Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי כבר [או: שרשור פריקה על תרבות החניה בישראל]

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזבו שהאנשים מבינים או לא מבינים אבל זריקת ז%ן מהמשטרה זה מה שהיא מקומם.

לפי החוק פגיעה ברכוש של הזולת הינה עבירה פלילית אבל המשטרה לא מתפקדת.

ולפני כמה ימים דיברתי עם בוחן תנועה שאמר לי שאם לא היו נפגעים בתאונה אז 

הוא לא טורח לבוא בכלל..

אז מי אמור לחקור את האירוע ולמצוא אשמים בו?  מי אמור לשים את הנהג האשם לכלא על זה שהוא נסע באדום???

אנשים לא חייבים לכבד את הרכוש של אחרים..  המשטרה חייבת לאכוף את זה ואז

תראו איזה פלא,  כל אחד שדופק רכב של מישהו אחר יחשוב פעמים לפני לברוח.

כי מה לעשות שלשבת בכלא 24 שעות ולעלות לדין זה לא כלכך כיף.

תמיד אומרים שהדג מסריח מהראש, ובארץ התרבות מסריחה מהממשלה שזורקת

ז%ן על כולם ועל החוקים.

העובדה היא שלא צריך להשלים עם תרבות חרא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אויש, רכב נדיר שמה רכב נדיר. אנשים פה מדברים שטויות. "תקנה לעצמך סובארו DL שנת 92 וסע איתה כל יום ומדי פעם תבדוק שהשטח פנוי ותוציא את הבוגאטי". זה לא משנה אם זה מיאטה או טויוטה סופרה. לי יש הונדה סיוויק שנת 93' ידנית וסובארו אימפרזה 2006 מנוע 2000 ידניות ושתיהן במצב קוסמטי מדהים. אנשים כמו הפלונית אלמונית הזאת צריכים לעמוד לדין. אני לא מבין איך היא אפילו לא יוצאת להסתכל, מבחינתה לא היה ולא נברא. אנשים כאלה הם מה שרע ורקוב בחברה שלנו. לא אתפלא אם היא בעצמה נסעה על רכב שהוא חבוט מכל הצדדים ממכוניות אחרות שהיא פגעה וברחה. המשטרה לא תעשה כלום.... בטח לא בתקופה כזאת, לא שבתקופה אחרת כן...

מבאס. אנחנו פורום של חובבי רכב, כמו חובבי אספנות שיודעים שברגע שפריט ניזוק הוא מאבד מערכו, כן. וכן, בארץ זה יקר. זה לא משנה אם בבריטניה אותו רכב עולה 20 שקל. כאן זה יקר, כאן אנשים משקיעים כסף. מבאס לחזור לרכב שלך ולראות שמישהו ז**ן אותך מאחורה ואפילו לא טרח להשאיר פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אין תרבות של נהיגה ואין תרבות של חנייה. 90 אחוז מהנהגים\נהגות לא מצייתים לכללים, נדחפים\עוברים באדום\שמים *ין על החוקים.

כנ"ל בחניות. אין התחשבות, חונים צמוד, חונים לא בסימונים על הכביש, פותחים דלתות בלי להתחשב ברכב שליד, ואל משנה אם זה רכב חדש או ישן.

אי אפשר לחנך כ"כ הרבה אנשים וחבל, צריך פשוט לנסות ולשמור כמה שיותר על הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Maximiliano כתב:

אויש, רכב נדיר שמה רכב נדיר. אנשים פה מדברים שטויות. "תקנה לעצמך סובארו DL שנת 92 וסע איתה כל יום ומדי פעם תבדוק שהשטח פנוי ותוציא את הבוגאטי". זה לא משנה אם זה מיאטה או טויוטה סופרה. לי יש הונדה סיוויק שנת 93' ידנית וסובארו אימפרזה 2006 מנוע 2000 ידניות ושתיהן במצב קוסמטי מדהים. אנשים כמו הפלונית אלמונית הזאת צריכים לעמוד לדין. אני לא מבין איך היא אפילו לא יוצאת להסתכל, מבחינתה לא היה ולא נברא. אנשים כאלה הם מה שרע ורקוב בחברה שלנו. לא אתפלא אם היא בעצמה נסעה על רכב שהוא חבוט מכל הצדדים ממכוניות אחרות שהיא פגעה וברחה. המשטרה לא תעשה כלום.... בטח לא בתקופה כזאת, לא שבתקופה אחרת כן...

מבאס. אנחנו פורום של חובבי רכב, כמו חובבי אספנות שיודעים שברגע שפריט ניזוק הוא מאבד מערכו, כן. וכן, בארץ זה יקר. זה לא משנה אם בבריטניה אותו רכב עולה 20 שקל. כאן זה יקר, כאן אנשים משקיעים כסף. מבאס לחזור לרכב שלך ולראות שמישהו ז**ן אותך מאחורה ואפילו לא טרח להשאיר פרטים.

צודק באלף אחוז, וסתם לפרוטוקול - לא היית רחוק בתיאור של הרכב שלה.

90535526_10221980408762083_2053759202379169792_o.jpg.814863f5a02ade93ea9dc87927ae3399.jpg

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברו לי המספר מקדימה , שפשפו לי את הטמבון , נתנו לי מכה רצינית מעל הגלגל והורידו לי צבע (נזק של 700 שקל) ואלוהים יודע מי עשה את זה.

אישתי ראתה נהג משאית בשכונה שעשה רוורס ושבר למישהו את המראה , הוא ירד מהמשאית ניסה להכניס את המראה וברח. 

זה תרבות.תרבות של אי לקיחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכיר לי סרטון שצילמתי לפני איזה שנתיים

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156151541762929&id=134414062928

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנים רבות.....פעם היה, מוצר מגומי (מכוער להפליא) שנקרא "רוכבי פגוש"   bumper guards  משהו דומה לזה 

Image result for bumper guards for cars

היום, אם אין מנוס, אפשר להוסיף קצת יותר קוסמטי משהו כזה:

24_1_71485c6b-4ffd-497d-9a30-f8ec30e1cbea_1024x1024@2x.jpg?v=1579576869Image result for bumper guards for cars

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מקנא בבן אדם שידפוק לי את הרכב בטמבון. לא כי אני חו"ח ארביץ לו או משהו, פשוט באותה המידה הוא יכל להשתפשף בברז כיבוי. את הסימנים אצלי אפשר בקלות להוריד ע"י שיוף וצביעה נקודתית בספריי שחור מט, אבל הוא יצטרך לתקן את הטמבון שלו אצל פחח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

אני לא מקנא בבן אדם שידפוק לי את הרכב בטמבון. לא כי אני חו"ח ארביץ לו או משהו, פשוט באותה המידה הוא יכל להשתפשף בברז כיבוי. את הסימנים אצלי אפשר בקלות להוריד ע"י שיוף וצביעה נקודתית בספריי שחור מט, אבל הוא יצטרך לתקן את הטמבון שלו אצל פחח.

אתה מזכיר לי את ימי ה 244 שהיתה לי תקופה קצרה, נסעתי ביום גשום קלות, ואוטבוס חתך אותי ונכנס לתחנה. בלמתי בעוצמה ונעלתי את הגלגלים כך שהחלקתי ישירות לתוך פינתו השמאלית ופגעתי בו עם הפינה הימנית של הרכב. הנזק לוולוו היה קמט מעצבן ושריטה עמוקה במכסה המנוע, כיפוף קל בקצה הכנף ואילו באוטובוס - קרע ארוך ואקורדיון פח  בכל הפינה השמאלית עד קשת הגלגל .

היו ימים שוולוו היתה טנק על גלגלים. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, kobi_g כתב:

נראה פתרון מושלם!

לא שאני רוצה לפגוע ברכוש של אחרים חלילה, רק משהו קטן שיעורר את תשומת ליבם...

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...