Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מנסיונות שימוש ב apple tv plus בארץ

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אה? הרווח הנקי השנתי של אפל ב-2018 היה פי 5 מהתקציב השנתי של נטפליקס לתכנים, ופי 50 מהרווח הנקי של נטפליקס לאותה שנה...

נו, מ.ש.ל. - הוא לא אינסופי. :-)

ברור שכולנו נהיה חכמים יותר בדיעבד ואולי האסטרטגיה הזאת (שאני פשוט לא מבין אותה) תצליח,

אבל אני לא רואה איך אתה הופך לשחקן בשוק בלי תקציב משמעותי לסינדיקציה + חכירת תוכן.

איך שהוא (לגמרי במקרה) יצא לי להיות ״מאחורי הקלעים״ של עולם הטלוויזיה (כתוביות)

גם בכניסה של yes לארץ וגם בכניסה לשוק של ערוצים שונים - ערוץ 10 למי שזוכר ועוד.

לכל אחת מהכניסות האלה לשוק קדמה עבודה קדחתנית של הכנת מאות/אלפי שעות של חומר לשידור לקראת ההשקה.

אני לא רואה את זה באפל. מה שאני רואה זה רק משחק על הקלף האקסלוסיבי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שבאפל כן עשו עבודה רצינית לקראת הכניסה, כי זה ה -DNA של החברה, הם לרוב לא משחררים משהו אם הוא לא ברמת גימור גבוהה מאוד.

אולי הסיבה למיעוט התכנים בהתחלה היא שונה, אולי הם רוצים להרגיל את הציבור וגם ליצור הייפ לסדרות שלהם.

אם ישימו הרבה מאוד תוכן כבר בהתחלה הרבה ממנו ילך לאיבוד מבחינה פרסומית.

אני מאמין שאם נבחן את המוצר שלהם בעוד שנה אנחנו נראה הבדל תהומי

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי "מחשבה ארוכת טווח" של אפל ו"תקציב אינסופי", Give me a break. אפל מתכווצים לאט אך בטוח לנישה האקסקלוסיבית שלהם עבור ה-fanboys שמוכנים לשלם בכל מחיר. כל עוד היה מדובר בחומרה זה היה מוצדק במאה אחוז, אבל פה זאת כבר זירה אחרת עם שחקנים ותיקים בהרבה.

האייפון 11 ששוחרר עולה 750 דולר...מחיר סביר מאוד למכשיר ברמה הזאת ומהווה מכה קשה מאוד ליריבים כי זה ממש לא מחיר "פרימיום" לטלפון.

לגבי התכווצות שאתה טוען - מדובר בחברה ענקית, אבל ממש ממש ענקית, יש גבול לכמה אפשר לגדול והם עדיין ממשיכים להרוויח ארגזים של כסף בכל שנה.

אני חושב שההספד שלך לחברה הזאת הוא יותר משאלת לב מאשר מציאות.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש פאנבויז ב-2019? נו, שיהיה.

לגבי ההתכווצות - היא אמיתית לגמרי מבחינת מכירות של חומרה, וזה עקבי כבר כמה שנים.

הם עדיין מצליחים להרוויח יותר פר יחידה, ומכאן נתוני הרווח המרשימים.

(פוסט זה נכתב על גבי מקלדת מקבוק פרו מס׳ 2 בבית, סוס עבודה שלא הייתי מחליף בשום חומרה אחרת).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מ.ש.ל. - הוא לא אינסופי. :-)

ברור שכולנו נהיה חכמים יותר בדיעבד ואולי האסטרטגיה הזאת (שאני פשוט לא מבין אותה) תצליח,

אבל אני לא רואה איך אתה הופך לשחקן בשוק בלי תקציב משמעותי לסינדיקציה + חכירת תוכן.

איך שהוא (לגמרי במקרה) יצא לי להיות ״מאחורי הקלעים״ של עולם הטלוויזיה (כתוביות)

גם בכניסה של yes לארץ וגם בכניסה לשוק של ערוצים שונים - ערוץ 10 למי שזוכר ועוד.

לכל אחת מהכניסות האלה לשוק קדמה עבודה קדחתנית של הכנת מאות/אלפי שעות של חומר לשידור לקראת ההשקה.

אני לא רואה את זה באפל. מה שאני רואה זה רק משחק על הקלף האקסלוסיבי.

אולי לא אינסופי, אבל אפל היא החברה עם הכי הרבה מזומן בעולם - יותר מ-100 מיליארד דולר במזומן (אחרי חובות).

יש להם משאבים כמעט אינסופיים - אני לא חושב שהם עושים משהו בלי הכנה מעמיקה.

אגב, אני הכי פחות פאנבוי שיש - יש לי רק מוצר אחד של אפל - אייפד שקיבלתי במתנה (וטלפון מהעבודה שמשמש רק לבדיקות, לא נחשב).

אני פשוט עוקב אחרי החברה בתור משקיע. ואני בהחלט פאנבוי מנקודת המבט של משקיע :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההתכווצות - היא אמיתית לגמרי מבחינת מכירות של חומרה, וזה עקבי כבר כמה שנים.

הם עדיין מצליחים להרוויח יותר פר יחידה, ומכאן נתוני הרווח המרשימים.

(פוסט זה נכתב על גבי מקלדת מקבוק פרו מס׳ 2 בבית, סוס עבודה שלא הייתי מחליף בשום חומרה אחרת).

עדיין יש haters ב-2019? נו שיהיה.

אפל בתהליך שינוי של המודל העסקי, הם יודעים שיש גבול למכירות חומרה ולכן עוברים לתוכן, ההכנסות שלהם מתכנים (כל התכנים) עולות בהתמדה וזה כמובן מכוון

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייפון 11 ששוחרר עולה 750 דולר...מחיר סביר מאוד למכשיר ברמה הזאת ומהווה מכה קשה מאוד ליריבים כי זה ממש לא מחיר "פרימיום" לטלפון.

לגבי התכווצות שאתה טוען - מדובר בחברה ענקית, אבל ממש ממש ענקית, יש גבול לכמה אפשר לגדול והם עדיין ממשיכים להרוויח ארגזים של כסף בכל שנה.

אני חושב שההספד שלך לחברה הזאת הוא יותר משאלת לב מאשר מציאות.

זה בגלל שהאייפון 11 הוא לא פרימיום ממש כמו שה-XR בדור הקודם לא היה פרימיום וממש כמו שה-Samsung Galaxy S10e הוא לא פרימיום.

הם מכשירי Mid-High-End, גם ה-11 פרו הוא לא פרימיום, הוא High-End, הפרימיום הוא ה-11 Pro Max.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הפרו לפרו מקס חוץ מהגודל? ממה שאני יודע הם זהים לא? מה הופך את ההוא לפרימיום?

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטגוריה שנגזרת מהיותו ה-"Flagship", כמו שה-S10 נחשב High-End וה-S10+ נחשב פרימיום.

אם הייתי צריך לייצר כלל אצבע זה כנראה היה משהו בסגנון של "אתה משלם דיי הרבה יותר, ומקבל ממש מעט יותר => פרימיום"

ההבדלים הם מימדים, משקל, מסך (גודל ורזולוציה) וסוללה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשיטתך יותר גדול זה פרימיום?

אפילו אפל לא עושה את האבחנה הזאת, שניהם פרימיום מבחינת אפל רק שכל אחד יקח את הגודל שהוא רוצה.

אגב המחיר של שניהם גבוה מאוד

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לגדול יותר, אלא ליקר יותר.

כמו שחלוקת הסגמנטים בין Low-Mid-High-Ultra (או פרימיום) הוא לפי מחיר ולא לפי גודל מסך או פיצ'ר כזה או אחר.

המחיר של שניהם אכן גבוה מאוד, אבל של אחד גבוה יותר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם פרימיום.

האבחנה שאתה עושה זה כמו לשאול מה יותר פרימיום, פורשה או למבורגיני?

אם אני אלך בגישה שלך - רק למבורגיני תהיה פרימיום ופורשה לא. הרי זה אבסורד

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימיום בהגדרה שלו זה מונח יחסי.

בעולם הסלולר פשוט הלבישו אותו כ"קטגוריה" מעל ה-High-End, חלק קוראים לזה למשל Top-End, אבל גם זה יכול להיות זמני כי אולי ימציאו iPhone 12 Pro Max Super שיהיה מעל, ואחריו אולי iPhone 13 Pro Max Super Duper וכו'.

לדוגמה אודי יכולה להחשב פרימיום בהשוואה מול VW, אבל לא פרימיום בהשוואה מול בנטלי.

זה הכל תלוי הקשר (Context)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו אנחנו עוברים לדיון פילוסופי כמעט.

אני חושב שבאפל לא יסכימו איתך בשינמוך שעשית ל11 פרו.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאל את אפל כל ליין המוצרים שלהם מא' ועד ת' הוא פרימיום, הם חיים על מיתוג של החברה כולה כפרימיום, תסתכל למשל על חנויות של iDigital, כתוב על החלון "Premium Reseller".

אז האם כל המוצרים של החברה יכולים להחשב פרימיום? יש ביניהם הבדלי מחירים יש הבדלי פיצ'רים.

וזה לגמרי פילוסופי כי המיתוג של מוצר כ"פרימיום" הוא פילוסופי לחלוטין.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...