Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לבית

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל מסך מט זה לא מתאים לסרטים, בטח בתוך הבית, איפה שאפשר למצוא פתרונות לבעיית השתקפות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל מסך מט זה לא מתאים לסרטים, בטח בתוך הבית, איפה שאפשר למצוא פתרונות לבעיית השתקפות.

תשמע המט זה עניין של העדפה, אני היום לא קונה מסך שאין לו ציפוי מט, נראה לי מיותר לראות השתקפות של עצמי כל הזמן אפילו כשיש טיפת אור קטנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והשריטה שלו, אבל הסיבה שיש מסכי Gloss זה בגלל שיש להם יתרונות, שבאים לידי ביטוי בצפייה בסרטים (בין היתר).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2740 ש"ח יש לך DELL עם 3 שנות אחריות אצל היבואן (ללא איסוף) ובאתר מוצעים לך עד 36 תשלומים ללא ריבית והצמדה. נראה לי ששווה להתאמץ (זה גם המחיר הכי זול בזאפ).

https://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=23010727&af=2054&psuid=

מעבד i5-7200U, מסך 15.6", כונן SSD256GB, זיכרון 8GB, מערכת הפעלת חוקית WINDOWS 10 HOME וכל שאר היציאות\כניסות שצריך.

נראה לי שזה מחיר מצויין למחשב כזה - ונראה שגרסת הדגם הזה (3568-5192) לא עתיקה, משהו כמו שנה וקצת בשוק.

הנה copy paste למפרט מהאתר הנ"ל:

יצרן DELL

דגם VOSTRO 15 3568

גודל תצוגה 15.6” Wide Screen LED Anti-Glare Display

רזולוציית תצוגה FHD

מעבד 7th Generation Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache

זיכרון 8GB

גודל דיסק 256GB Solid State Drive

כרטיס גרפי INTEL HD

מערכת הפעלה Windows 10 HOME

טכנולוגיות אלחוט 802.11ac or 802.11 b/g/n and Bluetooth v4.0 Combo

Bluetooth Bluetooth v4.0

כוננים אופטיים +/-DVDRW

RJ-45 1

2.0 USB 1

USB 3.0 2

Video VGA 1

HDMI 1

AUDIO 1

מיקרופון 1

ממשק רשת 10/100/1000

קורא כרטיסים Media Card Reader

לוח מקשים מקלדת נומרית

סוג הסוללה Primary 4-cell

מצלמת אינטרנט Integrated 720HD camera with microphones

משקל המוצר 2.18 ק"ג התחלתי

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2740 ש"ח יש לך DELL עם 3 שנות אחריות אצל היבואן (ללא איסוף) ובאתר מוצעים לך עד 36 תשלומים ללא ריבית והצמדה. נראה לי ששווה להתאמץ (זה גם המחיר הכי זול בזאפ).

https://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=23010727&af=2054&psuid=

מעבד i5-7200U, מסך 15.6", כונן SSD256GB, זיכרון 8GB, מערכת הפעלת חוקית WINDOWS 10 HOME וכל שאר היציאות\כניסות שצריך.

נראה לי שזה מחיר מצויין למחשב כזה - ונראה שגרסת הדגם הזה (3568-5192) לא עתיקה, משהו כמו שנה וקצת בשוק.

הנה copy paste למפרט מהאתר הנ"ל:

יצרן DELL

דגם VOSTRO 15 3568

גודל תצוגה 15.6” Wide Screen LED Anti-Glare Display

רזולוציית תצוגה FHD

מעבד 7th Generation Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache

זיכרון 8GB

גודל דיסק 256GB Solid State Drive

כרטיס גרפי INTEL HD

טכנולוגיות אלחוט 802.11ac or 802.11 b/g/n and Bluetooth v4.0 Combo

Bluetooth Bluetooth v4.0

כוננים אופטיים +/-DVDRW

RJ-45 1

2.0 USB 1

USB 3.0 2

Video VGA 1

HDMI 1

AUDIO 1

מיקרופון 1

ממשק רשת 10/100/1000

קורא כרטיסים Media Card Reader

לוח מקשים מקלדת נומרית

סוג הסוללה Primary 4-cell

מצלמת אינטרנט Integrated 720HD camera with microphones

משקל המוצר 2.18 ק"ג התחלתי

איציק

https://www.notebookcheck.net/Dell-Vostro-15-3568-7200U-256GB-Laptop-Review.271962.0.html

קודם כל מסך גרוע .

דבר שני זה מעבד מהדור הקודם, כאשר הדור השמיני הוא קפיצת מדרגה יחסית אליו מבחינת ביצועים וחיי סוללה.

לא הייתי קונה את המחשב הזה גם לא באלפיים שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מחשב עם חומרה דומה (מתוצרת לנובו) שנקנה מעט לפני הופעת הדור השמיני. מצויין לצרכים שלי (אינטרנט, אופיס,לייטרום), והיה כך עם 8 גב, עוד יותר לאחר ששדרגתי ל-16 גב.

גאטוסו, גם אני לא הייתי מתפשר על המעבד, אבל לפותש תקציב מוגבל, והמחשב הזה ישרת אותו עוד כמה שנים. השאלה היא מה החלופות ומה מחירן. כמוכן איני יכול להשוות את המסכים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאיציק שלף זה בדיוק מה שקנינו להורים שלי לאחרונה (פלוס-מינוס כמה שטויות, בגדול אותו מפרט).

הכול עובד חלק, ואחזור על זה שוב: נושא המעבד הוא שטויות במיץ לשימושים רגילים.

כבר כמה דורות טובים שהמאוורר נותר כבוי בעבודה רגילה ומתעורר רק במאמץ ממש רציני.

כמו כן, נושא הסוללה לא רלוונטי לנייד שיעבור לכל היותר מצד אחד לצד שני של השולחן.

מדובר אגב באחד הניידים האחרונים שעוד יש להם כונן אופטי, ולמי שעוד לא הספיק לגבות כל מיני דברים שתקועים בתקליטורים,

זאת בערך ההזדמנות האחרונה לעשות זאת. אשכרה ניצלתי אותה, אגב, אצלי בבית כבר אין שום מחשב שיכול ״לאכול״ תקליטורים״.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאיציק שלף זה בדיוק מה שקנינו להורים שלי לאחרונה (פלוס-מינוס כמה שטויות, בגדול אותו מפרט).

הכול עובד חלק, ואחזור על זה שוב: נושא המעבד הוא שטויות במיץ לשימושים רגילים.

כבר כמה דורות טובים שהמאוורר נותר כבוי בעבודה רגילה ומתעורר רק במאמץ ממש רציני.

כמו כן, נושא הסוללה לא רלוונטי לנייד שיעבור לכל היותר מצד אחד לצד שני של השולחן.

מדובר אגב באחד הניידים האחרונים שעוד יש להם כונן אופטי, ולמי שעוד לא הספיק לגבות כל מיני דברים שתקועים בתקליטורים,

זאת בערך ההזדמנות האחרונה לעשות זאת. אשכרה ניצלתי אותה, אגב, אצלי בבית כבר אין שום מחשב שיכול ״לאכול״ תקליטורים״.

אם נעזוב לרגע את הביצועים, מעבד עם דור מתקדם יהיה יותר יעיל מבחינת סוללה ובעל יותר תמיכה לטווח הארוך, בכל מקרה גם אם אתה לא מעוניין בכל אלה נראה לי מגוחך לשלם סכום כזה עבור מחשב שקיים שנתיים בשוק מסדרה בינונית מאוד , שיש לו מסך סביר מינוס עם פאנל TN לו חסרונות ידועים של זווית צפיה נמוכה וצבעים גרועים, מעבד דור קודם שעל זה כבר ציינתי את נקודותיי, כל זה כדי לחסוך 100 שקל על פני מתחרים יותר מעודכנים טכנולוגית?

לגבי הכונן האופטי, אני רואה בזה רק חיסרון, לא זוכר מתי פעם אחרונה השתמשתי בזה, למה צריך עוד משקל ועובי למחשב?

אם זה כל כך חשוב למי שיש דיסקים חשובים עדיף לקנות כונן אחד בנפרד שאגב עולה היום באזור ה100 שקלים לחיצוני ואפילו פחות לפנימי עבור הנייח למשל (יד שניה תוכל אפילו למצוא בעשרות שקלים), ככה לא תסחוב את זה כל הזמן בבית, ואם המחשב ימות יום אחד (מחשבים בסכומים האלה לא מראים נאמנות יתרה) עדיין יהיה לך כונן עובד.

האנס לא נשמע לי שהשתמשת אי פעם במחשב נייד באמת איכותי לתקופה ארוכה, להסתדר עם גרוטאה גם אני יכול אבל האם זה משהו שיחזיק לטווח הארוך ויצדיק את הסכום?

המכלול זוועה למחיר, עזוב מעבד סביר, 8 ראם וssd שיש את זה בכל מחשב היום,

גם לגרוטאה צריך שיהיה מחיר ריאלי, עם כל הכבוד לdell.

אם זה היה מוצע במחיר של 2000 שקלים הייתי פחות מתלהם אבל 2700 עבור הvostro הזה?

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, פספוס של התאמה לדרישות.

מדובר במחשב נייד לבית.

חיי סוללה אינם מעניינים בכלל בנייד לבית.

גם אם כן, ההבדל בצריכת החשמל בין הדורות העדכניים זניח.

כנ״ל לגבי משקלו של המחשב. הוא לא יגיע לשום תיק נשיאה בשום שלב בחייו, אלא יישאר כל חייו בבית.

אין הבדל בין 2 ל-4 ק״ג כשמזיזים את המחשב מצד אחד לצד השני של השולחן (אני מתנצל על החזרתיות בדוגמאות).

מסך זה סיפור אחר שיעלה את התקציב הרבה מעבר לתקרה שנקבעה. על משהו כן צריך להתפשר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, פספוס של התאמה לדרישות.

מדובר במחשב נייד לבית.

חיי סוללה אינם מעניינים בכלל בנייד לבית.

גם אם כן, ההבדל בצריכת החשמל בין הדורות העדכניים זניח.

כנ״ל לגבי משקלו של המחשב. הוא לא יגיע לשום תיק נשיאה בשום שלב בחייו, אלא יישאר כל חייו בבית.

אין הבדל בין 2 ל-4 ק״ג כשמזיזים את המחשב מצד אחד לצד השני של השולחן (אני מתנצל על החזרתיות בדוגמאות).

מסך זה סיפור אחר שיעלה את התקציב הרבה מעבר לתקרה שנקבעה. על משהו כן צריך להתפשר.

טוב אתה כנראה מתקשה להבין את הנקודה.

פאנל TN לא מומלץ בכלל בכלל לאנשים שמעוניינים לראות סרטים, בטח היום כשהIPS הרבה יותר נפוץ וזול מפעם.

אין מה להתפשר על TN, הוא לגמרי יכול להכניס מחשב הרבה יותר טוב מזה באותו תקציב עם פאנל ips, ואפילו בלי להתפשר על דור המעבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה צריך? לא יותר מדי:

...

לא גדול מדי, 14" יהיה מצוין.

...

סה"כ המחשב משמש לצפיה ביוטיוב, קצת מוזיקה, גלישה, מדי פעם קצת קידוד בפייתון, VNC למחשבים אחרים וזהו בערך.

זאת תופעה נפוצה בפורומים (כל פורום, לא רק קארזפורום) לספק תשובות שהולכות מעל ומעבר לדרישות המקוריות.

הנה, ציטטתי בשביל הפשטות. אני לא מוצא פה צפייה בסרטים או עיבוד בפוטושופ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תופעה נפוצה בפורומים (כל פורום, לא רק קארזפורום) לספק תשובות שהולכות מעל ומעבר לדרישות המקוריות.

הנה, ציטטתי בשביל הפשטות. אני לא מוצא פה צפייה בסרטים או עיבוד בפוטושופ...

האנס אני באמת לא מבין אותך, באמת אבל.

אתה מציע לו מחשב שלא משתלם, פשוט לא משתלם, ומנסה לשכנע בכל כוחך שהוא משתלם?

זה לא משנה גם אם הדרישה שלו תהיה שהמחשב יהיה מגש, אתה מציע לו לקנות משהו לא משתלם בטענה ש"צריך להתפשר", חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.notebookcheck.net/Dell-Vostro-15-3568-7200U-256GB-Laptop-Review.271962.0.html

קודם כל מסך גרוע .

דבר שני זה מעבד מהדור הקודם, כאשר הדור השמיני הוא קפיצת מדרגה יחסית אליו מבחינת ביצועים וחיי סוללה.

לא הייתי קונה את המחשב הזה גם לא באלפיים שקלים

נתונים על הנייר הם דבר אחד, ומה שבפועל - עניין אחר.

99% מהאנשים לא ישימו לב כלל לכל הפרמטרים המדידים שמוצגים בקישור הזה.

כחבילה, מדובר במחשב טוב מאוד ושווה את מחירו (כולל 3 שנות אחריות).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 100 שקל פחות אתה לוקח 4GB זיכרון במקום 8GB, מעבד i3 במקום i5 ומסך קטן יותר ?

לא ברור העניין הזה....

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...