Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני במימון או יד 2 עד 30K

gil levi
שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

30 אלף לקליאו 1.2 טורבו שנת 15? משהו פה מחשיד..טוב מדי כדי להיות אמיתי.

לא ממליץ על אוריס עקב גיל מופלג,לא הייתי לוקח סיכון עםצרכב היברידי מזדקן-טוב ככל שיהיה.

הקליאו זולה באופן מחשיד...

תחפש גאז אוטומט(לא היבריד) מהדור הקודם,רכב חסכוני מאוד.

אין אפשרות לידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Too good to be true.

תוודא שטופלה במורשה ויש אחריות על המצבר ההיברידי.

תיקח בחשבון שאתה תוכל להנות ממנה עד 2022(10 שנים מרגע עליה על הכביש).

אני אישית הייתי מחפש משהו עם מנוע בנזין רגיל,ככה אתה לא כבול למורשה(במקרה של טויוטה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Too good to be true.

תוודא שטופלה במורשה ויש אחריות על המצבר ההיברידי.

תיקח בחשבון שאתה תוכל להנות ממנה עד 2022(10 שנים מרגע עליה על הכביש).

אני אישית הייתי מחפש משהו עם מנוע בנזין רגיל,ככה אתה לא כבול למורשה(במקרה של טויוטה).

למה הכוונה עד 2022? יש משהו שאני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשר שנות אחריות על הסוללה, כולל הארכה בתשלום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה ניתן לרכוש אחריות על הסוללה עד 10 שנים מהעילה לכביש. טויוטה היברידית ללא ביטוח כזה לא מומלצת בגלל עלות החלפת הסוללה במקרה של תקלה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי את זה לא ידעתי.

אפשר לרכוש את הביטוח מתי שרוצים כל עוד לא עברו 10 שנים מרגע עליית הרכב לכביש?

האוריס מ2012 יורדת מהפרק הם רוצים עליה סכום גבוה מדי.

האוריס מ2011 הגיעה ל34K.האם כדאי? או ששווה לקנות בכלל קליאו אוטומטית?

לגבי האוריס, אבדוק אם הסוללה באחריות. יש עוד משהו חשוב לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו היתה נזילת שמן מהמנוע שתוקנה, ידית הילוכים הייתה משופשפת והחליפו אותה. היו גם תיקונים חיצוניים ללא םגיעת שלדה או משהו כזה - שפשופים שריטות וכו'... מה מהליקויים החיצוניים אמור להדליר נורה אדומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליקויים החיצוניים תקינים לגמרי לפי התאור מדובר על שפשופי חניה.

אבל נזילת שמן וידית הילכוים משופשפת זה לא נשמע כמו משהו שצריך להיות ברכב כזה חדש. האם הרכב נמצא אצל סוחר או במגרש? אם כן יש סיכוי סביר לכך ש"הורידו לו קילומטראז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך המצב שונה:

בבדיקות שהם מזמינים לרכבים של עצמם עושים בדיקה מאוד סלחנית והרבה פעמים מורידים מהחשיבות של פרטים מסויימים.

יש פו בפורום סיפור ארוך של בחור שקנה מאזדה CX5 מאחת החברות הגדולות עם בדיקה מטעמם שנראית מצוין אך בפועל הרכב עבר תאונה קשה חצי ממנו פורק והורכב בחזרה בצורה חובבנית מה שהוביל להרבה תקלות ורכב שפשוט מתפורר בנסיעה.

מפו לשם הם לא הסתפקו בזה אלא גם זייפו חתימות שלו בכול מיני טפסים בהם הוא כביכול מודע למצב הרכב וכו...

גם לי יצא לבקר אצל חברת ליסינג גדולה כשחיפשתי רכב לקניה אפילו שמתי דמי רצינות בגובה 2000 שקל כדי שיביאו את הרכב לסניף הקרוב אלי הביתה. על פני בדיקה נקייה ורכב במצב מושלם עם היסטוריית טיפולים מלאה בפועל רכב צבוע כולו בצורה חובבנית חלקים שחסרים סימנים לפרוק הכנפיים והכי מרשים זה שתא המטען של הרכב היה מלא מתחת לשטיחון במים (הגלגל הרזרבי היה מכוסה בהם).

בקצרה אישית בשבילי טופס בדיקה מטעם חברת הליסינג שמעוניינת למכור לך את הרכב לא שווה את הנייר שהוא מודפס עליו.

אני ממליץ לקבל מהם היסטוריית טיפולים ולגשת למכון בדיקה אמין שיבדוק את הרכב מומלץ ביותר ללכת גם למוסך שמתמחה ברכבים צרפתיים כמו מוסך גבע בתל אביב או מוסך אורון שירותי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה. ראיתי ניסטוריית טיפולים והכל נראה תקין. מחר הרכב אמור להגיע ואבדוק הכל. קצת התבאסתי על זה שאין לו מסך מולטימדחה בדגם הלייף... מוזר קצת לרכב 2015 לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הדגם, אבל "מסך המולטימדיה" אינו קיים בכל רכב. אישית אני מרוצה מכך שברכבים שלי (כולל מדגם 2016) אין מסכי מולטימדיה - אחרי התנסות במסכים כאלה בכמה מכוניות שכורות אני מעדיף באופן מובהק כפתורים פיזיים. הסיבה היא פשטות בתפעול שגוררת מה שנראה לי שיפור בטיחותי - אני מעדיף כפתור שאפשר למשש ואפילו לגשש אחריו, ולא מסך מגע שחייבים להסיר את המבט מהכביש כדי להפעילו.

אז נכון שאני זקן, אבל תמצא בפורום זה לא מעט אנשים שמסכימים אתי. מרביתם צעירים ממני בחצי דור או דור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...