Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לרכישת רכב עד 20 אלף שח

יצחק אבוחצירא
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה לקנות רכב עד 20 אלף שח

אלו הדברים שהכי חשובים לי - כמובן ביחס למחיר

1. מקסימום אמינות - הדבר הכי חשוב לי זה רכב עם סטיגמה חיובית בכל מה שקשור למוסכים. רכב שבגדול רואה מוסך אך ורק בטיפולים.

2. אני צריך רכב שישמש אותי גם לחיים הפרטיים לכן חשוב שהרכב כן ייראה עם נראות פחות או יותר טובה, אבל מצד שני זה רכב שאני אמור לעשות איתו גם משלוחים כך שחשוב שהוא לא יהיה מיני אלא בסדר גודל של משפחתית שמסתדרת טוב עם רחובות צפופים.

3. מאחר ואני עצמאי - חשוב לי רכב שצורך כמה שפחות דלק.

אשמח לכמה אופציות ולא לאחת. מעבר למה שכתבתי פחות משנה לי נפח מנוע וכדומה, אבל כמובן שלא יהיה רכב שבעליות של ירושלים לא מצליח לעבור את ה70 אלא רכב שיכול לתת יותר מזה בלי שאצטרך לקרוע אותו.

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את הסיפור על האברך האביון שפנה לשדכן וביקש כלה שתהיה נאת מראה, חסודה, חסכנית, צייתנית, משושלת מכובדת ועם נדונייה שמנה. 

אין שילוב של דרישות רבות ומנוגדות כפי שציינת בתקציב צנוע. 

אם אתה שבוי בסטיגמות של "רכב שבגדול רואה מוסך אך ורק בטיפולים" אין כזה ב-20,000 שגם יראה טוב, גם לא יהיה קטן וגם חסכוני.

עליך להתפשר בדרישות, לתעדף אותן או להגדיל תקציב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, orankohn כתב:

אתה מזכיר לי את הסיפור על האברך האביון שפנה לשדכן וביקש כלה שתהיה נאת מראה, חסודה, חסכנית, צייתנית, משושלת מכובדת ועם נדונייה שמנה. 

אין שילוב של דרישות רבות ומנוגדות כפי שציינת בתקציב צנוע. 

אם אתה שבוי בסטיגמות של "רכב שבגדול רואה מוסך אך ורק בטיפולים" אין כזה ב-20,000 שגם יראה טוב, גם לא יהיה קטן וגם חסכוני.

עליך להתפשר בדרישות, לתעדף אותן או להגדיל תקציב. 

כמו שכתבתי אני מתייעץ לגבי רכב ביחס למחיר - כלומר כל הדרישות הן כמובן המקסימום ביחס למחיר. ברור לי שרכב של 20k לא ייתן לי יתרונות של רכב שעולה 80k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדאי שתגדיר מה יותר חשוב לך ומה פחות. להגדיר שהכל חשוב בתקציב כזה לא מאפשר לענות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

אז כדאי שתגדיר מה יותר חשוב לך ומה פחות. להגדיר שהכל חשוב בתקציב כזה לא מאפשר לענות.

זה סדר העדיפויות שלי:

הדבר הראשון שחשוב לי זה אמינות כמה שאפשר

הדבר השני שחשוב לי צריכת דלק טובה

הדבר השלישי רכב לא קטן מידי ולא גדול מידי, משהו בין לבין

ואני מבהיר לא מחפש לרקוד על כל החתונות בו זמנית, מה שאני מחפש סך הכל זה רכבים שיהיו הכי קרובים למה שאני צריך. לא מדובר פה בקריטריונים נוקשים, זה מה שאני מחפש, אבל כמובן בהתאם לתקציב ולשנתון וכו

עריכה אחרונה על ידי יצחק אבוחצירא
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש ניסאן נוט, קיה פורטה, מיצובישי לנסר. אל תצפה לצריכת דלק מוצלחת במיוחד באף אחת מהן. חפש את הרכב הכי שמור. אולי גם שברולט סוניק סדאן יכולה להיות אופציה - אני לא מכיר בכלל, אז זו לא המלצה בשום צורה שהיא. לדעתי היא מאוד זולה, נס לחפש עליה חוות דעת.

ידני עם צריכת דלק עדיפה משמעותית אפשר לחפש סיטרואן C3 פיקאסו דיזל, למרות מוניטין האמינות. אבל צריך למצוא אחת שלא הגיעה לירח עדיין מבחינת ק"מ, לא בטוח שיש כאלו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, levy כתב:

טויוטה אאוריס הצ'בק,ניסאן נוט,הונדה סיויק האצ'בק,ניסאן אלמרה,מיצובישי אטראז',

אפשר להבין מה הקשר לבקשות של פותח השרשור?

או לפחות לקבל דעה מפורטת ולא רשימת רכבים שרובם בכלל לא בתקציב שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק סדאן

זריזה, חסכונית יחסית לקטגוריה ואמינה כמובן.

שנתון 06-08 תיכנס בתקציב

עריכה אחרונה על ידי Danielmalka16

(Daihatsu Sirion 07 (SOLD

(Mazda 3 Active 08 (OWN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמי 2008 2009 יש גיר רובוטי החד מצמדי ( וכל מה שנלווה אליו ). לקראת סוף 2009 החזירו את הגיר האוטומטי הפלנטרי. חוץ מהנושא הזה אמינה יחסית, נוחות ממוצעת ולא מעבר. הרובוטית יותר חסכונית מהאוטומטית הרגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...