Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיזל זו רצעות תזמון רגילה בלי שום קשר למערכת שימון, כמו בכל רכב אחר.

אני לא כל כך מבין במכניקה של המכונית, אשאל את זה בצורה אחרת. אם יש לי את הדגם עם הדיזל, האם התקלה המתוארת בדיון כאן רלוונטית גם לרכב שלי?

אני שואל מכיוון שגם לי הופיעה נורה של המנוע עד לא מזמן, וגילו לי תקלה שטופלה במסגרת האחריות, אך נאמר לי שזו הייתה גומיה שקשורה לנזילה כלשהי של שמן מהבלוק מנוע ולא רצועה.

לא פירטו לי מה טופל וגם לא נתנו לי שום פירוט על הטיפול. גם כשניסיתי וביקשתי לקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחדד את זה לכלל בעלי רכבים של PSA (פיג׳ו, סיטרואן, אופל) - מדובר אך ורק במנועי בנזין "PURETECH", ממה שידוע לי קיימים רק בנפח 1.2.

על פי הפרסומים פה הרצועה הוחלפה ע״י היצרן לחדשה במרץ 2017 ודגמים חדשים (3008 1.2, 308 2019, דגמי סיטרואן החדשיםֿ) כנראה שמגיעים עם הרצועה החדשה באופן גורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

--^--

להבהרה, הדור השלישי של מנועי THP (180 כס) נקרא עכשיו גם Puretech למרות שכמובן אין קשר בינו לבין מנועי ה 1.2 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור שכבר פתוח... יצא כמה פעמים שחוויתי רעידות חזקות בהאצה, לא מהמקום. פעם אחת קרה בעליה באיזור המעבר בין הילוך 4 ל-5, פעם אחת בהאצה של בקרת שיוט מסביבות 95 ל-110 בהילוך 6 ושוב היום כ-3 פעמים רצוף בסביבות 70 בהילוך 4. המקרים האלה הם על פני תקופה של כחודש. זה משהו שלא היה לפני תקופת החלפת הרצועה (לא יודע אם קשור). מבחינת גיר אני לא מרגיש שום דבר שונה. הרכב כ 1800 קמ אחרי החלפת הרצועה. יש למישהו ניסיון עם דבר כזה או כיוון אפשרי לגורם? אין שום התראת תקלה ואני בספק אם מוסכניק ירגיש משהו בנסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בק"מ כזה.
בטח שכן ואפילו לפני, כבר ב30k + הזמן משחק תפקיד משמעותי (כבר עברו 3 שנים).

הבדל גדול אחרי החלפה, רוב הויברציות נעלמות והמחיר לא בשמיים.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה שתיארתי היא רעידות ממש חזקות שמורגשות ברכב ל 2-3 שניות, ברמה שמרגיש שמשהו לא בסדר ועוזבים את הגז באינסטינטק. למרות זאת קרה כ-3 פעמים בסה״כ. כשזה קרה היום אחרי עזיבה של הגז ולחיצה שוב זה קרה שוב, ככה כפעמיים-שלוש (לא זוכר) ונעלם. זה מתאים לסימפטומים של תושבת גיר תקולה?

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יכול להיות קשר למצערת שדובר עליה פה בעבר, או למשהו כמו מצתים? (ואם כן, האם יכול להיות שלא נדלקת תקלה)

מה המלצתכם לעשות - להמשיך לעקוב כרגע או להכנס למוסך (אני שונא להכניס רכב למוסך עם תקלה שלא רואים באופן מובהק)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...