Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לבית

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר חיפוש והשוואה של תקופה כשחיפשתי מחשב לחברה שלי (אני עם xps שנים), לדעתי פחות מ3000 לא הייתי בכלל נכנס לשוק, המפרט אולי יהיה טוב על הנייר אבל אתה תחסוך במסך/סוללה/איכות חומרים גרועה במיוחד.

ב2000 אפשר לקנות אחלה נייח אבל נייד לא הייתי ממליץ בכלל, אתה תשלם פעמיים או תסבול שנים במקום להוסיף עוד אלפיה.

לדעתי לך ה-E480 של לנובו, עם פאנל ips (קיים עוד דגם עם פאנל פחות איכותי, אל תתפשר)

ללא מערכת הפעלה ניתן למצוא אותו ב2700, תקנה קוד באנטרנט בכמה עשרות שקלים לווינדוס חוקי וסע לשלום.

בדיוק קניתי את המחשב הזה. לא חושב שבארץ יש את הגירסא עם המסך הנחות בכלל (כל דילר מקומי יכול להזמין קונפיגורציה קצת שונה, לכן צריך לבדוק טוב ביקורות ברשת, מבחינת מפרט).

המחיר שלו מצויין, אולי בגלל שהגירסא הבכירה יותר, עם הכרטיס הגרפי הנפרד, סבלה מבעיות התחממות.

אבל לי חשוב מסך טוב לעבודה (מט), מקלדת נוחה וביצועים טובים.

למחשב שנועד לשימוש שהוא גם צפיה בסרטים, לשימוש ביתי (לא יסתובב בחוץ), הייתי שוקל מחשב מסדרת Yoga עם מסך מגע שהוא לא מט. לצפייה בתוכן וידאו, זה יותר טוב ונוח (בתנאי שהמסך באמת "שווה").

לא בדקתי את המחשב הזה, אז אני לא ממליץ לקנות, רק לבדוק ולשקול, עם דגש על איכות המסך:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=25729

או משהו דומה.

הייתי גם שוקל את המחשבים שהם טאבלט עם מקלדת נפרדת. בד"כ המעבדים שלהם חלשים יותר, אבל לשימושים של פות"ש זה פחות משמעותי.

בקיצור, לקנייה הזו הייתי שם את הדגש קודם כל על מסך אטרקטיבי. זה שב-E480 טוב לעבודה. פחות לסרטים וכו'.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק קניתי את המחשב הזה. לא חושב שבארץ יש את הגירסא עם המסך הנחות בכלל (כל דילר מקומי יכול להזמין קונפיגורציה קצת שונה, לכן צריך לבדוק טוב ביקורות ברשת, מבחינת מפרט).

המחיר שלו מצויין, אולי בגלל שהגירסא הבכירה יותר, עם הכרטיס הגרפי הנפרד, סבלה מבעיות התחממות.

אבל לי חשוב מסך טוב לעבודה (מט), מקלדת נוחה וביצועים טובים.

למחשב שנועד לשימוש שהוא גם צפיה בסרטים, לשימוש ביתי (לא יסתובב בחוץ), הייתי שוקל מחשב מסדרת Yoga עם מסך מגע שהוא לא מט. לצפייה בתוכן וידאו, זה יותר טוב ונוח (בתנאי שהמסך באמת "שווה").

לא בדקתי את המחשב הזה, אז אני לא ממליץ לקנות, רק לבדוק ולשקול, עם דגש על איכות המסך:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=25729

או משהו דומה.

הייתי גם שוקל את המחשבים שהם טאבלט עם מקלדת נפרדת. בד"כ המעבדים שלהם חלשים יותר, אבל לשימושים של פות"ש זה פחות משמעותי.

בקיצור, לקנייה הזו הייתי שם את הדגש קודם כל על מסך אטרקטיבי. זה שב-E480 טוב לעבודה. פחות לסרטים וכו'.

לפי הביקורת המקיפה באתר המצויין:

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-Yoga-530-14IKB-i5-8250U-8-GB-256-GB-SSD-Convertible-Review.338710.0.html

המסך לא יצא משהו להתפאר ממנו.

אבל כן במחירים האלה אין יותר מידי אופציות, אתה מתפשר על משהו כי בתקציבים האלה קשה לתת מוצר מוגמר טוב (אפילו הסינים לא מצליחים לתת מענה סביר לטווח מחירים האלה). כמעט כולם במחיר הזה יסבול מאחד התסמינים:

הצבעים לא יהיו מדוייקים, יהיה קצת דימום אור במסך, זווית צפיה קטנה, הבהירות אולי תהיה לא משהו ולכן ליד חלון זה יהיה יותר בעייתי ואיכות החומרים היא לא משהו להתפאר ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה בעיה, זה קוד OEM שחוקי להתקין אותו במחשב חדש ומשתלם יותר מאשר קנייה של עותק retail

[video=youtube_share;juafv2COKQM]

אין גרסאות oem שנמכרות במחיר הזה. זו או גרסת msdn / רישיון פיתוח או אקדמי כלשהו, או oem ממוחזר שגם אסור להעברה.

לעבוד זה עובד מצויין. יש אקטיבציה ויש עדכונים. גם אני משתמש בבית בכזה.

אבל חוקי זה בטוח לא. אם אתקין כזה בעסק יעלו אותי על טיל בביקורת הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן, קשה לקרוא חוקי לחלונות שנמכר בכמה עשרות שקלים באתרים שונים ומשונים. המקסימום שאפשר לומר עליו - עובד.

++

אם כבר, עדיף לקנות מחשב עם מערכת הפעלה חוקית וזהו

או לעבור ללינוקס, מי שרוצה/יכול

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצב תחלופת המחשבים הואט מאוד בשנים האחרונות,

וזה גרר גם את קצב החלפת/עדכון מערכות ההפעלה/אופיס.

התירוץ הכלכלי לגנוב הפך להיות קלוש עוד יותר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

השאלה היא איך הוא בהשוואה למסך של ה-E480,שנקודת החולשה שלו זה טווח הצבע.

שוב, לדעתי לשימוש של פותש הדגש צריך להיות קודם כל על איכות המסך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

השאלה היא איך הוא בהשוואה למסך של ה-E480,שנקודת החולשה שלו זה טווח הצבע.

שוב, לדעתי לשימוש של פותש הדגש צריך להיות קודם כל על איכות המסך.

ה- sRGB של שניהם הוא בסביבות ה62 אחוז, לא הייתי מצפה לחוויה של קולנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לאחד את כל שרשורי המלצות הניידים, לא?

ולעניין, המחשב שאני כותה ממנו כבר בן 10. בטרייה כבר מזמן אין לו ומדי פעם אני מגיע ומוצא אותו מכובה אחרי תקלה קריטית. זה מחשב שנשאר אצלי מאיזה מקום עבודה ואני לא רוצה להתעסק איתו.

אני מחפש מה מחשב שיחליף אותו במחיר הגיוני. מה צריך? לא יותר מדי:

1. SSD חובה, 128 לפחות, עדיף 256.

2. מגיע עם מערכת הפעלה חוקית, ווינדוז 10.

3. לא גדול מדי, 14" יהיה מצוין.

4. מעבד I3 מספיק לחלוטין.

סה"כ המחשב משמש לצפיה ביוטיוב, קצת מוזיקה, גלישה, מדי פעם קצת קידוד בפייתון, VNC למחשבים אחרים וזהו בערך.

נתקלתי בזה שנראה לי סביר - https://www.wallashops.co.il/dell-latitude-e5440-14-8gb-256gbssd-i5/pi7mx47319ca

מה דעתכם? למישהו יש מושג מי נותן את האחריות והאם היא שווה משהו?

יש הצעות נוספות?

בגדול, אין את כל מה שהמליצו לך כאן ב 2000 שח או פחות - ואת זה אתה כבר יודע.

הכי קרוב שיש (וזה עדיין מעל 2000 שח) זה אסוס 15.6 עם SSD128GB+1TB מעבד i3 ומערכת הפעלה WIN10 חוקית.

https://store.dailysale.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%98/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93_%D7%90%D7%A1%D7%95%D7%A1_15.6_%D7%93%D7%92%D7%9D_X507UA-EJ115T_%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%A8

בכל מקרה הייתי ממליץ לקנות מחשב עם 3 שנות אחריות (עד בית הלקוח) ואם התקציב מאפשר רק 2000 שח, זה לא שאין מה לקנות אלא שתצטרך להתפשר.

גילוי נאות: יש לי Asus בן שנתיים וחצי שעובד נהדר (כמו ביום הראשון) שעלה לי בזמנו 2155 ש"ח (דרך אולסייל) עם אחריות 3 שנים.

קניתי אותו דאז עם מפרט שמספיק לי לשימוש ביתי (זיכרון 8GB, מעבד i3, דיסק קשיח 1TB וכמובן BT, יצאת HDMI, יציאת USB3.0, קורא כרטיסי זיכרון, שקע אוזניות, שקע LAN, יציאת VGA, מצלמה מובנית, מיקרופון מובנה ועוד...). שמתי לב שה WIFI לא תומך ב 5GHZ וזה קצת מבאס, אבל בסה"כ הכללי אני מאוד מרוצה ממנו ובתקציב הזה הוא קניה טובה ולפחות אצלי הוא מזדקן יפה מאוד (למרות שהוא בשימוש יום-יומי, הוא נראה כמו ביום שהוצאתי אותו מהקופסא... חדש. אין סימני בלאי עליו בכלל).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכל מי שהגיב. אני קורא ושוקל הכל.

נראה לי שמה שאתם מציעים לי הוא אוברקיל בשבילי, אל תשכחו שהיום אני עובד עם מחשב בן 10 (לטיטיוד E4200) ופרט להתרסקויות פה ושם הוא נהדר.

אין לי בעיה לקנות מפרט שהיה חדש לפני שנתיים.

אם אני צריך להתפשר, אני מניח שאוותר על מסך קטן ואלך על 15.6 סטנדרדטי. אם עדיין אין משהו סביר בפחות מ 2000 ש"ח, אני מניח שאחכה להזדמנות אחרת.

מה דעתכם על זה:

https://www.ynetshops.co.il/Prod/106612/

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיטיוד זה מחשבים שנועדו כדי לחיות לנצח... אין פה מקום להשוואה בכלל.

אתה להפך צריך להסתכל על זה שלפני 10 שנים קנית מחשב מסדרה איכותית של דל והוא חיי לך עד היום.

כדאי לך להשקיע עוד כמה גרושים היום כדי שיהיה לך מכונה אמינה לעוד שנים רבות ולא איזה משהו בגרוש וחצי מעודפים של סדרת "עולם שלישי" של אסוס שיתפגר לך יום אחד אחרי סוף האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 14" עבור שימוש ביתי הוא קטן מידי.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיטיוד זה מחשבים שנועדו כדי לחיות לנצח... (...) ולא איזה משהו בגרוש וחצי מעודפים של סדרת "עולם שלישי" של אסוס שיתפגר לך יום אחד אחרי סוף האחריות.

אי אפשר לנסח זאת טוב יותר!

אגב, אני עם xps 13, אמנם בתקציב כפול או משולש, אבל בגדול מלקק את האצבעות מבחינת המסך, והעדויות על האמינות חיוביות בסך הכול.

מי ששרד אצלו אסוס יותר משנתיים צריך למלא לוטו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמה שאתם מציעים לי הוא אוברקיל בשבילי, אל תשכחו שהיום אני עובד עם מחשב בן 10 (לטיטיוד E4200) ופרט להתרסקויות פה ושם הוא נהדר.

אם אני צריך להתפשר, אני מניח שאוותר על מסך קטן ואלך על 15.6 סטנדרדטי. אם עדיין אין משהו סביר בפחות מ 2000 ש"ח, אני מניח שאחכה להזדמנות אחרת.

מה דעתכם על זה:

זה מחשב בן 4 לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוציא אותי מדעתי בכל המודעות האלה היא העובדה שלעולם לא מציינים דגם ספציפי של מעבד ושאר רמזים לגיל הדגם - i5 יכול להיות דגם מלפני 10 שנים וגם משהו עדכני לחלוטין. כמובן שאם מצויין דגם ספציפי של מחשב אפשר להתחיל לחפור ולמצוא באיזה מעבד מדובר, אבל גם זה לא תמיד אחיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על זה:

אם אתה רוצה לקנות מחשב זול אז עדיף יד 2,זה מחיר מאוד יקר לגרוטאה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...