Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק ההון

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מומחה לעניין אבל בגדול כן, בברנט לא הייתה אנומליה כזאת. 

אתה יכול לחפש תעודות סל על WTI ותראה שנגיד, בתוקפה של חצי שנה, הן לא ירדו באחוזים את הירידה שהמחיר המצוטט ירד.

אגב בקנדה המחיר כבר שלילי לפי מה שהבנתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך מצב כזה אפשרי? מה המשמעות והאם זה באג?
spacer.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאר ממשיכה להוציא נפט, ואין דורש.
לחברה שמפיקה את הנפט אין מקום אחסון אינסופי, היא חייבת להיפטר ממנו. זה יכול להוביל למצב שהיא תשלם לאנשים שיקחו ממנה את הנפט - מחיר שלילי.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו יאללה, מי צריך את ים המלח המתייבש- בואו נעזור לחברים שלנו מUSA ונמלא אותה בנפט :-)

ובנימה רצינית, ניראה שהבלאגן רק הולך להחמיר בחודשים הקרובים כניראה, עוד לא חטפו את המכה מהמגפה נכון?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שברי אמר, אתה צריך איזה מיכלית אחת או שתיים... או מקום אחסון של נפט שהכנת מראש...
במצב הנוכחי גם 100 משאיות מובילות של נפט יוכלו לעשות כסף טוב. נראה לי עדיף למלא אותן ולהשבית אותן לחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה דלק חינם! קולולולו!

בקיצור תעשיית פצלי שמן אמריקאית שנטלה הלוואות עתק בשביל להטמיע את הטכנולוגיה הולכת לקבל את הצינור עמוק וחזק. 

רוסיה חיה בזכות הכנסות נפט. מה יקרה שם לכל הרוחות אני מפחד לחשוב. 

====

הבורסה האמריקאית התחילה ליפול. מתחיל להיות מעניין

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האנומליה במחיר חבית נפט אמריקאית דווקא לא הולך להיות מעניין. הצפי הוא שיהיה חרא עד הקיץ, ואז יהיה שיפור (חוזים של 30$ לאותה חבית נפט).
יתחיל להיות מעניין אם גם באוגוסט יהיה חרא.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, ChemGuy85 כתב:

בקיצור תעשיית פצלי שמן אמריקאית שנטלה הלוואות עתק בשביל להטמיע את הטכנולוגיה הולכת לקבל את הצינור עמוק וחזק. 

לא, זה ממש לא ה"בקיצור" של האנקדוטה הזאת. החוזה ליוני כבר ב- 21 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכמגאי שכולנו אוהבים!!!!!

@יבגניפ

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, BarryG כתב:

21 דולר? וואי וואי וואי הולכים לעשות את הקופה של החיים שלהם. 

בקיצור יש לי תחושה שנזדקק לזה בקרוב בשביל ללכת לסופר

Armory

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר טוב. החכמתי.

יש לי הרגשה שתשובה הולך לאכול אותה חזק באופן סופי ושום אלילת מזל לא תעזור לו עכשיו. מקווה שהפנסיה שלי לא נתנה לו כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שאין רכבים שנוסעים על מים? לא בישראל כמובן, כאן הבלו קשיח ועוד חושבים להעלות אותו בעקבות הקורונה כך שהוא יהווה כ-70% או יותר ממחיר של ליטר בנזין. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין הוא ההבדל בין נפט אמריקאי למחיר של נפט מחוץ לארה"ב.

הסיבה העיקרית לכך היא שלנפט אמריקאי אין הרבה אופציות לייצוא מכיוון שנמלי הנפט האמריקאים עדיין מכוונים בעיקר לייבוא, לפחות עד שישלימו בניית צינורות נפט חדשים מבארות הפצלים לנמלים במפרץ מקסיקו.

ובגלל שהכלכלה האמריקאית מרוסקת ועצרה כמעט לחלוטין בגלל הקורונה, אין למי למכור את כל הנפט הזה שמופק בארה"ב. ומפיקי הנפט לא יכולים פשוט לעצור את ההפקה, כי זה יפגע בבאר עצמה.

IMG_20200420_235221.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Benor כתב:

אני ממש שמח שלא הקשבתי לנביאי הזעם.

התיק כמעט התאפס.

אתה מבין שהתיק שלך נשען על 'מכונת ההנשמה' של הפד?

https://www.federalreserve.gov/monetarypolicy/bst_recenttrends.htm

לפני 3 שעות, BarryG כתב:

כן, כי בחודש יוני בחסדי השם יתברך ויתעלה שמו נחזור לפקקים מטורפים, מטוסים מלאים וכמובן הפלגות נופש לפנסיונרים וערסים.

במילים אחרות, השוק הפיננסי היה עיוור לחלוטין לחוזה של מאי - מדוע אתה חושב שניתן לסמוך על צפי האנליטסים לחוזה של יוני?

מהות הבעיה היא פשוטה - קיים נתק מוחלט בין הכלכלה הפיננסית לכלכלה האמיתית. רק שעכשיו הגענו לנקודה בה זה התפרץ.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, tzahico כתב:

מהות הבעיה היא פשוטה - קיים נתק מוחלט בין הכלכלה הפיננסית לכלכלה האמיתית. רק שעכשיו הגענו לנקודה בה זה התפרץ.

אותו הדבר יכול לקרות עם מתכות יקרות, רק בכיוון ההפוך. סוחרים ידרשו את הסחורה הפיזית ולמוכרים לא יהיה מה לספק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...