל-3 ימים, והופתעתי לטובה.

הייתי שם שבוע שעבר .. עלה לי יקר מדיי. 750 שקל דוח מערס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט ביבס מצרף אותנו לאינוסיס, ויבטלו את חנוכה.

תלמד לשנן:

Ο Μπιμπι είναι ο βασιλιάς μας για πάντα

תוכל לטוס בכל רחבי הממלכה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ביטול הטיסה על ידי ריינאייר מילאתי טופס בקשת החזר הכסף , והיה כתוב שזה לוקח 20 יום (ימי עסקים מן הסתם) ב17.5.

מישהו זכה לראות בפועל את הכסף בחשבון הבנק בחזרה?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר של נתב״ג לא חזר המראות ונחיתות. אומנם לא היקף הטיסות של פעם אבל לא נראה שנתב״ג משותק לחלוטין:

image.png

אגב, מישהו שם לב שאפשר לעשות סקרין שוט ואז command+c ואז command+v לתוך הפוסט ? שדרוג רציני.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה ימים. ביום ששי הי  סיפור עם השבתה של נתב"ג לשעתיים שתקעה שתי טיסות של וויזאייר לרומניה, כ-90 נוסעים בכל אחת. מספר הנוסעים הפתיע אותי. יש לי חשד שלמשטרת המבודדים תהיה עבודה בעוד שבועיים.

מצד שני, קרוב משפחה טס לניו יורק לפני שבועיים עם יונייטד. 40 נוסעים במטוס של למעלה מ-300 מושבים.

ודרך אגב, מישהו עוקב קצת אחרי flightradar24? מתרחשים שם דברים מעניינים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי לוח הטיסות כבר חודשיים (אולי יותר), נתב"ג בשום שלב לא היה מושבת לחלוטין. היו טיסות מארה"ב לאורך כל התקופה, יש פה ושם טיסות ספורדיות של אלעל וישראייר, ויזאייר חזרו לטוס לפני יותר מחודש כמדומני, טורקיש גם טסו, לופטהנזה התחילו לטוס בתחילת יוני.

בעוד לא הרבה זמן תהיה לי הזדמנות לראות את המצב מבפנים. אני מאוד מקווה שהמיליציה הפרטית של פנחס עידן לא תעשה שרירים, לא בא לי עוד עיכובים עכשיו.

@sperial
מה יש ב-flightradar? חוץ מהמון טיסות מטען מכל חור לכל חור אחר?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין. כל מיני חיבורים מוזרים. מציע לך להתחיל בטיסות של אלעל לפי מספרי זנב. או כל מיני דברים מוזרים שהיו לפחות לפני מספר שבועות, כמו ויזאייר בסן פרנסיסקו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הזיזו לי את הטיסה ביום .. בשעה טובה אני עוד חודש אהיה ביוון.

מישהו יודע אם אני אצטרך בידוד שם?  ישנם דיווחים סותרים.

אין לי בעיה להתבודד חזרה בארץ, השאלה רק מה ביוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה עוד חודש ותדע. הדברים האלה כל כך דינמיים עד שאין שום טעם בהתעמקות בהם כעת. 

ובכל זאת, בדרך כלל אם תחפש בגוגל את המחרוזת "Greece Corona virus" ואז את האתר הממשלתי הרלוונטי או את אתר השגרירות בארץ תמצא מידע עדכני לאותו יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוף בריבוע - האם יש לכם תובנות לחלוק בנושא: כיצד מעבירים שבועיים של בידוד ביתי בכלל, ועם ילדים בפרט. בקרוב נזכה לחוות את החוויה בעצמנו, לכן אשמח לתובנות בעניין.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמיין את המשלוח משופרסל?

אני העברתי את הבידוד שלי מול CF ודומיו, וגם בלעשות כביסה (חדר הבידוד שלי הוא חדר הכביסה). אבל הייתי לבד. היתרון שלכם הוא שהבידוד יהיה משפחתי, אין הפרדה ביניכם. אז כל מה שיש בבית עומד לרשות כולם. לדאוג מראש שיהיה חיבור אינטרנט וטלויזיה, והאמת היא שהייתי מבקש מאיזה קרוב משפחה לצייד את הבית במזון ושאר ציוד חיוני לשבועיים לפני שאתם חוזרים.אני חושש מאד שמדינצ ישראל הולכת להכנס לסגר ברמה כזו או אחרת בשבועות הקרובים, הממשלה עובדת קשה כדי לגרום לכך זנזקק לסגר קשה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרנט ושות' - יש

בן משפחה שיצייד את הבית - אכן סוכם כבר ויגיע כמה ימים לפני הגעתנו להכין את הבית (כבר יש אצלו ימ"ח שלם שביקשתי לרכוש לפני שלושה חודשים בשיא ההיסטריה של הקורונה - למעשה היינו אמורים לחזור כבר אז אבל נתקענו).

השאלה האם יש דברים קטנים שלא חשבתי עליהם מעבר למובן מאליו (אוכל, מים, נייר טואלט וכו').

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שאותו קרוב יעשה סיבוב על הבית כולל כל מיני דברים קטנים כמו לאות שבררזים נפתחים ונסגרים, שיש מים חמים וקרים, שהחשמל תקין ושאין נזילות מים, אולי יבצע טיסת ניסוי על מכשירים חיוניים כמו מקרר ומכונת כביסה.

לוודא שאין איזה בעיה של חשבונות שלא שולמו ושלא מנתקים לכם איזה שירות חיוני כמו גז.

לגבי ציוד, קשה לדעת מרחוק מה יש ומה חסר, במיוחד לצרכים האישיים שלך. מכל מקום, כאמור, דאג מראש למנות קשות, לקצת חלב עמיד ודברים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...