Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב! דחוף! כוווולם להכנס! למקומות, היכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהצלחה. בזמנו vB הייתה ה-פלטפורמה, ועד עכשיו היא מאוד נוחה אך כבר זקנה, לא ידעתי שהיא כבר לא מתעדכנת, חבל.

מקריאה קצרה נשמע שהמעבר מ VB ל IPS קל יחסית מבחינת משתמשים והודעות, אז לפחות זה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יהיה בסדר, נצא מזה איכשהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי שהם התייחסו אליו בפוסט, אבל זה הזמן לעשות deprecate.

לא הבנתי את הכוונה שלך.

Deprecate לשרשור הפוליטי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כנס ללוח הבקרה ותלחץ על הכפתור המסומן

123.jpg

2. סמן V בשרשור שאתה רוצה להסיר

789.jpg

3. תלחץ על נושאים נבחרים ותבחר ב"מחק מינויים".

456.jpg

זה אמור לפתור לך את זה.

לחילופין, אתה יכול להיכנס לשרשור שאתה מנוי אליו, ללחוץ על "כלי נושא" ואז על "בטל הרשמה לנושא זה".

5467.jpg

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעצם קורה לכל השרשורים הקיימים? אני הייתי תחת ההנחה שאתם מעבירים אותם לפלטפורמה החדשה (מהגרים) - האם זה לא המצב?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, בהצלחה! קל זה לא יהיה.

לזכותם של קברניטי קארספורום תיזקף דווקא השמירה על הפלטפורמה - להבדיל ממקומות אחרים שבהם מחליפים "טכנולוגיה" פעם בשנתיים ומאבדים את כל המידע או לחלופין (עוד יותר גרוע) מעוותים אותו ללא היכר.

כל מיני פנינים יילכו פה לאיבוד, שלא יהיה ספק - חבל מאוד, אבל המעבר הגורף לטלפונים מחייב שינוי.

שום פיצ'ר לא מעניין אותי, אגב, חוץ מהעלאת ותצוגת תמונות מהטלפון, דרך הדפדפן. מצדי אל תוסיפו *כלום* חוץ מזה.

מעניים אם אפשר "לאחסן" את המערכת הישנה בצורת read only בעלות סבירה. לא נראה לי סביר לאור כמויות המידע הפסיכיות שהפורום הזה מכיל, אבל אשמח לדעת אם שקלתם משהו בסגנון.

ושוב בהצלחה!

אנחנו לא "מאחסנים" כלום, כל השרשורים עוברים איתנו ל-IPS. המידע היחיד שאולי נצטרך למצוא לו פתרון זה מה שנכתב בתקופת phpBB.

אם לא טאפטוק באיזו פלטפורמה אני אשתמש?

באתר הרגיל. הוא מותאם באופן מלא למובייל ומאוד נוח.

תודה בשם החבר'ה מהשרשור הפוליטי.

אגב איך הסיסמאות עוברות במעבר הזה? שתי המערכות משתמשות באותו Hash שנשמר בדאטאבייס?

לא, אנחנו עושים Sync ל-DB של ה-GCP דרך SQL. או במילים אחרות - אין לי שמץ של מושג, אני רק יודע שזה עובד.

בהצלחה. בזמנו vB הייתה ה-פלטפורמה, ועד עכשיו היא מאוד נוחה אך כבר זקנה, לא ידעתי שהיא כבר לא מתעדכנת, חבל.

מקריאה קצרה נשמע שהמעבר מ VB ל IPS קל יחסית מבחינת משתמשים והודעות, אז לפחות זה.

יכול להיות ש-VB עדיין מתעדכנת, אבל אנחנו יושבים על גרסה 4 נקודה משהו שכבר לא מקבלת עדכונים, כי גרסה 5 (לפי הגורמים שמבינים בזה משהו) היא "אשפה".

בהצלחה . מקווה שיהיה ניתן לשמר את מהגר הנתונים שנצבר עד היום בעקבות השינוי

כאמור, כל הפורום וכל השרשורים והקבצים וכו' עוברים איתנו.

תהיה תאימות לטאפטוק?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

לא יודע, ולמען האמת אני רוצה להגיע למצב שבכלל אין בה צורך, כי מהצד שלנו היא עושה רק רע.

מה בעצם קורה לכל השרשורים הקיימים? אני הייתי תחת ההנחה שאתם מעבירים אותם לפלטפורמה החדשה (מהגרים) - האם זה לא המצב?

זה בדיוק המצב, כל הפורום כולל שרשורים עובר איתנו לפלטפורמה החדשה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השינוי מעניין.

מה שהכי מפחיד אותי זה שהקהילה תתפרק\משתמשים יעזבו או יפסיקו לכתוב בגלל שינויים רבים מדי וחוסר הסתגלות.

הדבר המפחיד השני הוא לאבד את הארכיון המטורף שיש כאן, מתחילת שנות ה- 2000.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שאני מכיר שמסתובב בפורום כבר עבר לטאפטארק מזמן, אף אחד, אבל אף אחד לא משתמש בפורום דרך כרום, או ממחשב (חוץ מהזמן שגולשים בעבודה, וגם אז יותר מהיר ונח בטאפטארק).

מבחינתי זה האפליקציה הנוחה והמהירה ביותר לקריאת פורום היום.

ללא פתרון דומה, המון המון משתמשים ינטשו לדעתי, דרך הכרום יש צורך לעשות כל הזמן זום אין/אווט, לא נח בעליל.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...