Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב! דחוף! כוווולם להכנס! למקומות, היכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שינוי הוא הכרחי, (לנהל פה בלוג, פרוייקט מצולם די סיוט)

שינוי, טוב רע נדע בהמשך...

שותף לגבי סוגיית tapatalk וכו,

אני אישית לא משתמש בדפדפן כרום כלל. (גם לא במחשב בעבודה).

רצוי שהתמיכה באפליקציה הנל תמשיך, גם אם נושא הפרסומות בו גוזל מהרווח של האתר.

היא יוצרת ושומרת תנועה של אנשים באתר.

נקווה שלא יהיה גל בריחה נוסף, כמו במעבר הקודם.

בהצלחה. (דיר באלק, ותיעוד פרוייקט של 13 שנה ילך לפח...[emoji6])

עריכה אחרונה על ידי AmitGo

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני אישית משתמש רק דרך כרום, מהמחשב.

אוהב מסך גדול. לא מסתדר דרך הטלפון.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאפאטוק זה זבל. אתר שמותאם למובייל בצורה מיטבית יעבוד הרבה יותר טוב מטאפאטוק.

שינוי מבורך!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כל מי שאני מכיר שמסתובב בפורום כבר עבר לטאפטארק מזמן, אף אחד, אבל אף אחד לא משתמש בפורום דרך כרום, או ממחשב (חוץ מהזמן שגולשים בעבודה, וגם אז יותר מהיר ונח בטאפטארק).

מבחינתי זה האפליקציה הנוחה והמהירה ביותר לקריאת פורום היום.

ללא פתרון דומה, המון המון משתמשים ינטשו לדעתי, דרך הכרום יש צורך לעשות כל הזמן זום אין/אווט, לא נח בעליל.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

רואים שאנחנו לא מכירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שאני מכיר שמסתובב בפורום כבר עבר לטאפטארק מזמן, אף אחד, אבל אף אחד לא משתמש בפורום דרך כרום, או ממחשב

היי, אני דוד וכנראה שאני אף אחד.

תמיד אני גולש מהכרום.

וגם בטלפון אני מעדיף את הכרום בגרסה המחשבים (כי גרסאת המובייל....)

ואני לא התחברתי לטאפאטוק, ואני לא זקן, ואני סבבה עם טכנולוגיה, פשוט מעדיף ככה את הכרום.

לא יודע מה יהיה במערכת החדשה, נראה איך אתנהג אז.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש בכרום כשאני גולש בטלפון, וכמובן בגרסת הדאסקטופ כי גרסת המובייל באמת איכס. ניסיתי את טאפאטוק, לא אהבתי בכלל. מקווה שהשינוי יעבור חלק, שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שייך לקבוצה האחרונה. מקפיד על Full site. בגרסת המובייל אני לא מצליח למצוא את הדף הרצוי, בגרסה השולחנית אין בעיה גם על הנייד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שאני מכיר שמסתובב בפורום כבר עבר לטאפטארק מזמן, אף אחד, אבל אף אחד לא משתמש בפורום דרך כרום, או ממחשב (חוץ מהזמן שגולשים בעבודה, וגם אז יותר מהיר ונח בטאפטארק).

פףףף... כמות הקליקים והטאבים הלא רצוניים ש CF תופס לי בכרום (דסקטופ) דורשים הקצאת RAM ייעודית. על מה אתה מדבר?

אודה ולא אבוש, זה הפורום הישראלי היחיד שאני נכנס אליו ב 2020 (או יותר נכון, בחצי עשור האחרון~).

כל השאר כבר טרנספרו את עצמם לרשתות החברתיות (טפי) או פשוט סגרו את הבסטה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל בהצלחה לכולנו. מחזיק אצבעות שהמעבר יהיה חלק ככל הניתן ועם מינימום נפגעים.

כולי תקווה שהשינויים לא יהיו דרסטיים מדי, כי זה עלול לצמצם כמה יוזרים שקשה להם עם השינויים, כמו שזה כבר קרה בשדרוג הקודם.

וכמובן תודה לצוות האתר, ולכל העוסקים במלאכה, שדואגים כל הזמן להתעדכן, לחדש, ולהיות פורום מכוניות המוביל בישראל.

נ.ב - טיפים לתעסוקה בזמן שהפורום יהיה unavailable?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נקווה שלא יהיה גל בריחה נוסף, כמו במעבר הקודם.

נראה שבעקבות השדרוג הקודם הרבה פעילות מפורום אספנות עברה לפרצוף-ספר וזה עד היום מבאס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אין לי פרצוףספר, אבל פבל כתב שהממשק החדש של הפורום, יהיה דומה להנ"ל.

עם יתרונות של פורום, שרשורים/דיונים שנשמרים, וקלות הפעלה של fb, יש לקוות שהפעילות של פורום אספנות תוכל לחזור לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריד מיי ליפס, הפרוייקט שלך יעבור גם אם אני אצטרך במו ידיי לעשות קופי-פייסט לכל פוסט ופוסט.

מאחל בהצלחה לכולנו. מחזיק אצבעות שהמעבר יהיה חלק ככל הניתן ועם מינימום נפגעים.

כולי תקווה שהשינויים לא יהיו דרסטיים מדי, כי זה עלול לצמצם כמה יוזרים שקשה להם עם השינויים, כמו שזה כבר קרה בשדרוג הקודם.

וכמובן תודה לצוות האתר, ולכל העוסקים במלאכה, שדואגים כל הזמן להתעדכן, לחדש, ולהיות פורום מכוניות המוביל בישראל.

נ.ב - טיפים לתעסוקה בזמן שהפורום יהיה unavailable?

השינויים יהיו דרסטיים, שלאף אחד לא יהיה ספק. אנחנו עוברים ממערכת (VB 4.2.5) שהגרסה "הגדולה" שלה (4) שוחררה ב-2009, כשפייסבוק היה משהו ש"אין מצב שזה יתפוס" ולכולם היה בכיס טלפון עם כפתורים כאלה אמיתיים שזזים כשלוחצים עליהם, למערכת שכל כולה סובבת סביב ייצור אינטראקציות בין "הפורום" לבין משתמשים ובין משתמשים לבין משתמשים אחרים, שעובדת על בסיס עיצוב wysiwyg מודולארי ובראש ובראשונה שמה את חוויית המובייל וקלות השימוש במקום העליון בסדר העדיפויות.

ולצערי הרב (ואני אומר את זה במלוא הרצינות ובהמון כאב), תמיד יהיו אנשים שלא יסתגלו לשינויים, גם אם הם אמנם דרסטיים אבל לטובה. יש אנשים שעבורם drag&drop של קבצים זה משהו שלא מתקמפל וכאלה שנוטיפיקציות עושות להם "רעש במערכת". באמת כולי תקווה שחברי הקהילה שיותר מתקשים (בין אם מכורח המציאות ובין עם מבחירה) יעשו את המאמץ וישתדלו לנצל את מה ש-IPS תדע להציע להם, אבל אני לא משלה את עצמי ויודע מצוין שלא כולם יבחרו לעשות את זה.

נראה שבעקבות השדרוג הקודם הרבה פעילות מפורום אספנות עברה לפרצוף-ספר וזה עד היום מבאס.

הרבה מהפעילות עברה לשם דווקא לא בגלל השדרוג אלא דווקא בגלל דברים שהפלטפורמה הנוכחית לא יודעת להציע כמו העלאת תמונות פשוטה או התראות על פוסטים חדשים/פעילות חדשה בדיונים שבהם הגבת. אני כמובן מזמין כל אדם/גוף/מועדון לחזור ולנסות את הפלטפורמה החדשה לאחר שהשינוי יתבצע, וכמובן שגם נתחיל לעבוד על להביא לכאן עוד מועדונים, גופים וכו'.

^

אין לי פרצוףספר, אבל פבל כתב שהממשק החדש של הפורום, יהיה דומה להנ"ל.

עם יתרונות של פורום, שרשורים/דיונים שנשמרים, וקלות הפעלה של fb, יש לקוות שהפעילות של פורום אספנות תוכל לחזור לכאן.

הממשק עצמו לא מאוד דומה לזה של פייסבוק, מה שדומה זה השימושיות (בעיקר התרעות וקבוצות). יש כמה (אלפי) פורומים מבוססי IPS בארץ ובעולם, אתה (וגם כל שאר מי שקורא את זה) יכולים להיכנס ולהתנסות. שימו לב כמובן שבגלל שהמערכת הזו מאוד גמישה ומודולרית, יכול מאוד להיות שפורומים מסוימים שמבוססים עליה יראו וירגישו שונים לחלוטין מפורומים אחרים.

הנה כמה דוגמאות:

https://hwzone.co.il/community/

https://forum.affinity.serif.com/

https://community.secondlife.com/

https://community.jennycraig.com/

https://forums.warframe.com/

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציע, לאשף כתיבה שכמוך, להכין מדריך מעבר קצר וברור, "עם ציורים", שכל מי שיחפש את הפונקציות שהוא מכיר מ"פעם", יוכל למצוא אותן באיזשהו Quick guide, ולא להתחיל לחפש אותן לבד, מה שאולי יגרום לויתור...

(חוויתי בפורום אחר 2 מעברים שכאלו, לחברי פורומים קשה להתרגל לפלטפורמות חדשות. כל דבר שעשוי להקל - מבורך)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מבחינתי, טאפאטוק זה הדבר, אני מקבל התראות על פוסטים חדשים וגם שרשורים שרשמתי מעקב אחריהם.

אם הממשק החדש יהיה נוח, אני מטיס את האפליקציה לפח, רק בגלל קארספורום אני מחזיק אותה.

עוד דבר קטן, בהחלט מורגש חיסרון בעוד מועדונים בפורום, אני כולי תקווה שהפנים החדשות של הפורום יביאו כמות נכבדת של משמשים חדשים.

הרבה הצלחה...

רותם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, טאפאטוק זה הדבר, אני מקבל התראות על פוסטים חדשים וגם שרשורים שרשמתי מעקב אחריהם.

אם הממשק החדש יהיה נוח, אני מטיס את האפליקציה לפח, רק בגלל קארספורום אני מחזיק אותה.

בדיוק, גם אני מחזיק אותה רק בגלל קארספורום. מקווה שהממשק החדש יהיה יותר נוח למובייל כמובטח, ואוכל למחוק אותה [emoji120]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...