Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם הטיסות? מישהו מצליח להבין?

nimrod7676
 שיתוף
עוקבים 15

פוסטים מומלצים

לפני כמה שבועות דיברו על זה שהשמיים יפתחו למדינות ירוקות כפיילוט - כפריסין, יוון ועוד כמה מדינות נקיות יחסית. 

דיברו על כך שהחל מתאריך 15.6 נוכל לטוס למדינות אלה ללא צורך בבידוד בכל אחד מהצדדים.

לפני שבוע דיברו על דחייה ל1.7 והיום דיווחו בחדשות שאין תאריך. 

הזמנתי טיסה ליוון בתאריכים 8-17.8, 

מישהו יודע לומר מה יעלה בגורלה נכון לעכשיו? 

אין טיסות בכלל? 

יש טיסות עם בידוד בארץ וביוון? 

יש טיסות עם בידוד בחזרה לארץ? 

מישהו מבין מה קורה ויכול להאיר את המצב? 

יש כאן אנשים "מבפנים" שיודעים להגיד מה קורה? 

תודה לכל העוזרים 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

ובחזרה לסדר שבועיים בידוד אצל Transporter

בלמיין את המשלוח משופרסל?   אני העברתי את הבידוד שלי מול CF ודומיו, וגם בלעשות כביסה (חדר הבידוד שלי הוא חדר הכביסה). אבל הייתי לבד. היתרון שלכם הוא שהבידוד יהיה משפחתי, אין הפרדה ביניכם. אז

כדאי שאותו קרוב יעשה סיבוב על הבית כולל כל מיני דברים קטנים כמו לאות שבררזים נפתחים ונסגרים, שיש מים חמים וקרים, שהחשמל תקין ושאין נזילות מים, אולי יבצע טיסת ניסוי על מכשירים חיוניים כמו מקרר ומכונת כ

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מיני טיסות התחדשו, למשל של ויזאייר. לא ברור לי כמה נוסעים יש עליהן.

מכל מקום יולי רחוק, והדברים עוד יכולים להשתנות. סיפור כמו הגימנסיה בירושלים יכול להפוך את ישראל לאדומה מבחינת מדינות אחרות  וגם בהן ייתכנו התפרצויות וסגירת גבולות.

לגבי איגיאן, בדוק את תנאי ביטול הכרטיס. יתכן שהחזר יינתן "לפי חוקי הכרטיס" ובדרך כלל לכרטיסים זולים אין החזר. אבל איני יודע מה אומר החוק היווני ותחת איזה סעיפים החברה תפעל. חוק טיבי בהשעייה, כך שלא ממנו תבוא הישועה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. יש להם שירות לקוחות ביוון. 

בימינו, שיחת טלפון לחו"ל עולה כסף? 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בתכנית הסלולרית שלך. באופן בסיסי השירות לא יקר, אבל כדאי לבדוק לגבי הקוים שלך.

או שתלח מייל. כך התקשורת תהיה מתועדת.

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 55 דקות, sperial כתב:

לגבי איגיאן, בדוק את תנאי ביטול הכרטיס. יתכן שהחזר יינתן "לפי חוקי הכרטיס" ובדרך כלל לכרטיסים זולים אין החזר. אבל איני יודע מה אומר החוק היווני ותחת איזה סעיפים החברה תפעל. חוק טיבי בהשעייה, כך שלא ממנו תבוא הישועה.

לא חושב שיש כרטיס, בוודאי לא באירופה שהחוקים שלו קובעים שבמקרה של ביטול מצד חברת התעופה לא יינתן החזר.

אתה כנראה עם קצת גנטיקה פלסטינית בדם אם אתה מנסה למכור לנו סיפורים על הרעשה ארטילרית פעם שלישית רצוף בגילך.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, sperial כתב:

תלוי בתכנית הסלולרית שלך. באופן בסיסי השירות לא יקר, אבל כדאי לבדוק לגבי הקוים שלך.

או שתלח מייל. כך התקשורת תהיה מתועדת.

שלחתי אימייל, אמרו שיחזרו אליי בין 45 ל-60 ימים. יוונים ..

באתר של רמי לוי תקשורת מצוין ששיחה מחו"ל בעלת תעריף מיוחד ויקר, לא ברור רק לגבי שיחה לחו"ל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם הביטול מגיע מצד חברת התעופה יש החזר או זיכוי שווה ערך.

אבל היי, מה אכפת לו לכתוב? עולה כסף? יש עונש על דברים לא בדוקים?

Furthermore, to assist our passengers with cancelled flights to better adjust their travel plans, especially those who do not want to rebook for a future date at this time, we offer a Credit Voucher of equal value to the ticket purchased, valid for redemption on any future flight within the next 18 months.

הציטוט לקוח מהאתר של חברת התעופה אגיאן, וכפי שניתן להבין, יש הצעה ללקוחות שרכשו כרטיס.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

~

שמור את כל המיילים וקח את זה כפרוייקט ארוך טווח שבסופו הכסף כנראה יחזור.

לעולם המודרני אין הרבה נסיון עם ביטולים המוניים בתנאי מגפה, אבל בחודשים האחרונים רואים מגמה ברורה להחזיר את הכסף מהר אצל חברות שקיבלו סיוע ממשלתי - אלו שלא קיבלו אותו מתנהלות כל אחת בדרכה ובהתאם למצבה. לאמא שלי היה כרטיס עם טרנסאוויה (לואו-קוסט מקבוצת KLM ואייר-פראנס) שבוטל חודש לפני והטיפול בהחזר היה מהיר ויעיל, לפחות עד שנתקע בחברת האשראי הישראלית. במקרה שלך הייתי מצפה שאגיאן מיד יכתבו משהו על הנושא ואז יציעו ואוצ'ר או החזר אחרי שבוע-שבועיים, אבל ליוונים אכן יש נטיה לקחת דברים לאט.

למען הפרוטוקול, הייתי מוציא להם מייל תזכורת מדי חודש עם בקשת החזר מנומסת, ואחרי חצי שנה לוקח את השלוחה הישראלית (אם ישנה) לתביעות קטנות. סביר להניח שבשלב מסויים האסימון יפול ומשהו שם יתחיל לזוז, עם או בלי קשר לפעולות שלך. בכל אופן, כרגע מוקדם מדי לדאוג.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לנו ראייןאייר ביטלו טיסה לקפריסין אבל הם במפורש כתבו שהם מזכים בכסף או קרדיט 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם מחזירים כסף על טיפולים נפשיים שנגרמים על ידי שהייה בערסלנד יותר מדיי זמן?

עד הקורונה הייתי רגיל לטוס פעם בחודש, אני כבר לא עומד בזה .. בקרוב אצטרך פסיכיאטר ..

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ישראייר מפעילה טיסות לאילת. אתה מוזמן לברוח מערסלנד. אבל אני לא אחראי עם מה שמתרחש ביעד.

דרך אגב, משך קקרוב ל-15 שנהנמנעתי מלהגיע לאילת בגלל חוויות ערסים בכמה ביקורים שהצטרפו למזג האויר הקיצי הבעייתי. אבל בפרוס ימי הקורונה, אחרי שביטלתי את הייסה לפולין, נסעתי לאילת ל-3 ימים, והופתעתי לטובה.

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, nimrod7676 כתב:

עד הקורונה הייתי רגיל לטוס פעם בחודש, אני כבר לא עומד בזה .. בקרוב אצטרך פסיכיאטר ..

ממליץ ללכת ככה או ככה.

ומקסימום, one way ticket

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, nimrod7676 כתב:

אם אתה ממש סובל, לופטהנזה מתחילים לטוס היום. טיסה ראשונה נוחתת בארץ בעוד שעה. תוכל לשבת וללגום קפה מיט שלאגזאנה על הקודאם.

חזיר דיזל

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ובחזרה לסדר שבועיים בידוד אצל Transporter

• מצחיק 1

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף