Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2017 GLI טיפול 30K

scarabella
שימו לב! השרשור הזה בן 2017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

פעם אמרו שתחזוקה של קורולה משתלמת ביחס לדגמים אחרים בקטגוריה, קיבלתי שתי הצעות מחיר ממוסכי יבואן ממרכז הארץ עבור טיפול 30K (יש לי כרגע 14K), במספר אתרים פורסם שמחיר מומלץ 540-650 כולל מע"מ, האם ההצעות שקבלתי מוגזמות? מה דעתכם?

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שמפרסמים בכל מיני אתרים לא לוקחים בחשבון שעת עבודה באזור ה 300 ש"ח ומה לעשות שימוש בחלפים מקוריים יקר יותר מאשר תחליפיים.

אם הצעת המחיר כוללת החלפת נוזל בלמים לפי הספר עם ניקוד מכל הגלגלים אז המחיר נשמע בסדר גמור.

הייתי שוקל לוותר על המסיר פיח אבל זה לשיקולך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים סטנדרטיים של מוסכי יבואנים ( אולי על הצד היותר זול, כי זה טיפול שני, הראשון קצת יותר זול ).

בין שתי הצעות מחיר שצירפת, המלצתי - תלך למוסך שנתן הצעת מחיר עם שמן בתקן C2 ולא SL.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהפה..

אצלי בטיפול 30,000 רצו להחליף את הכל...

רפידות + צלחות קדימה ואחורה.

הרפידות שהיו על הרכב היו תוצרת bosch , כנראה מפעל טורקי שחייבים לקנות ממנו חלפים לרכבים שמורכבים בטורקיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים קדמיים אולי,בלמים אחוריים בק"מ נמוך כזה זה על פניו מוגזם אבל כמובן,שצריך לבדוק באופן יסודי לאחר פירוק גלגלים ולראות את כמות החומר שנשארה/עובי הצלחת ולהשוות למינימום המותר לפי היצרן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפידות שהיו על הרכב היו תוצרת bosch , כנראה מפעל טורקי שחייבים לקנות ממנו חלפים לרכבים שמורכבים בטורקיה

לא חייבים אבל החברה הראשית (טויוטה יפן) וגם כל חברה אחרת שבונה מפעלי ייצור במדינות אחרות מנסות להגיע לאחוז localisation כמה שיותר גבוה. זאת אומרת לייצר כמה שיותר חלקים באותה מדינה ולא לייבא מחו"ל ורק להרכיב שם.

אם יש במדניה מפעלי ייצור בלמים, צמיגים, מצברים וכו' שיכולים לספק סחורה שעומדת במפרט היצרן, יעדיפו לקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים קדמיים אולי,בלמים אחוריים בק"מ נמוך כזה זה על פניו מוגזם אבל כמובן,שצריך לבדוק באופן יסודי לאחר פירוק גלגלים ולראות את כמות החומר שנשארה/עובי הצלחת ולהשוות למינימום המותר לפי היצרן.
על פניו...

לא בקורולות החדשות(מ2015).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ונסיוני: טיפול 30 אלף זה טיפול קטן וסטנדרטי, שמן ופילטר זה הכל, כל מוסך יעשה לך, תבקש שמן בתקןK7 סינטטי מלא, ופילטר מקורי, 350 שקל סגרת עניין, על מה לשלם אלפייה?

אני חייב להוסיף רק עכשיו ראיתי 14 אלף על השעון, איזה ברקסים בדיוק מחליפים ב 14 אלף ?!, אצלי בקורולה החליפו רק ב 70 אלף וגם החלפתי אצל "המשפצ" את כל ה4, לגרמני הכי יקר עלה לי 1300 שקל, במורשה ביקשו קרוב ל 3000, בטיפול שלך שים לב לוקחים עבודה 370 שקלים על החלפת שמן ו פילטר, כל השאר זה תוספות שמוסיפים לכולם, החומרי עזר, מסיר פיח, בקבוק נוזל בלמים, תעשה חשבון לבד אם חשוב לך החתימה בספר אז תשלם .טיפול כזה במוסך סטנדרטי תבקש שמן K7 סינטטי מלא הכי יקר ופילטר מקורי, סגרת עניין בב 350 שקלים כולל העבודה, ככה זה עולה לי.

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...