Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5000 ק"מ עם פיקנטו GT Line - שרשור אחזקה.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה שאתה נהנה, וזה חשוב.

הפיקנטו הזו נראית טוב, לדעתי בין היפות בקטגוריה, במיוחד בגרסת הGTline 

אבל אני פשוט לא מתחבר ל'ספורטיביות' שמנסים למכור איתה, כי זה מגוחך מבחינתי, היגוי טוב יותר או לא, מדובר עדיין במנוע צנום וגיר 4 הילוכים מיושן, בגרסה ידנית עם מנוע טורבו זה יכול להיות רכב זריז ומהנה יותר.

סתם שאלה כי לא ראיתי שציינת, האם זהו הרכב הראשון שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

נראה שאתה נהנה, וזה חשוב.

הפיקנטו הזו נראית טוב, לדעתי בין היפות בקטגוריה, במיוחד בגרסת הGTline 

אבל אני פשוט לא מתחבר ל'ספורטיביות' שמנסים למכור איתה, כי זה מגוחך מבחינתי, היגוי טוב יותר או לא, מדובר עדיין במנוע צנום וגיר 4 הילוכים מיושן, בגרסה ידנית עם מנוע טורבו זה יכול להיות רכב זריז ומהנה יותר.

סתם שאלה כי לא ראיתי שציינת, האם זהו הרכב הראשון שלך?

תודה,

לא,

נהגתי כדיילי בכמה רכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה ענה לי על השאלה, אבל אתה יכול גם לא לענות אם אתה לא רוצה.

השאלה שלי הייתה האם זה הרכב הראשון שאתה הבעלים שלו?

לנהוג כדיילי ברכבים אחרים יכול להיות גם שהרכב עבר אליך מההורים, חלקת עם האחים או שזה רכב מהעבודה...

לרגע לא חשבתי שבגיל 23 עלית לראשונה על ההגה, כשאתה רשום לפורום 7 שנים.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחזיק פיקנטו כבר שנה ושלושה חודשים, לא את דגם הספורט (בסוכנות רצו תוספת של 7 אלף שח, לא ראיתי הצדקה).

לדעתי הרכב באמת נעים לנסיעה, אמין, יחסית מאובזר, הכיסא מאוד נוח.

בסך הכל אני חושב שזה הרכב האידיאלי לצעירים שצריכים להגיע מנקודה A לנקודה B במינומום החזקה ותקלות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, EliC25 כתב:

לא חושב שזה ענה לי על השאלה, אבל אתה יכול גם לא לענות אם אתה לא רוצה.

השאלה שלי הייתה האם זה הרכב הראשון שאתה הבעלים שלו?

לנהוג כדיילי ברכבים אחרים יכול להיות גם שהרכב עבר אליך מההורים, חלקת עם האחים או שזה רכב מהעבודה...

לרגע לא חשבתי שבגיל 23 עלית לראשונה על ההגה, כשאתה רשום לפורום 7 שנים.

באופן פשוט, כן, היו לי עוד שלושה רכבים בבעלותי,

פולו 1.4 - 01׳

סיטרואן סי 1 - 13׳

הונדה סיוויק 1.8 - 08׳

כולן היו בבעלותי בתקופות שונות, עם הסי 1 ביליתי רוב השירות, הפולו לפני והסיוויק לתקופה קצרה.

את הפולו הייתי מתחזק בעצמי עד השלב שבו כבר לא היו לי הכלים לכך, או, הייתה תקלה ״מעבר ליכולת שלי״,

למען האמת את הפולו רכשתי על מנת להתנסות קצת ברכב ישן ובתחזוקה עצמית, עד גבול הידע שלי.

הסיוויק הייתה לתקופה הקצרה ביותר (4 חודשים) מנוע הרכב זכה ל-״טחינה״ לצערי, אך הרכב נרכש בסכום נמוך מאוד מבן משפחה שהחליף (הרכב נרכש ב-1000 ש״ח - ידענו שהמנוע תקול).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי מאוד לקרוא את השרשור והסקירה - זה סוג הרכבים שיש לי סלידה ממנו בגלל שרוב רוכשיו באמת נוטים לבלבל בין המילה לספורט למה שהרכב הזה הוא באמת - מיני עם התנהגות כביש משופרת. 

ולא, אתה שונה! 

אתה צעיר! אתה נבון מקריאה של הסקירה שלך ואתה מבין בדיוק מה קנית אבל אתה גם יודע להנות מזה!

ובאמת כשרואים את הרכב הזה הוא בהחלט נראה כמו משהו ששייך לעולם הGT או הGTI ואני מאמין שבאמת אם היה מגיע עם מנוע ה1T בין זה לבין UP GTI - תשמע, הפיקנטו הזאת יותר רכב בעיני!

אני חולה על קטגוריית המיני גם על אלו שמגיעות עם 60-65 כוחות סוס - יש בהן חדוות נהיגה ואפשר להנות מהן במהירויות חוקיות בזמן שברכבי ביצועים אתה כנראה תירדם משעמום באותו הטווח. 

חג שמח!

• מעניין 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנאה אישית לא מצאתי ברכבים הללו (60-70 כ״ס).

גם בכביש מפותל בסיבובים אכן נחמד, אבל כשיש עליה ההנאה או תאוצה ההנאה הופכת לבאסה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, tepic כתב:

כמו שכבר נרמז לך כאן קודם, הפיקנטו עם היגוי חביב לקטגוריה שלה אך זהו זה. הקשר בינה לבין "ספורט" או היגוי מעולה הוא... פשוט לא נכון.

זה כמו מיצובישי לנסר קלאסיק - מתלים נוקשים, הגה חד, וכל זה עם מנוע SOHC עם 98 כ"ס וגיר אוטומטי 4 הילוכים. העיקר ההגה של מומו (וביצועים של יודל'ה).

• מצחיק 2
  • מעניין 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, lanosforce כתב:

נהניתי מאוד לקרוא את השרשור והסקירה - זה סוג הרכבים שיש לי סלידה ממנו בגלל שרוב רוכשיו באמת נוטים לבלבל בין המילה לספורט למה שהרכב הזה הוא באמת - מיני עם התנהגות כביש משופרת. 

ולא, אתה שונה! 

אתה צעיר! אתה נבון מקריאה של הסקירה שלך ואתה מבין בדיוק מה קנית אבל אתה גם יודע להנות מזה!

ובאמת כשרואים את הרכב הזה הוא בהחלט נראה כמו משהו ששייך לעולם הGT או הGTI ואני מאמין שבאמת אם היה מגיע עם מנוע ה1T בין זה לבין UP GTI - תשמע, הפיקנטו הזאת יותר רכב בעיני!

אני חולה על קטגוריית המיני גם על אלו שמגיעות עם 60-65 כוחות סוס - יש בהן חדוות נהיגה ואפשר להנות מהן במהירויות חוקיות בזמן שברכבי ביצועים אתה כנראה תירדם משעמום באותו הטווח. 

חג שמח!

חג שמח אדון DS, שמח שהצלחתי לעקוף את השרשור שלך בראש הפורום למספר שניות עד ששוב השרשור שלח אותנו למטה 😂

ושוב לצערי אין לי הסבר מה השיקול לא להביא את ה-1T, 

היגוי טוב ומנוע טורבו, יכל להפיק קצת יותר פאן ממנוע חלש עם 80+ כוחות סוס.

אבל במדינה שיבואנים לא מביאים את היאריס GR ורכבים דומים,

לא אצפה שיביאו רכב חלש יותר עם מנוע 1T כמיני,

כי עדיף לחלוב את הלקוח על מנוע וגיר ישנים, במקום לתת מעבר,

ולא, זה שנתנו הרבה אבזור בסכום של 86,000 אלף ש״ח, זה לא נחשב ״לתת מעבר״, הייתי מוותר  על כמה דברים ברכב, בשביל איזה טורבו קטן, צמיגים ספורטיבים וברקסים משופרים.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בתמכור רכב מיני עם מנוע טורבו, הפנדה הייתה יקרה ונכשלה במכירות.

הטווינגו אולי אם הייתה עם סמל אחר הייתה מצליחה שכן הייתה זריזה למדי.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ozal5 כתב:

לא אצפה שיביאו רכב חלש יותר עם מנוע 1T כמיני,

כי עדיף לחלוב את הלקוח על מנוע וגיר ישנים, במקום לתת מעבר,

ולא, זה שנתנו הרבה אבזור בסכום של 86,000 אלף ש״ח, זה לא נחשב ״לתת מעבר״, הייתי מוותר  על כמה דברים ברכב, בשביל איזה טורבו קטן, צמיגים ספורטיבים וברקסים משופרים.

סביר להניח שאם הייתה מגיעה פיקנטו עם מנוע ליטר טורבו, המחיר היה כבר די קרוב לסופר מיני כלשהי. מניח שהמחיר היה מתקרב לאיביזה.

גם תמורת עיצוב ואבזור, אני מתקשה לראות איך פיקנטו הייתה מתחרה באיביזה אם היו נמצאות בטווח מחירים דומה.

אגב, 86 אלף ש"ח או 86,000 ש"ח, לא 86 אלף אלף.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ozal5 כתב:

חג שמח אדון DS, שמח שהצלחתי לעקוף את השרשור שלך בראש הפורום למספר שניות עד ששוב השרשור שלח אותנו למטה 😂

חג שמח אדון GT! 

פעם הבאה תקנה צרפתיה - תאמין לי שאתה תהיה בראש התור - לא בטוח אבל שאתה תשמח על זה 😂

😳

בוקר טוב אדון שוקו!

בוקר טוב, אדון שוקו! 

מה נעששהההההה? אולי נלך לבקר? 

חבר שלנו אדון, שוקו אחר. 

שוקוווו שוקו שוקוווווו

• מצחיק 6

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2020 בשעה 17:48, ozal5 כתב:

שמעתי המון דעות שאומרות ״אני רק קורע את הניילון ומחכה לרכב באולם התצוגה, בשביל זה אני רוכש חדש״, אך אותם אנשים לא מחשבים את הורדת השווי ברגע בו הם יוצאים מאולם התצוגה

ברור שמחשבים, פשוט הם עדיין רוצים את החוויה הזו ומעדיפים גם לשלם עליה יותר. אם לא היו אנשים שמחפשים את החוויה של החדש ומוכנים לשלם עליה אז קונים כמוך לא היו נהנים מרכב כמעט חדש במחיר סבבה. :)

אחלה סקירה, תהנה מהרכישה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2020 בשעה 15:22, BRAVO30 כתב:

קשה לי להאמין שהבחור עם הספארק הידנית מודל 2011 ייתן בראש לפיקנטו, אפילו שאוטומטית, הגיר שלה לא עצל בכלל, הוא פשוט עם 4 הילוכים שזה לא לעניין. היא מרגישה יחסית נמרצת, שוב, בשביל רכב מיני ולא משהו שקרוב אפילו להיות ספורטיבי.

הבחור עם הספארק 2011 צודק. הספארק הישנה זריזה וכיפית יותר מכמעט כל רכבי המיני החדשים והישנים.
כל זה בהנחה ורכב מיני = משהו שמביא אותך מA ל B ותו לא, והציפיות צריכות להיות בהתאם. הפיקנטו קצת יותר נוחה, וקצת יותר עגלה (בגרסה האוטומטית). לא אומר כלום לגבי ההנאה מנהיגה עליה, כרכב מיני.

מה שחשוב זה שהרכב יתן לפותח השרשור חיוך על הפנים, ונראה שזה המצב :)
מבחינת סחירות אגב, פיקנטו זה מקרה קיצוני. אפשר למכור בארץ פיקנטו במצב סביר ביום של פרסום המודעה, בלי לרדת שקל מהמחירון (סיפור אמיתי).
נראה מתאים לדרישות שלו, לא להיכנס לירידות ערך מוגזמות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...