Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישה של רכב עם בעיה

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי רכב מחברה ידועה.

סוג הרכב שברולט סוניק דגם סאדן 2015 70 אלף קילומטר.

נשמע רכב טוב על הנייר. בפועל אחרי הרכישה החברה התחייבה לבצע לו טסט.

לפני הטסט המנהל תפעול שם לב שיוצא עשן לבן מהאגזוז ולדעתו הלך החיישן חמצן. הוא שלח את האוטו למוסך כדי שלא יהיו בעיות בטסט.

מה דעתכם? להתרחק מהרכב או שזאת תקלה מינורית.

חשוב לציין שאם אבטל עיסקה אני ישלם להם 5000 שקל לפי החוזה.

עשיתי נסיעת מבחן על הרכב ופתחתי את המכסה מנוע ולפי מה שהתרשמתי הרכב שמור ללא תאונות או פגיעות בכלל.לא היו סימנים של הלחמות / ברגים חלופים . המצבר חדש יחסית ואין הזעות של שמן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ עשן לבן מעיד על שריפת שמן בתא הבעירה,

בדקתה את המנוע? קומפרסיה בבדיקת רכב?

לא עשיתי בדיקה לרכב.העניין שלי איתם שעשיתי טרייד אין.

המנהל מכירות שלהם אמר לי שאם אני יעשה להם בדיקה (קומפיוטסט) הוא יעשה גם לשלי.

הבעיה אם הוא יעשה בדיקה לרכב שלי אני יכנס איתם לסרט רע (שום חברה לא הסכימה לעשות טרייד אין במחיר שהם הציעו לי).

לכן סמכתי על זה שהרכב צריך לעבור טסט על חשבונם ובטסט יגלו נזקים וכו' ועל המראית עין שאין תאונות ואין נזילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עיסקה של 2 קומבינטורים, כל אחד עם הנבלה שלו שחושב שהוא תוקע את הצד השני עם הנבלה שלו...:multi::onfire::multi:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עיסקה של 2 קומבינטורים, כל אחד עם הנבלה שלו שחושב שהוא תוקע את הצד השני עם הנבלה שלו...:multi::onfire::multi:

מה אתה אומר? לקחת את הרכב או לא?. אגב אם הם לא היו מרוויחים כלום על הרכב שלי לא הייתי חושב שהיו סוגרים עיסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמנסיוני, סוחרי רכב הם אנשים מאוד מאוד מנוסים וממולחים, אם הוא מציע לך לקחת את הרכב שלך (שהוא בשניה רואה מה הערך והמצב שלו) בלי בדיקה תמורת שתיקח את הרכב שלו בלי בדיקה, הוא הולך להשחיל לך כזאת נקניקיה, שסביר להניח שתיכנס לספר השיאים של גינס בגודל שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הייתי לוקח את הרכב אחרי שיתקנו אותו.

בתנאי שנותנים לך עליו אחריות כמובן.

קנית חתול בשק.

מה, חשבת שהם מפסידים?

מצד שני 5000 שקל על ביטול עיסקה?

כמה שווה הרכב שלך? כמה שווה הסוניק? כמה נדרשת להוסיף?

מה הבעיה עם הרכב שלך?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע רק מאוד. מנוע שמעשן יתכן רינגים/טבעות אטימה שחוקים. מה שעוד יותר מסריח מהעשן זה התמימות והרבה פעמים אנשים יודעים שיש עלות גבוה לתיקון ומנסים לגמד תקלה. דוגמא הכי קלאסית זה מזגן לא עובד, רק לשים גז ב150 שח והכל פיקס. במקרים מסויימים העשן הלבן הוא אדים של מים עקב ראש מנוע תקול.

עריכה אחרונה על ידי windows
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שאם אבטל עיסקה אני ישלם להם 5000 שקל לפי החוזה .

מה זה הדבר הזה? מי החתים אותך על כזה דבר?

אני בכלל לא בטוח בחוקיות סעיף כזה. מזל שלא כתב 50 אלף...

אפשר שתעלה העתק חוזה שקובע את זה (בהסתרת פרטים מזהים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות תגיד מה "החברה הידועה" .

שנדע לא להתקרב אליהם בחיים.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

תשמע, אם תיהיה פה באמת רמאות אני ירשום את השם של החברה.

זאת חברה מאוד מאוד ידועה והמשפחה שלי רכשה מהם מכוניות בעבר והם מרוצים.

הגעתי לפשרה איתם שאני יקח את הרכב לבדיקה וכל הליקויים שיהיו בבדיקה עליהם.

למרות החוזה הבעייתי שרשום בו שהם פטורים מכל נזק שיגרם לרכב (בגדול זה אומר שאם נהג שלהם יעשה תאונה הם לא חייבים כלום).. הקנס של ה5 אלף זה בגלל שהם לא "מכרו" את הרכב שלהם ואני סתם עיקבתי להם את זה. זה צודק באיזשהו אופן אבל הגובה של הקנס הוא גבוה.

בדיעבד אני מרגיש מטומטם שחתמתי על החוזה. המחיר היה שפוי והאוטו נראה ממש חדש. כושר השכנוע של המנהל מכירות והכריזמתיות שלו עשו את שלהם.

אולי החיישן חמצן זה כלום?.

אולי אפשר לסמוך על הטסט שהאוטו באמת בסדר ? (למרות שיש בזה קומבינות מכאן ועד ל..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה סומך על החברה וסך הכל הם הגיוניים תסביר את הסיטואציה, ציפית שיגיע רכב במצב א' והגיע רכב במצב ב' כפתרון גישור הייתי מבקש ומסכים לראות עוד רכב מהפול שלהם במצב דומה - אולי הוא יהיה לטעמך ותוכל להמשיך?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהם הציעו לך את הרכב וטענו שהכל תקין כמו בכתבה במאקו "תחקיר רכבי הליסינג".

אין ארוחות חינם, הם יודעים טוב מה לעשות עם רכבים שמביאים להם בטרייד, יש מלא סוחרים פרטיים שעושים עסקים עם המגרשים הגדולים, ככה שהרכב שהבאת להם לא יפגע בהם כלכלית, אבל הם הצליחו להיפטר מרכב שעמד אצלם מספיק זמן כדי שיגמר לו הטסט.

האם הרכב עבר טסט? אם כן אז תבדוק באמת שהם יתקנו ליקויים, בדרך כלל בחוזה יש איזה סעיף של אחריות לשנה, אם לא תבקש תיקון ליקויים שנמצאו בטסט עד שיעבור טסט.

עריכה אחרונה על ידי alex5t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהם הציעו לך את הרכב וטענו שהכל תקין כמו בכתבה במאקו "תחקיר רכבי הליסינג".

אין ארוחות חינם, הם יודעים טוב מה לעשות עם רכבים שמביאים להם בטרייד, יש מלא סוחרים פרטיים שעושים עסקים עם המגרשים הגדולים, ככה שהרכב שהבאת להם לא יפגע בהם כלכלית, אבל הם הצליחו להיפטר מרכב שעמד אצלם מספיק זמן כדי שיגמר לו הטסט.

האם הרכב עבר טסט? אם כן אז תבדוק באמת שהם יתקנו ליקויים, בדרך כלל בחוזה יש איזה סעיף של אחריות לשנה, אם לא תבקש תיקון ליקויים שנמצאו בטסט עד שיעבור טסט.

הרכב שהם מביאים לי הוא יד ראשונה פרטי לא ליסינג..בגלל זה השתכנעתי יותר לחתום על חוזה.

בחוזה רשום שהם מחוייבים להעביר את הרכב טסט. אמרתי להם שבעוד יומיים - שלוש אני יבוא לקחת את הרכב.

לאחר יום אחד התקשרתי ושאלתי אם אפשר לקחת את הרכב . המנהל תפעול אמר שהרכב לא עבר טסט בגלל החיישן חמצן ועשן לבן שנפלט והוא שלח אותו למוסך כדי שיטפלו בבעיה ואז שוב לטסט בתקווה שהוא יעבור. וכן, עושה רושם שהרכב עמד אצלם הרבה. הצמיגים אכולים וגם ההגה.

העסקה כזאת שברולט סוניק סדאן 2015 70 אלף קילומטר + מובליאיי . בתמורה אני מביא את הרכב שלי פיגו 107 שנת 2010 עם 106 אלף קילומטר אחרי תאונה (הלכה רק הדלת הצדדית. ללא תקלות במנוע או בגיר עם טסט לעוד 7 חודשים ) ומוסיף 35 אש"ח ומקבל גם אחריות שנה על המנוע והגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...