Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע מה עלה בגורלן של עשרות/ מאות מכוניות נטושות בחניון תת קרקעי בקריית שדה התעופה?

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, 

לפני כ-4 שנים שכרתי מכונית מאחת מהחברות באיירפורט סיטי. 

לאחר יומיים כשהחזרתי את הרכב נתקלתי בהמון מכוניות כשמרביתן היו מאזדה 3 סדאן מהדור הראשון כשהן מעלות המון אבק והן פשוט נראו נטושות ועזובות. 

היו שם בין היתר גם רכבי פורד פוקוס מהדור השני ואפילו יצא לי לראות שם פיג’ו 407 אחת. 

למישהו יש מושג מדוע הן ננטשו כך? 

מה עלה בגורלן? 

תמונות אעלה מחר. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברים,

לאור העובדה שמצאתי את התמונות רק עכשיו, הנה התמונות שממחישות כמות גדולה מאוד של רכבים נטושים ואשמח שמישהו יסביר מדוע הרכבים ננטשו כך ומה עלה בגורלם.

ityb0jytaonm.jpg

qw1xgzwzyqn4.jpg

cvimdj0zbznj.jpg

ezmetcz4xxgg.jpg

4mczt2nuti4z.jpg

izkox4yitylt.jpg

2mqi2y5a2vto.jpg

ge5nzitndd30.jpg

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני משער שמדובר ביוצאות ליסינג והשכרה שעשו יותר מדי ק"מ או פיתחו תקלות אקזוטיות ברמה שאפילו הסוחרים לא רצו אותן. אז החברה כנראה השאירה אותן כתורמות איברים, החנתה אותן במשך שנים בחוץ, ואז גררה באיזשהו שלב אל החניון הזה. במקרה של מאזדה, סביר להניח שאחרי שטיפה קצרה אפשר אפילו להביא אותן כרכב חלופי ללקוח כשהאוטו שלו בטיפול.

מוזר לאללה לראות דברים כאלה בישראל, אבל גם ניכר שרובן משומשות היטב ולא סתם נשכחו בחניון של הבונדד עקב חוסר קונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי במשרד הרישוי על כמה מאזדות(במאגר הפתוח עכשיו החדש) ונראה שהן בבעלות פרטית והן בלי טסט חלקן כמה חודשים חלקן שנה.

• אהבתי 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eyalkar כתב:

העמדת רכבים תקופה ארוכה בחניון מקורה מסוג זה,
בוודאי מצריך עלות אחסון יקרה מאוד.

יתכן שהם כבר שילמו על כמות מקומות מסויימת תחת הסכם הזכיון בשדה אבל אין להם צורך בכ"כ הרבה מכוניות כרגע, אז גררו את הגרוטאות האלה מאיזה מגרש אחסון סמוך ע"מ שהמקומות הריקים לא יתפסו ע"י עוברי אורח מזדמנים. הרי במקום נחשק כמו זה, שום חבלול לא יעצור את הישראלי המצוי והנחוש.

די ברור שהן לא צברו את כל האבק הזה באותו חניון מקורה. השאלה היא איך הן הגיעו לשם, מתי ומדוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

horror story,

מוזר מאוד, אולי מדובר בסוג של לימון?

שאלה, לזכרוני היה סיפור כשהייתי ילד, על משלוח של מאזדות 3 שנפלו לים - לא זוכר אם אכן זה היה מאזדות 3 או אכן קרה,

אך זכור לי שיחות של אנשים על זה,

אולי מדובר ברכבים עם בעיה כל שהיא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו באמת היתה ספינה שנשאה מאזדות חדשות.
למיטב אף מכונית לא נפלה לים, הספינה נטתה על צידה וכנראה שחלק מהמכוניות נטבלו במי הים, חלק גדול מאוד מהן לא ניזוק נזק ישיר מהים אבל במאזדה החליטו להשמיד את כל המכוניות שהיו על הספינה במפעל ייעודי:

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ozal5 כתב:

horror story,

מוזר מאוד, אולי מדובר בסוג של לימון?

שאלה, לזכרוני היה סיפור כשהייתי ילד, על משלוח של מאזדות 3 שנפלו לים - לא זוכר אם אכן זה היה מאזדות 3 או אכן קרה,

אך זכור לי שיחות של אנשים על זה,

אולי מדובר ברכבים עם בעיה כל שהיא?

קשה לי להאמין שלרכבים האלה יש קשר לנזקי אותה ספינה, אם אכן היה אירוע שכזה. 

מדובר ברכבים שקיבלו רישוי כדת וכדין ולאחר בדיקה קצרה מתברר שהרכבים האלה נוסעים היו עם טסט. 

מעניין אותי לדעת מי היו הבעלים של הרכבים האלה ומדוע הושבתו תקופה כל כך ארוכה. 

לפני 8 שעות, ArikB כתב:

הרכבים עדיין שם? 

כנראה שלא אם מתברר שחלק מהרכבים עם טסט בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...