Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עד 14 אלף ש״ח.

Tommy
שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, בעל יונדאי אקסנט 2002, כרגע עובד עם הרכב בנסיעות בין עירוניות, אתם בטח מתארים לעצמכם איזה סיוט זה..

אז ככה אני לא מבין יותר מידי ברכבים, פה ושם המליצו לי על רכבים שאציין בהמשך, העדפתי להתייעץ פה כדי לקבל עזרה מקצועית :)

תקציב: 7~14 (15 בלחץ)

אוקיי אז ככה בתאכלס המליצו לי על מכוניות מיני כמו יאריס פיקנטו i10 ועוד כמה דומות ואחרי שפחות או יותר התחלתי להבין במה מדובר התחלתי לחשוב שאני בכיוון של סופר מיני,  אני  מחפש רכב שלא יהיה רועש ורועד, שאני לא ארגיש את הרצפה שאני נוסע, שיעלה על כביש מהיר בכיף ולא יקרטע כי יצא לי להרגיש הרבה יותר חזק ומהיר ממכוניות מיני שנפגשתי איתם בכביש המהיר, מבחינה ויזואלית רק שלא יראה דגם מיושן מידי בסגנון ידיות סיבוב לחלונות.

בכל מקרה מדובר ברכישת רכב יד שניה, אין לי מושג מה עדיף ליסינג או מאדם פרטי.

תודה רבה לכולם מקווה לרכוש רכב בזכותכם במהרה !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זריזות זאת עיקר הדישה הייתי בודק מזדה 2 עדיפות לרמת איבזור דינמיק ולא אקטיב, הדינמיק לא רק מאובזרת יותר אלא גם בטיחותית יותר עם 6 כריות אוויר לעומת 2 באקטיב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yulianx כתב:

אם זריזות זאת עיקר הדישה הייתי בודק מזדה 2 עדיפות לרמת איבזור דינמיק ולא אקטיב, הדינמיק לא רק מאובזרת יותר אלא גם בטיחותית יותר עם 6 כריות אוויר לעומת 2 באקטיב.

בתקציב שלו נורא קשה למצוא מאזדה 2 במצב טוב דינמיק זה בכלל סיפור של עליה של עוד 40% בתקציב.

אני רק רוצה לשאול למה דווקא סופרמיני? אם הנסיעה שלך היא בעיקר בין-עירונית יש אופציות שמתאימות יותר טוב לנסיעה שלך בקטגוריית המשפחתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שייעצתי בדקתי מה קורה ביד 2, יש דינמיק אחת מעניינת והשאר אקטיב עם ק״מ של פחות מ 20 אלף לשנה ממודל 2010, אמנם במחיר גבוה ב אלפיים שקל בערך מגבול העליון אך זה עוד לפני משא ומתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קורסה 5 דלתות נמכר במחירים סבירים. הרכב הוא 100 כ"ס. וידני -85כ"ס בדגם עם שלוש דלתות. רנו קליאו גם נכנס בתקציב הזה בשנתון 2012-2010.

גם שברולט ספארק נכנס בתקציב ויש הרבה מהם ותוכל לבחור באחת הכי שמורה.

שלושתם רכבים ידניים יחסית אמינים. כך בחשבון קריסות קלות בחלקים רגישים שכמעט לכל רכב יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

לפני שייעצתי בדקתי מה קורה ביד 2, יש דינמיק אחת מעניינת והשאר אקטיב עם ק״מ של פחות מ 20 אלף לשנה ממודל 2010, אמנם במחיר גבוה ב אלפיים שקל בערך מגבול העליון אך זה עוד לפני משא ומתן.

פחות מ20 אלף לשנה זאת אמירה יפה לרכבים בני 10 באזור ה200 אלף ק"מ.

מאזדה כבודה במקומה מונח אבל 200 אלף ק"מ ו10 שנים זה כבר בלאי טבעי לא קטן לדעתי אם הוא יחפש אקזמפלר סביר ומטופל עם לפחות 140 אלף ק"מ רכב כזה יעלה לו כבר באזור ה19-20 שזה כבר הרבה מעבר לתקציב שלו. (7~14).

אישית הייתי מדייק יותר טוב את הדרישות שלו ומחפש רכב יותר מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התקציב שיש לפותח השירשור ולכן גיל הרכבים יהיה בהתאם.

אם יש לך רעיון לרכב מתאים יותר תציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, gkiler כתב:

בתקציב שלו נורא קשה למצוא מאזדה 2 במצב טוב דינמיק זה בכלל סיפור של עליה של עוד 40% בתקציב.

אני רק רוצה לשאול למה דווקא סופרמיני? אם הנסיעה שלך היא בעיקר בין-עירונית יש אופציות שמתאימות יותר טוב לנסיעה שלך בקטגוריית המשפחתיות

לא מקובע ספציפית על הסופר מיני, אני פשוט נורא מבולבל ולא יודע מה לבחור..

חברה אשמח אם אתם רואים גם משהו שיכול להתאים ביד 2 לצרף פה קישור או לשלוח לי בפרטי..

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...