Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב! דחוף! כוווולם להכנס! למקומות, היכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב. אז תעשו לי פרצופים. תודה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

נצטרך להתרגל למראה החדש. לטעמי חיוור מדי. מצד שני, בטלפון יש לי dark mode, אז זה יותר טוב.

ודבר קטן ומרגיז - עכשיו יש לי "ניקוד מוניטין 1". אין מטפסים בסולם?

dark mode בדפדפן ? איך מגדירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרתי את כל הטלפון שלי ל-dark mode. מדובר בדגם חדש (Samsung Galaxy Note 10 lite) שיצא לשוק לפני חודשיים, אז הוא מצוייד בפיצ'רים מעודכנים. נראה לכמה זמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב גרוע מאוד, יש מצב שאני אגיב פחות בגלל זה.

זה פשוט פחות פרקטי, יותר מידי "נקי" ומנימליסטי, יותר מידי רווחים, הפרדה פחות ברורה בין דברים

זה כמו הג'ימייל שעברו לעיצוב החדש(רק שם החזרתי לקומפקטי)

ממש לא אהבתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"עיצוב" נראה לי זמני. פשוט העדיפו לתת את האופציה לכתוב ולא לעכב את כול הפורומים בשביל צבעים ולוגואים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להיותו חיוור ולבן מדי, משהו בו מרגיש רחב מדי.

זה משהו שקיים בכל מערכת פורום שמבוססת על הפלטפורמה הזו.

הוא מתפרש עלל כל המסך ללא צורך.

כמו כן, אני עדיין לא הצלחתי למצוא איפה הדף שמפרט את הנושאים שבהם הגבתי.

מעבר לתלונות האלה, המעבר נראה חלק להפליא, כמעט בלי באגים שחשבתי שיהיו במעבר כל כך גדול.

כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב,

קודם כל, תודה על הברכות, ואני שמח שלרובכם הנחיתה הייתה קלה יחסית. זה ממש לא מובן מאליו.

בימים הקרובים אנחנו עדיין צפוים להיות באטרף עם הגדרות, תיקונים, תרגומים ושינויי עיצוב, אז אל תתבאסו יותר מדי מדברים מצד אחד, ומצד שני גם אל תתרגלו יותר מדי, כי דברים עוד עומדים להשתנות.

עכשיו לגבי התלונות:

אוף טופיק - לא עכשיו. כרגע כאמור אנחנו עסוקים (מאוד. כמו שאתם רואים, עכשיו 2 בלילה) בדברים אקוטיים ו/או כאלה שמשרתים את כלל הקהילה. לדברים פרטניים נגיע מאוחר יותר. תנו לנו כמה שבועות שיפסיק להסתובב לנו הראש, ואני מבטיח שנחזור לטפל בזה. אני לא יודע מה היה עד עכשיו, אבל מעכשיו כל פניה תיענה. זה אולי ייקח כמה ימים, אבל אני מבטיח שנגיע לכולם.

עיצוב - כאמור, נא לא להתרגל. זה העיצוב הדיפולטי של המערכת, שבכנות גם אני לא מת עליו. במיוחד לא על עיצוב המובייל. בפוסט הראשון בשרשור יש לינק לרשימת ערכות הנושא שזמינות למערכת הזו, אתם מוזמנים לקפוץ לשם ולהעיף מבט, ולהבין שיש אינסוף אפשרויות. כבר יש לנו כמה ערכות כאלה (כולל אחת כהה) על הכוונת. 

הנושאים שבהם הגבת - בתפריט העליון (או בתפריט הצד במובייל), ריחוף (או לחיצה במובייל) על "פורומים" יפתח לך בשורה מתחת, הכי מימין, "ההודעות שלי". זה זה. זה בדיוק מה שרציתי שיהיה שם, אבל שמתי משהו אחר בטעות. אני לא יודע למה אני מספר את זה, אולי זו העייפות ואולי ההתלהבות מכמה קל לערוך דברים במערכת עבורכם. 

רוחב - ניתן להגדיר שהוא יהיה צר יותר (במחשב בלבד) אבל לדעתי היה עדיף לנצל את כל הנדל"ן על המסכים שלכם. עד שסוף סוף יש לנו מערכת רספונסיבית שיודעת להתאים את עצמה, למה לא. בכל מקרה, בעתיד גם יתווסף סרגל צד שיאכל קצת מהרוחב, ואני מאמין שבצד השני יתווספו אולי פרסומות (אני לא מחליט על זה). בסוף יהיה מה שיתפוס את המקום. כרגע המצב הוא כאילו שעברנו לבית חדש ואנחנו עומדים בסלון בלי רהיטים. הוא נראה נורא גדול וריק, אבל רק חכה שתכניס ספה ושולחן ומזנון והסרוויס ההוא מהחתונה שאתה מת להעיף כבר 200 שנה אבל לא נעים לך כי אמא שלה ו... הבנת.

יחד עם כל זאת - כולכם מוזמנים להגיע לפורום תמיכה טכנית, ולפתוח שרשורים עם הצעות. בנושאים כמו רוחב העמוד, אפשר גם לפתוח סקר ולתת לאנשים להחליט מה הם מעדיפים. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • מעניין 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, XVSTI כתב:

מעבר להיותו חיוור ולבן מדי, משהו בו מרגיש רחב מדי.

זה משהו שקיים בכל מערכת פורום שמבוססת על הפלטפורמה הזו.

הוא מתפרש עלל כל המסך ללא צורך.

כמו כן, אני עדיין לא הצלחתי למצוא איפה הדף שמפרט את הנושאים שבהם הגבתי.

מעבר לתלונות האלה, המעבר נראה חלק להפליא, כמעט בלי באגים שחשבתי שיהיו במעבר כל כך גדול.

כל הכבוד.

49FF1EB0-7D0A-42D1-AAD0-771EDB21C09F.thumb.jpeg.8b5b740c8c3f51388c07a00013c1abaa.jpeg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא התחברתי לפורום החדש. צריך עוד קצת זמן להתרגל אליו וצריך לשנות קצת את העיצוב, אבל רואים שהוא עדכני ומודרני.

במסך 4K אני חייב לעשות קצת זום כי הכתב ממש קטן והפורום נפרס על כל המסך. 

שנתחדש !

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שראיתי פעם אחת בכניסה הראשונה לפורום, שכאשר אני מעביר את העכבר על כותרת השרשור ברשימת השרשורים (hoover), אני מקבל את תוכן ההודעה של פותח השרשור כפי שהיה בפורמט הקודם. עכשיו אני לא רואה את זה יותר. עובד למישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חייבים להעיף את כל הנושאים הנעוצים לאזור נפרד למעלה כמו שהיה בפורום הקודם, זה מציק שהם משתלבים ביחד עם הנושאים הרגילים ושצריך לגלול למטה בכל פעם כדי להגיע לנושא ״אמיתי״.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mcaspi כתב:

נדמה לי שראיתי פעם אחת בכניסה הראשונה לפורום, שכאשר אני מעביר את העכבר על כותרת השרשור ברשימת השרשורים (hoover), אני מקבל את תוכן ההודעה של פותח השרשור כפי שהיה בפורמט הקודם. עכשיו אני לא רואה את זה יותר. עובד למישהו?

עדיין עובד. זה אחד הפיצ'רים שאני הכי אוהב במערכת. אני לא אבטל אותו לעולם

image.png.06f91ee435b1e4d5b15c1774460520cc.png

לפני כשעה, Doron_Z כתב:

גם חייבים להעיף את כל הנושאים הנעוצים לאזור נפרד למעלה כמו שהיה בפורום הקודם, זה מציק שהם משתלבים ביחד עם הנושאים הרגילים ושצריך לגלול למטה בכל פעם כדי להגיע לנושא ״אמיתי״.

א. סבלנות.

ב. גם בפורום הקודם היה צריך לגלול כי הם ישבו בדיוק באותו מקום, פשוט הייתה הפרדה יותר מורגשת.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...